Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Boom

Ford Street Racing - Temat ogolny

26 postów w tym temacie

Hej.Ja też kupiłem tę grę w PC Premiera za 20zł.Jestem mile zaskoczony tą grą.Zwykłe wyścigi są nudne,ale grupowe to już nie to samo.Auta się niszczą,więc ok.Tylko mało aut jest.A za dużo tych Mustangów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:57, pan m. napisał:

Hej.Ja też kupiłem tę grę w PC Premiera za 20zł.Jestem mile zaskoczony tą grą.Zwykłe wyścigi
są nudne,ale grupowe to już nie to samo.Auta się niszczą,więc ok.Tylko mało aut jest.A za dużo
tych Mustangów:)

dla mnie jest calkiem dobra. jedynie mam problemy z sterowaniem samochodow bo sie dziwnie zachowuja.
ale masz racje. jest za duzo mustangow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nudzą Fordy. Lepiej kupić porządnego i o 100% lepszego NFS Underground za 39 PLN, a tym trochę z zasobniejszym portfelem polecam naprawdę dobrego Carbona (139zł), lub Most Wanteda (ok. 100zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:57, Adamzzz napisał:

Mnie nudzą Fordy. Lepiej kupić porządnego i o 100% lepszego NFS Underground za 39 PLN, a tym
trochę z zasobniejszym portfelem polecam naprawdę dobrego Carbona (139zł), lub Most Wanteda
(ok. 100zł)

podzielam twoje zdanie jednak nie co do carbona bo jest jeden z gorzych NFS''ow.
najbardziej mnie wkurza FSR ze nie opcji tuningu auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:14, Mr.Boom napisał:

> Mnie nudzą Fordy. Lepiej kupić porządnego i o 100% lepszego NFS Underground za 39 PLN,
a tym
> trochę z zasobniejszym portfelem polecam naprawdę dobrego Carbona (139zł), lub Most Wanteda

> (ok. 100zł)
podzielam twoje zdanie jednak nie co do carbona bo jest jeden z gorzych NFS''ow.
najbardziej mnie wkurza FSR ze nie opcji tuningu auta.


Rzeczywiście-trudno się steruje samochodami.A co do tuningu-to nie ma,ale możesz naprawiać twoje zniszczone samochody i zmieniać im kolor w mistrzostwach.A więc coś jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować