Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 14:33, Bodzio11q napisał:

W NO jak mnie ktos wkurtza to go atakuje i się nie czpiają !! Tylko z najemnikami ci nie radzę
fikać :D A SO to ja z dymem pusciłem . Kilka osób w zamku przeżyło moje ataki !! Bo są nieśmiertelni
;(

W 5rozdz. jak znajdziesz rune do SO nie bedzie niesmiertelnych... A w reszcie obozow nie ma Wrzoda, a tylko on mnie drarzni, wiec nie probowalem nikogo obijac, oprocz tych co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:34, TICOCHONDRIUSS napisał:

> W NO jak mnie ktos wkurtza to go atakuje i się nie czpiają !! Tylko z najemnikami ci nie
radzę
> fikać :D A SO to ja z dymem pusciłem . Kilka osób w zamku przeżyło moje ataki !! Bo są
nieśmiertelni
> ;(
W 5rozdz. jak znajdziesz rune do SO nie bedzie niesmiertelnych... A w reszcie obozow nie ma
Wrzoda, a tylko on mnie drarzni, wiec nie probowalem nikogo obijac, oprocz tych co trzeba

Gadalismy juz na ten temat.Niesmiertelne sa babki i kowal Stone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 18:44, Darth Moul napisał:

Gadalismy juz na ten temat.Niesmiertelne sa babki i kowal Stone.


Hehe może to i śmieszne ale u mnie nieśmiertelny był jeszcze Yberion :P Niby umarł lecz ciągle leżał na piedestale i zipał :P :D Więc cwaniak tylko udawał truposza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:09, 88Bonzo napisał:

> Gadalismy juz na ten temat.Niesmiertelne sa babki i kowal Stone.

Hehe może to i śmieszne ale u mnie nieśmiertelny był jeszcze Yberion :P Niby umarł lecz ciągle
leżał na piedestale i zipał :P :D Więc cwaniak tylko udawał truposza xD


No a jak! :P
U mnie też tak było,pewnie u wszystkich...
No ale to było niezłe jak za pomocą kodów w niego ''''wszedłem''''.Wstałem i sobie spacerowałem,a gdy wyszedłem z niego,on tak zachował się tak,jakby ktoś na niego rzucił zaklęcie Uśpienia,wtedy potarł oczka i poszedł lulu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zakupiłem nowy 2rdzeniowy procesor AMD Athlon 4200+. Od kiedy go mam gra działa w ekstremalnym tępie na każdej rozdzielczości i detalach. Jednym słowem Bezi chodzi tak jak by wypił 5 mikstur szybkości (nie próbowałem nawet biegac), woda płynie z prędkością chyba 100km/h, dialogi szybciej wypowiadane niż napisy się pojawiają. O co chodzi? Jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 21:42, Matias16162 napisał:

Mam problem. Zakupiłem nowy 2rdzeniowy procesor AMD Athlon 4200+. Od kiedy go mam gra działa
w ekstremalnym tępie na każdej rozdzielczości i detalach. Jednym słowem Bezi chodzi tak jak
by wypił 5 mikstur szybkości (nie próbowałem nawet biegac), woda płynie z prędkością chyba
100km/h, dialogi szybciej wypowiadane niż napisy się pojawiają. O co chodzi? Jak to naprawic?


Hehe...heh... no to masz nie zły problem stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 21:42, Matias16162 napisał:

Mam problem. Zakupiłem nowy 2rdzeniowy procesor AMD Athlon 4200+. Od kiedy go mam gra działa
w ekstremalnym tępie na każdej rozdzielczości i detalach. Jednym słowem Bezi chodzi tak jak
by wypił 5 mikstur szybkości (nie próbowałem nawet biegac), woda płynie z prędkością chyba
100km/h, dialogi szybciej wypowiadane niż napisy się pojawiają. O co chodzi? Jak to naprawic?


a czy bezi je sztućcami tak samo szybko jak przedtem? a wodę do kubka nalewa też w ekspresowym tempie? bo jesli tak to niekoniecznie wina procka ale tej oryginalnej niemieckiej wersji gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. Ale to nie dotyczy mnie. Po pierwsze mam te stery, po drugie gra ani razu nie zwolniła ciagle to samo ekstremalne tępo... Czyżbym miał za dobrego kompa na gothic 1????
Pan Cienia1993
Zamiast się śmiac mógłbyś pomóc bo to co napisałeś to spam. I wiem że mam niezły problem
castlerock
Nie, ten problem dotyczy mojej polskiej wersji. Niemieckiej nie uruchamiałem i nie sprawdzałem. Daruj sobie sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 22:00, Matias16162 napisał:

napisałem że na każdej rozdzielczości i detalach. W 800x600 działa tak samo szybko jak w 1280x1024....
Tak samo gdy zasięg widzenia jest 20% i 300%....


Zainstaluj Dual-Core Optymizer ( gorsze wyjście ) albo ustaw koligację procesu gry dla jednego z rdzeni i problem powinien zniknąć. By wyłączyć rdzeń musisz postępować następująco:
1) Otwierasz menegera zadań Windows (Ctrl + Alt + Del)
2) Wchodzisz w zakładkę procesy
3) Klikasz Prawym Przyciskiem Myszy na danym procesie i dajesz ''Ustaw koligację''
4) Odznaczasz jeden z rdzeni.
Gotowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rune teleportacyjną do SO powinieneś znaleźć w zatopionej wieży Xardasa. Xardas da Ci klucze do skrzyni, w której będzie pancerz z rudy i właśnie ta runa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:35, Bodzio11q napisał:

Gdzie znajdę tę runę lub ten zwój ????

Ta runa jest bodajże na stole w siedzibie Magów Ognia po "tragicznych wydarzeniach" w SO :) Nie chciałem robić spoilerów.
Ups - widzę, że chyba się pomyliłem co do tej runy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:39, j4c3k.z02 napisał:

Rune teleportacyjną do SO powinieneś znaleźć w zatopionej wieży Xardasa. Xardas da Ci klucze
do skrzyni, w której będzie pancerz z rudy i właśnie ta runa.

A jak mam zdobyć te klucze ? jestem w 5 rozdziale !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:41, Bodzio11q napisał:

A jak mam zdobyć te klucze ? jestem w 5 rozdziale !!


No to musisz poczekać do VI rozdziału chyba, że jest inna możliwość zdobycia tej runy ale ja jej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować