Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

I w Dicurricu też. Przez to fabuła staje się mniej realistyczna. Potwory w Gothicu się nie respią. W każdym rozdziale są nowe potwory, nie mają one zbyt wiele wspólnego z tymi z poprzednich rozdziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Skąd mogę zassać nieoficjalny dodatek do Gothica 1 który zwie się Mroczne Tajemnice

Szukałem go na wielu stronkach i nic. Jak to jest nieoficjalny dodatek to o ile mi wiadomo nie można go nigdzie kupić.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać licencji, więc spytam się Was. Robię grę w GM 2D i nie wiem czy mogę wkleić tam postacie(Ze screenów)z Gothica. Chodzi czy licencja na to pozwala...napisałbym w grze że to i to zostało zaporzyczone z Gry Gothic itd.
Można tak? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:20, Irc100 napisał:

Witam! Gram sobie w gothica i mam to was takie pytanie. Jest mod wprowadzający respienie
się zwierząt? Wiem, że odnawiają się one co rozdział ale według mnie to za rzadko. Z
góry dzięki.

lepiej jak odnawiaja sie co rozdzial. kiedys w gothic:MT bylo zbyt szybkie respienie i nie dalo sie grac, bo gierka sie scinala, bo za duzo potworow bylo, w pierwszym rozdziale juz chyba z 25 poziom mialem i dalej sie nie dalo grac, bo za duzo sie ich mnozylo. wiec lepiej grac tak jak jest teraz. zycze milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Postanowiłem wrócić do gry Gothic. Wszystko było w porządku, aż dzisiaj gra nie chce mi się uruchomić. Po prostu wyskakuje klepsydra i po chwili znika. Zainstalowałem od nowa grę, sterowniki, directx itd. Skanowałem nawet komputer, defragmentowałem dyski i nic. Wiecie może o co chodzi? Proszę o szybką odp. Z góry THX! ;)
P.S.- Konfig kompa w podpisie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 11:42, jakubg7 napisał:

Cześć!
Postanowiłem wrócić do gry Gothic. Wszystko było w porządku, aż dzisiaj gra nie chce
mi się uruchomić. Po prostu wyskakuje klepsydra i po chwili znika. Zainstalowałem od
nowa grę, sterowniki, directx itd. Skanowałem nawet komputer, defragmentowałem dyski
i nic. Wiecie może o co chodzi? Proszę o szybką odp. Z góry THX! ;)
P.S.- Konfig kompa w podpisie... :)

Wiesz, ja też tak miałem (mniej więcej od sierpnia ''07). Instalowałem sterowniki itd. I nic. Dopiero po roku powiedziałem "Spróbuję". I chodził pięknie ^^.
Może to wina Windy? Trudno to stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 11:48, Firefly94 napisał:

Wiesz, ja też tak miałem (mniej więcej od sierpnia ''07). Instalowałem sterowniki itd.
I nic. Dopiero po roku powiedziałem "Spróbuję". I chodził pięknie ^^.
Może to wina Windy? Trudno to stwierdzić.

Spróbuję jeszcze usunąć śmieci typu adware. Musi mi się udać. Miałem już 8 poziom i topór Lee. Walczyłem mieczem Blizny czy tam Arto. Jednym słowem szło mi świetnie ;) Macie może jeszcze jakieś porady dot. uruchomienia gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 11:54, jakubg7 napisał:

Spróbuję jeszcze usunąć śmieci typu adware. Musi mi się udać. Miałem już 8 poziom i topór
Lee. Walczyłem mieczem Blizny czy tam Arto. Jednym słowem szło mi świetnie ;) Macie może
jeszcze jakieś porady dot. uruchomienia gry?

Spróbuj kilka razy ją przeinstalować. Mi po 2 reinstalach chodziła. A raz też miałem taki problem. Spróbuj także zainstalować starsze sterowniki do Twojej karty graficznej. Bo w przypadku Gothica im nowsza karta i stery tym gorsza wydajność i jakość gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 12:12, mlynar911 napisał:

> Spróbuję jeszcze usunąć śmieci typu adware. Musi mi się udać. Miałem już 8 poziom
i topór
> Lee. Walczyłem mieczem Blizny czy tam Arto. Jednym słowem szło mi świetnie ;) Macie
może
> jeszcze jakieś porady dot. uruchomienia gry?
Spróbuj kilka razy ją przeinstalować. Mi po 2 reinstalach chodziła. A raz też miałem
taki problem. Spróbuj także zainstalować starsze sterowniki do Twojej karty graficznej.
Bo w przypadku Gothica im nowsza karta i stery tym gorsza wydajność i jakość gry ;]

Nie działa, ale wczoraj działał... Ehh.... Szkoda, bo chciałem sobie zagrać. Wyłączę teraz kompa i pójdę grać w piłkę. Humor mi się poprawi i gra może zadziała (w sensie włączy się, bo komp odpocznie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK już działa. Wpadłem na pomysł, aby pobrać polecany pro.gram Malwarebytes'' Anti-Malware. Okazało się, że mam 25 wirusów typu Trojan Vundo i Trojan Vundo H. Gothic działa już bez zarzutu ;) Dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem ;)
Gram sobie w Gothic, zapisuję i akurat mi prąd wyłączyli. Czyli jeden zapis mam zepsuty, a drugi mam na szczęście dobry, ale jestem w Starej Kopalni, a właściwie ponad nią, bo bawiłem się z kodami ;) Teraz nie mogę zejść niżej. Jest coś takiego, żebym powrócił do punktu początkowego? Niekoniecznie nawet w starej kopalni? Bo niechcę zaczynać od nowa. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 15:08, jakubg7 napisał:

Mam kolejny problem ;)
Gram sobie w Gothic, zapisuję i akurat mi prąd wyłączyli. Czyli jeden zapis mam zepsuty,
a drugi mam na szczęście dobry, ale jestem w Starej Kopalni, a właściwie ponad nią, bo
bawiłem się z kodami ;) Teraz nie mogę zejść niżej. Jest coś takiego, żebym powrócił
do punktu początkowego? Niekoniecznie nawet w starej kopalni? Bo niechcę zaczynać od
nowa. Z góry dzięki za pomoc!


Wpisz jeden z tych teleportów (oczywiscie spróbuj wszystkie)
goto vob - Teleport
goto pos - Teleport do zamku
goto waypoint - Teleport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 15:08, jakubg7 napisał:

bawiłem się z kodami


Człowieku nie bow sie kodami. Gothic to prosta gra.
Jak jestes w kopalni, to nie mosz duzo do stracenia...co by grac od nowa.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 15:08, jakubg7 napisał:

Mam kolejny problem ;)
Gram sobie w Gothic, zapisuję i akurat mi prąd wyłączyli. Czyli jeden zapis mam zepsuty,
a drugi mam na szczęście dobry, ale jestem w Starej Kopalni, a właściwie ponad nią, bo
bawiłem się z kodami ;) Teraz nie mogę zejść niżej. Jest coś takiego, żebym powrócił
do punktu początkowego? Niekoniecznie nawet w starej kopalni? Bo niechcę zaczynać od
nowa. Z góry dzięki za pomoc!

Ehh ;] jest prawdopodobnie taki kod ,że teleportuje Cię do miejsca od razu po wejściu do kopalni. Ale gdzieś mi się zapodział. poszukaj na googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 16:20, DesMonD__PL napisał:

Wpisz jeden z tych teleportów (oczywiscie spróbuj wszystkie)
goto vob - Teleport
goto pos - Teleport do zamku
goto waypoint - Teleport

Wielkie dzięki! W googlach szukałem kodów i nic nie było (było ale nie działało...)
TETRIANDOCHH - Grałem bez kodów na pierwszym zapisie, tylko mi się zepsuł, a na drugim miałem grę na kodach lub zapis podczas trudnych walk. Niestety w tamtej chwili miałem zapisane kody... ;)
EDIT: Jest jeszcze jakiś kod na przywołanie Wrzoda, bo się gdzieś zapodział jak szedłem z nim do lasu ;) Chciałem z nim jeszcze pójść do nowego obozu. A tak po za tym to jacy go ludzie zaczepiali? Chciałbym widzieć jak ucieka od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 18:21, jakubg7 napisał:

> Wpisz jeden z tych teleportów (oczywiscie spróbuj wszystkie)
> goto vob - Teleport
> goto pos - Teleport do zamku
> goto waypoint - Teleport
Wielkie dzięki! W googlach szukałem kodów i nic nie było (było ale nie działało...)
TETRIANDOCHH - Grałem bez kodów na pierwszym zapisie, tylko mi się zepsuł, a na drugim
miałem grę na kodach lub zapis podczas trudnych walk. Niestety w tamtej chwili miałem
zapisane kody... ;)
EDIT: Jest jeszcze jakiś kod na przywołanie Wrzoda, bo się gdzieś zapodział jak szedłem
z nim do lasu ;) Chciałem z nim jeszcze pójść do nowego obozu. A tak po za tym to jacy
go ludzie zaczepiali? Chciałbym widzieć jak ucieka od nich :)


Czyli Pomogłem??TAK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować