Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft rezygnuje z konferencji na Tokyo Game Show. Będzie miał własną imprezę

4 posty w tym temacie

Mam wrażenie, że następuje znaczne "rozwodnienie" tych wszystkich targów. Kiedyś było tylko kilka takich imprez i na każdej było mnóstwo nowości, zapowiedzi i konkretów. Teraz imprez się namnożyło, niejedno studio ma swoją dedykowaną i na większości słuchamy tylko okrągłych słówek, dużo obietnic i usilnego budowania hajpu, ale mało nowości i konkretów. Nieraz jest tak, że zostanie pokazany trailer w postaci filmiku, ale zero gameplayu. Pamiętam jak nieraz czytałem relacje np. z E3 i było mnóstwo "wow", "o to ciekawe!", a teraz tylko "meh".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to spory błąd. Obecność na TGS mogłaby podnieść popularność XBO na rynku japońskim, m.in. za sprawą Scalebound. Szkoda też, że zrezygnowali z Gamescomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że teraz wszystko odbiega własnie w tą stronę - każdy większy wydawca robi swoją imprezę zamiast chwalić się na wspólnych targach, takich jak gamescom czy tgs. Osobiście mi to jakoś nie przeszkadza, chociaż wolałem mieć news z prawie całego świata gier w jednym terminie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować