Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Na Pirackich Karaibach

158 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 16:47, misiaqu8 napisał:

Ja już jestem, myślę, że reszta też będzie mogła wejść, ale poczekajmy jeszcze na wszelki wypadek.

Ja już mam neta i możemy zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie ma sesnu juz chyba miesiac robimy gre a tu nic nie mamy :(. Ja się chyba podkreślam chyba, ze jesli gra sie nie rozkreci to odchodze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrr, kolejny "Wielki Początek Rozgrywek", wiecie co? Wypisuję się, straciłem już cierpliwość, ja sobie żyły wypruwałem, by pociągnąć to dalej, a Black Dog jedyne co robi, to ustanawia kolejne wyimaginowane daty rozpoczęcia. Dosyć już tego, mówię "do widzenia" i spadam. Zasady wam zostawiam, aczkolwiek i tak na nic się nie przydadzą, bo gra nigdy nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tej gry, gdyż i ja już nie mam czasu by ją prowadzić! Może ktoś jeszczer ożywi ten wątek, w co wątpie! Narx, sorki że nie wypaliło, ale miałem bardzo mało czasu... Pozdro dla wszystkich i sorka...
Temat do zamknięcia lub spadnięcia... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:09, kuba121 napisał:

Ja myślę o ożywieniu tego wątku. Co myslicie o reaktywacjii?? Wystartujemy w ciągu tygodnia.
Gramy zgodnie z poprzednią koncepcją ok??


No chyba nie ma chętnych. Ja także pewnie nie będę miał zabardzo czasu, ponieważ po pierwsze szkoła, pod drugie będę zapewne redaktorem na stronie Robka, a jak dobrze pójdzie to i na GameArena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno ale ja będę szedł w zaparte bo koncepcja była fajna ale zmarnowana poprzez nie pojawianie się MG i ciągłe przesuwanie premiery. I skończyło jak DN Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem wiem niesłowny z niego człowiek. A więc ja postanawiam być mistrzem gry i tym samym kapitanem Jackiem Sparrowem. Reszta konwencji bedzie przeniesiona z poprzedniej "edycji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować