Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwint - rusza zamknięta beta. W poniedziałek pokaz na żywo

9 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2016 o 13:12, akolikol napisał:

Ktoś na to czeka? Przecież to takie nic... :D


Pograłem jak testowali serwery, i wciąga tak samo jak Gwint w W3.
Ja tam z chęcią popykam jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tknę tej gry. Śpie na samą myśl. Ktoś im powiedział że Gwint to fajna minigra w W3 i się nakręcili chłopaki. Strata czasu bo to będzie porażka. Będą ciągnęli tą grę, jeśli zarobią to tylko grosze. Chory pomysł. Omijałem granie w Gwinta w grze Wiedzmin3, najnudniejszy element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tknę tej gry. Śpie na samą myśl. Ktoś im powiedział że Gwint to fajna minigra w W3 i się nakręcili chłopaki. Strata czasu bo to będzie porażka. Będą ciągnęli tą grę, jeśli zarobią to tylko grosze. Chory pomysł. Omijałem granie w Gwinta w grze Wiedzmin3, najnudniejszy element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie tknę tej gry. Śpie na samą myśl. Ktoś im powiedział że Gwint to fajna minigra w W3
> i się nakręcili chłopaki. Strata czasu bo to będzie porażka. Będą ciągnęli tą grę, jeśli
> zarobią to tylko grosze. Chory pomysł. Omijałem granie w Gwinta w grze Wiedzmin3, najnudniejszy
> element gry.
Bredzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie tknę tej gry. Śpie na samą myśl. Ktoś im powiedział że Gwint to fajna minigra w W3
> i się nakręcili chłopaki. Strata czasu bo to będzie porażka. Będą ciągnęli tą grę, jeśli
> zarobią to tylko grosze. Chory pomysł. Omijałem granie w Gwinta w grze Wiedzmin3, najnudniejszy
> element gry.

To ja miałem na odwrót. Od pierwszego rozdania stałem się nałogowym szulerem i tylko szukałem okazji by kogoś ograć ;) Fajny był ten quest z dodatku, gdzie gość chciał wprowadzić do Gwinta piątą talię i się krasnoludy burzyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować