Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Dark Souls 3: Ashes of Ariandel; zobacz najnowszy zwiastun

7 postów w tym temacie

Pora na chwilę odstawić Shadow Warrior 2 i wrócić do Dark Souls III - ciekawe jak wypada ten dodatek, bo na razie wydaje mi się, że dupy raczej nie urywa, ale mam nadzieję, że to złudzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę żal zostawić hordę czwartych girsów, ale jak tylko dotrę do domu, to migiem do katedry. Mam tylko nadzieję, że walka z widocznym na zwiastunie wilczyskiem nie będzie dla mnie tak przykrym doznaniem jak starcia z Sif. "Zabijanie" tego pięknego, wiernego stworzenia zawsze wywoływało u mnie smutek :(
Jedna z moich postaci to przesadzone babsko na 218 poziomie więc pomimo ng+5 powinno być na luzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pajonk78
U mnie wszystkie kobitki (218, 80 i 18) to w mniejszym lub większym stopniu wiedźmy z mieczami Gotharda. Oczywiście ta "najmłodsza" tylko kartuskiej piromancji używa a mieczami macha wyłącznie dzięki pierścieniom :D
O ile dobrze pamiętam, to grasz na kompie. Szkoda, bo jedną z moich ostatnich kooperacji była sesja ze specjalistą od ciężkich, dwuręcznych broni. W duecie po ostatnich szefuniach przejechaliśmy się, że aż ich trochę było żal XD
Nowych aczików dodatki nigdy nie wprowadzały, co najwyżej utrudniały zdobycie tych z podstawki (patrz szkoły magii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jaws może i masz rację z tymi achikami: nie pamiętam jak to wcześniej było, a w trójce mam komplet już dawno. A co do dodatku: pierwsza śmierć zaliczona i trzeba będzie iść odzyskać 7mln dusz. :D Zapowiada się nieźle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować