Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reconquest - RTS inspirowane Command & Conquer ukaże się w połowie grudnia

6 postów w tym temacie

Ja tam się zawsze od RTS-ów trzymam z daleka. Kiedyś je uwielbiałem ale poza serią Total War, Kompanią Braci i paroma grami 4X trudno znaleźć coś wartego uwagi.

Na ogół RTS-y sprowadzają się do tego by zrobić zerg rush. Czyli wziąć, nabudować kupę jednostek i zalać nimi przeciwnika. Rzadko kiedy w grę wchodzi jakakolwiek strategia w tym co robisz.

Świetny przykład z Kompanią Braci. Byłeś w stanie kilkoma dobrze rozlokowanymi jednostkami i działami zablokować np most albo przesmyk i utrzymać go działać na innym froncie. Trzeba było zakombinować żeby tak dobrze broniony przesmyk uwolnić. W Total War znowu przewaga liczebna to nie zawsze wszystko. Liczy się teren, morale, ustawienie jednostek i decyzje podczas bitwy które też trwają. Więc masz czas na reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daweno nie widziałem takiej pozycji. Wygląda dobrze, choć mam wrażenie, że pokazano bardzo mało. Cóż, zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2016 o 11:47, Pureya napisał:

Daweno nie widziałem takiej pozycji. Wygląda dobrze, choć mam wrażenie, że pokazano
bardzo mało. Cóż, zobaczymy jak wyjdzie.


No ja bym się więcej nie spodziewał. Gra zaraz ma wyjść a dopiero teraz coś o niej usłyszeliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2016 o 11:47, Pureya napisał:

Daweno nie widziałem takiej pozycji. Wygląda dobrze, choć mam wrażenie, że pokazano
bardzo mało. Cóż, zobaczymy jak wyjdzie.


No ja bym się więcej nie spodziewał. Gra zaraz ma wyjść a dopiero teraz coś o niej usłyszeliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować