Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham powróci? Tak sugerują nowe filmy

7 postów w tym temacie

AO nie był zły. Zwłaszcza podobała mi się reakcja postaci na Gacka. Widzieli go pierwszy raz w życiu. Był bardziej mitem jak faktem. Jednak wolałbym żeby to Rocksteady robiło nowego gacka. Chociaż z drugiej strony - ciekaw jestem co teraz pokażą. Obstawiam że im się znudziło tyle lat robić jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkham Knight jest na drugim miejscu najlepszych gier obecnej generacji w moim zestawieniu . Co prawda ta generacja tak naprawde niema zbytnio jeszcze sie czym pochwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał wątpliwości, że tak będzie? Nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Rocksteady ma Batmana dość - to jasne. Ale WB na pewno gackowi nie odpuści - nie teraz, gdy zamieniło go w jedną z najcenniejszy growych franczyz na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Arkham Knight jest na drugim miejscu najlepszych gier obecnej generacji w moim zestawieniu
> . Co prawda ta generacja tak naprawde niema zbytnio jeszcze sie czym pochwalic.

Dla mnie tez, a na pierwszym Uncharted 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem i nadal jestem bardzo sceptycznie nastawiony na Barman Arkham Origins. Jednak obawa przed tym, że nie będzie tak zabawnie jak w Arkhamah od Rockteady Studio jest ogromna. Nie wiem, może kiedyś sie za to wezmę. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować