Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Titan Quest - dzień trzeci

51 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 01:44, Mattio napisał:

Te zdjecia serrio przypominaja morrowinda. Teraz trzeba zassac demko :p i grac

A jest w co :) Po raz pierewszy miałem w łapkach coś, co wskrzesiło we mnie ten sam entuzjazm co Diablo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 02:03, Lucas the Great napisał:

> Te zdjecia serrio przypominaja morrowinda. Teraz trzeba zassac demko :p i grac
A jest w co :) Po raz pierewszy miałem w łapkach coś, co wskrzesiło we mnie ten sam entuzjazm
co Diablo :D

I od razu przepraszam za literówkę :) "pierewszy" - godzina późna :)
Dziś bestiariusz Egiptu - w równie nietypowym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w CDP dużo ludzi gra w TQ?
Jakimi profesjami gracie najczęściej (oczywiście wiem, że każdy z Was ma mało czasu na gry, ale przeciez coś tam gracie :)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc wysyłka dziś i jutro powinnimy się już cieszyć tym naprawdę dobrym tytułem:D
Było pytanie jaką profesją gracie? Ja się waham między klasycznym wpadam-w-tłum-i-koszę wojownikiem a wytrzymałościowo-ubogim czarodziejem (którym nigdy nie grałem) żeby sobie trochę zaklęciami porzucać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:36, OmenSannarin napisał:

No więc wysyłka dziś i jutro powinnimy się już cieszyć tym naprawdę dobrym tytułem:D

Dostałeś juz maila o wyjściu przesyłki? Bo ja jeszcze nie...

Dnia 10.08.2006 o 09:36, OmenSannarin napisał:

Było pytanie jaką profesją gracie?

Grałem trochę w demko i na razie najfajniej mi sie grało wojem. Ale w demko można dojść tylko do 6 lvl, więc potem czarodziej może mieć takiego woja na jeden strzał :)
Ja już postanowiłem, że będę (na pierwsze granie) grał Asassinem, czyli połączeniem wojownika z łotrzykiem. Głównie będę pakował w umiejętności wojownika, a z łotrostwa dorzucę tylko te skille, które dodają obrażeń. Plusem takiej postaci będzie to, że nie trzeba będzie inwestować w manę, więc zostanie więcej punktów na siłę i zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam goraca prozbe gdzie moge nalesc demowke titanquest bo chcialbym ja przetestowac a nigdzie nie moge znalesc ,znaczy znalazlem ale nie dzialalo. wiec prosze o podanie linka lub wyslanie instalki na moj emial : lukaszgajec@gmail.com . BARDZO PROSZE O Z GORY DZIEKUJE . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi - no właśnie jeszcze nie dostałem, ale mam nadzieję, że tym razem gra nie zaliczy obsuwy :/
Co do profesji - to się jednak chyba skłaniam ku magowi - zawsze grałem wojownikiem, wpadałem w tłum, robiłem rzeź i tyle, a czarodziejem trzeba pograć z głową, choć mocne czary obszarowe działają podobnie do wojownika rzuconego w wir walki - też wszystko odlatuje;) Więc chyba połącze maga z możliwością rozwoju obrony - powinno być dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:18, grubasek185 napisał:

wszyatko fajnie ale kiedy bendziecie miec Titana W Sklepie bo jak narazie to niewidze zeby byl

Pewnie został wysprzedany w pre-orderach :) Na pewno za niedługi czas sie pojawi, bo gra cieszy sie dużym zainteresowaniem. A jak sie nie pojawi, to zawsze od jutro możesz kupić w normalnym sklepie (ale wtedy bez zniżki wPLN :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja mam taki problem sciglem sobie demo Titana z fileplanet i zainstalowalem bezproblemów ale gdy wchodze do gry zamiast start i tak dalej pisze mi "Tag is not Found" jakis blad czy jak kupie pelna wersje to takich problemów niebende mial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak już każdy z nas dostanie gierę w swoje łapki to będziemy się chwalić wynikami w grze i rozwojem postaci :>
Może w ogóle jakiś by zewnęrzny ranking utworzyć (osoby z gram.pl w TQ) i spotykać się czasem w necie na multi? Jak coś to w grze będę miał identyczny nick ja tu (tam jedynie spację dołożę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować