Lucas_the_Great

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  3490
 • Dołączył

 • Ostatnio

Lucas_the_Great ostatnio wygrał w dniu: 21 Luty 2019

Lucas_the_Great miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

1 obserwujący

O Lucas_the_Great

 • Ranga
  Redakcja gram.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lucas_the_Great

  Pociąg do postapokalipsy - recenzja gry Metro Exodus

  Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi!
 2. Autor nie czuje się lepiej. Tak jak nie czuł się krytukując SJW za ataki na Czechów od Kingdom Come. Autor czuje się gorzej, bo ma alergię na głupotę... 
 3. Lucas_the_Great

  Pociąg do postapokalipsy - recenzja gry Metro Exodus

  Recenzent człek ubogi, jedzie od lat na tym samym wydajnym rigu bez RTX, no i nie ma kilku sprzetów do sprawdzania wydajności, bo już nie miałby jak się w ciasnym mieszkaniu ruszać...  Tak więc mogę rzec tylko tyle, że na i7-4790, 32 RAM, GTX 980 TI gra śmigała bez probelmów w full HD.
 4. Lucas_the_Great

  Pociąg do postapokalipsy - recenzja gry Metro Exodus

  Poszła Edyta do akapitu o obrazkach, bo ostatnia aktualizacja softu Nvidia zdziałała cuda (a ja już byłem po wrzuceniu publikacji) - w efekcie macie mnóstwo technicznych fotek dodanych w powiązanej galerii :)
 5. Lucas_the_Great

  Kodowanie popkultury: ten nasz wspólny Wiedźmin

  To prawo istnieje. Do tego jest pozostawiane do uznania sądu, czyli nie działa z automatu. Nikt mnie nie przekona, że dział prawny korporacji tego nie ogarniał. Mogli dac Andrzejowi swoje akce w zamian za zaprzestanie pitolenia. Grali na ignorancję drugiego podmiotu. Zgarniają wygraną.
 6. Lucas_the_Great

  Cyberpunk 2077 - wizja CDPR vs oczekiwania fanów

  Zaraz... czyli Vegas jest turowe i w rzucie izometrycznym? Bo tylko o tym piszę...
 7. Jest dziwnie, bo nawet w planach były DLC do INNYCH ich gier, jako bonus za preorder. Okazało się to zbyt złożone. Najwyraźniej Sagi mają być zamkniętymi produktami. Inna sprawa, że fakt, iż teraz nie ma planów nie oznacza, że kiedyś nie przyjdzie nowy księgowy ;)
 8. No raczej :D Już poprawiamy, Brandom mówił baaardzo szybko, tłumacze byli ciut mniej growi, a bardziej Brandonowi, my zaś ciut mniej czujni - i tak jakoś się przemknęło. Dzięki :)
 9. My też. Odkąd Myszasty gania do biura jako Naczelny jest trudno. Pewnie głównie musiałby go zastepować Chimaira (a to dobre zastepstwo, bo równie marudny jest ;) ). Jak ogarnę remont, to pewnie moja chata moze robić za studio i coś się ruszy...
 10. Mea Culpa, Gotów testowałem jako jednych z pierwszych, jeszcze przed premierą. Potem miałem inne sprawy na głowie  i dopiero niedawno wóciłem do podzielonego imperium, by sprawdzić wiecej frakcji. Najwyraźniej w tym czasie dostali fabułę wodza. Już poprawiam, dzięki. Tak, zgadzam się, że cena jest dyskusyjna, ale jak powiedziałem, jeśli komuś nie zgrzyta mechanika TW:R2 (zawsze można to sobie sprawdzić przed zakupem dodatku) to zabawy bedzie sporo. Za 7 dych dziesiątki godzin grania wydaje się być dość uczciwym kontraktem :)
 11. Lucas_the_Great

  Kodowanie popkultury: świąteczne tradycje

  Czy z dzisiejszego "kodowania popkultury" jesteś bardziej zadowolony?
 12. Lucas_the_Great

  Kodowanie popkultury: świąteczne tradycje

  To też nie do końca tak, bo redakcja działała jakoś tak trzeci rok, gdy zaczęliśmy pisać o filmach, książkach etc. Czyli 3/4 naszego "żywota" zajmujemy się w pewnym stopniu szeroko pojętą popkulturą. Gry nie są samotną wyspą, stanowią cześć kultury, czerpią z niej na razie więcej, niż same wnoszą, ale to też się zmienia. Spokojnie, gry zawsze będą miały większość naszej uwagi. Wesołej reszty świąt również :)
 13. Lucas_the_Great

  Kodowanie popkultury: świąteczne tradycje

  Cykl moich felietonów jest o popkulturze (jest to w tytule nawet), kulturze i okolicach. Taki mam zamysł i tak go realizuję. Czasem o grach jest bardzo dużo, czasem piszę o elementach związanych z PTSD w serialu Tabu. Zakładam, że skoro dostępu do tekstów nie broni paywall (gdzie czytelnik płaci licząc na teksty o grach, więc może czuć się oszukany), to więcej (darmowej przecież) treści = lepiej dla odwiedzających stronę.
 14. Bambusek, padawaie, gdybym tylko mógł... :(
 15. Lucas_the_Great

  ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie

  W pewnym momencie trzeba, bo główna fabuła nie polezie dalej. Przeczytaj mój dzisiejszy poradnik, tam jest między innymi o tym, jak długo można się od tego wymigiwać