Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yakuza 0 - recenzja gry - Historyczne wejście smoka

4 posty w tym temacie

To, że ta część jest tak hojna finansowo i to, że kupujemy umiejętności za gotówkę, jest celowym zagraniem. Akcja gry dzieje się w okresie wielkiego boomu ekonomicznego, kiedy Japończycy mieli strasznie dużo pieniędzy i kupowali wszystko na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argael napisał:

To, że ta część jest tak hojna finansowo i to, że kupujemy umiejętności za gotówkę, jest celowym zagraniem. Akcja gry dzieje się w okresie wielkiego boomu ekonomicznego, kiedy Japończycy mieli strasznie dużo pieniędzy i kupowali wszystko na potęgę.

masz rację. Góry śmieci piętrzące się na ulicach też są historycznie umotywowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaimportowałem wszystkie japońskie exclusive'y na PS3 i gram po kolei od Yakuza 1&2 HD Edition (przełączając się co chwilę na Yakuzy na PS2, żeby nie umknął mi żaden niuans, bo mój japoński wciąż raczkuje). Chcę zobaczyć ewolucję serii, a przy okazji wbić parę trofeów, a i pograć w "jedynkę" w HD i po japońsku, a nie z dubbingiem angielskim.

Aż mi nieco szkoda, że przy Yakuzie 0 będę mógł tylko obserwować, jak Suomalainenka gra, bo mi mój pedantyzm nie pozwoli grać nie po kolei (patrząc datami wydawania, nie chronologią oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować