Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Titan Quest - dzień czwarty

62 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 20:33, cienislaw napisał:

a dzisiaj ''u idiotow'' w lodzi juz byl... i spellforce 2 tez... nic nie rozumie.

No cóż - wysyłka towaru do sklepów w całym kraju to rzecz czasochłonna- różne odległóści, różne godziny przyjmowania towaru do magazynu itp. Dlatego ustalana jest data premiery i towar POWINIEN dotrzeć do klienta (wysyłką bezpośrednią lub poprzez półki sklepowe) w tym samym momencie. To że danym sklepem kieruje ktoś, kto ignoruje dostawcę i datę na umowie, to przykra i żenująca okoliczność... (to oczywiście moja prywatna opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:58, Lucas the Great napisał:

To że danym sklepem kieruje ktoś, kto ignoruje dostawcę i datę na umowie, to przykra i żenująca okoliczność...

A czy taki sklep mogą spotkać jakieś konsekwencje karne? Z złamanie warunków umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 08:38, natanadler napisał:

Kurcze tak sceptycznie do gry podchodziłem a teraz pewnie kupię.

Następny nawrócony :)
Społeczność TQ rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 08:43, Abi Dalzim napisał:

> Kurcze tak sceptycznie do gry podchodziłem a teraz pewnie kupię.
Następny nawrócony :)
Społeczność TQ rośnie!


bardzo lubę H&S-e w diablo jeszcze sie zagrywałem na moim DX-4 133Mhz z 32MB Ramu i na karcie 2MB Tridenta, potem Były DS-y, Diablo 2, i kilka pomniejszych tytułów. TQ odrzucał mnie trochę klimatem mitycznym, ale pooglądałem filmiki, przeglądnąłęm recki i stwierdziłem że za te 80 zeta to mogę kupić. Szczególnie że gra jest długa a czasu mam pod dostatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 08:49, natanadler napisał:

TQ odrzucał mnie trochę klimatem mitycznym

A mnie właśnie na odwrót - ileż można siec i ciąć w klimatach pseudośredniowiecznych? To se ne da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w info o przesyłce napisano, że wyszła z magazynu kilka minut przed 8 więc jeśli nie będzie musiał się kurier błakać po Warszawie to może już niedługo do mnie zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej sciagnalem i zainstalowalem demo i zamiast napisów typu start begin itp otrzymalem memo text not found w x blokow od gory ciezko grac w takie demko gierka wyglada obiecujaco moglby mi ktos pomoc i powiedziec czym to moze byc spowdowane:) bo szkoda troszke wydawac kase jak z roginalem bede mial ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:53, Tombalajnen napisał:

Hej sciagnalem i zainstalowalem demo i zamiast napisów typu start begin itp otrzymalem memo
text not found w x blokow od gory ciezko grac w takie demko gierka wyglada obiecujaco moglby
mi ktos pomoc i powiedziec czym to moze byc spowdowane:) bo szkoda troszke wydawac kase jak
z roginalem bede mial ten sam problem


o_O wlasnie mialem o to pytać. bo sciagnalem demo jakis czas temu jak sie ukazalo i tez to mialem, teraz pogralbym jeszcze raz, el nie wiem czy jest sens ciągnąc to od nowa bo jak znow bedzie takie cos?? to chyba nie wina sterów bo najnowsze mam... o co kaman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, niech się ktoś przyzna komu to poszło na max detalach i jaki ma sprzęt. ludziom z GF7900GT SLI dziękujemy:) czy wie ktoś jaki sprzęt jest wystarczający do wysokich detali (niekoniecznie anizo 24x i AA 48 razy w rozdzialce 2000X50000) poprostu chodzi mi o wysokie ustawienia na precietnej rozdzielczosci i jai sprzet o ciągnie. nie chodzi mi o wymagania oficjalne tylko o wasze doswiadczenia z demem. ja w demo gralem po omacku ze wzg na te zchrzanione napisy, dlatego gralem pewnie w low detalach, ale chodzilo plynnie. jak jest u was na high??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować