Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Witam. Jestem wielkim fanem GTA do tej pory czekałem na 4''ke na PC''ta ale moja cierpliwość już się skończyła :) Jeśli R* nie zapowie 4''ki na GC w Lipsku to kupuje Xbox''a. Mam kilka pytań, bo jestem laikiem w konsolach:P
Jeśli kupię na allegro używanego xboxa, nie przerobionego i wyskoczy mi ten okrąg śmierci czy jak to sie nazywa :P to bede mogl liczyc na gwarancje MS?
Jaka wersje X''a mi polecacie? Nie mam za duzo kasy wiec sklaniam sie najbardziej ku aracade. Nie zalezy mi na xbox live i graniu przez neta wiec chyba bedzie dla mnie najlepsza;)
Xboxa Arcade bede mogl podlaczyc zlaczem hdmi do telewizorka HD? Sprawilem sobie niedawno taki ( Sharp 32'' Full HD ) i chcialbym wykorzystac go w 100% ;) Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:52, Vladek69 napisał:

Jeśli kupię na allegro używanego xboxa, nie przerobionego i wyskoczy mi ten okrąg śmierci
czy jak to sie nazywa :P to bede mogl liczyc na gwarancje MS?

Tego szczerze mówiąc nie wiem - zależy, czy poprzedni posiadacz rejestrował konsolę na gwarancji M$ lub w usłudze Passport (Co nie jest jednoznaczne z założeniem konta na Live). Jeżeli nie - raczej nie będzie z tym problemu, przy gwarancji jedyne co musisz podać to numer konsoli i/lub dane, na które została zarejestrowana (o ile została).

Dnia 02.08.2008 o 10:52, Vladek69 napisał:

Jaka wersje X''a mi polecacie? Nie mam za duzo kasy wiec sklaniam sie najbardziej ku
aracade. Nie zalezy mi na xbox live i graniu przez neta wiec chyba bedzie dla mnie najlepsza;)

Zdecydowanie Premium - dysk twardy pozwoli Ci ściągać dema, a to bardzo się przydaje. Z resztą, na Arcade pograsz przez internet tak samo jak na Premium, więc nie wiem skąd te "Nie zalezy mi na xbox live, więc ta wersja będzie dla mnie najlepsza".

Dnia 02.08.2008 o 10:52, Vladek69 napisał:

Xboxa Arcade bede mogl podlaczyc zlaczem hdmi do telewizorka HD? Sprawilem sobie niedawno
taki ( Sharp 32'' Full HD ) i chcialbym wykorzystac go w 100% ;) Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam:P

Oczywiście - choć gdzieś, w ciemnych zakątkach internetu chodzą plotki, że lepiej podłączać kablem Component. Ale tak, bez problemu podłączysz konsołę pod ten TV za pomocą HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób grających na monitorach: "Na jakich głośnikach gracie?" szukam właśnie jakiegoś taniego zestawu i nie wiem co byłoby najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:50, evilADM napisał:

Mam pytanie do osób grających na monitorach: "Na jakich głośnikach gracie?" szukam właśnie
jakiegoś taniego zestawu i nie wiem co byłoby najlepsze.

Ja gram na starych Creativach 2.1 podłączonych do kompa ;) I jakoś zbytnio mi to nie przeszkadza. A na święta zamierzam zakupić jakiś większy tv i zestaw 5.1 ;P

P.S. Nie ma zabardzo co inwestować w granie na "monitorze" lepiej uzbieraj i kup coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 13:42, MasterOfBlaster napisał:

P.S. Nie ma zabardzo co inwestować w granie na "monitorze" lepiej uzbieraj i kup coś
porządnego.


Zgadzam sie! Ja jak juz zdobęde konsolę, to mój ojciec będzie miał kolejny argument by kupic nowy ogromny Tv ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale monitor jest dobrą alternatywą. Załóżmy, że grasz na x360 na tv i nagle rodzina chce oglądać coś w stylu M jak Miłość lub inne twory polskiej telewizji ,i co? Wystarczy dobry monitor i możemy grać w zaciszu swego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to dokładnie model (tych głośników)?
Ja będę kupywał niedługo LCD 22 (teraz CRT 17), bo chcę grać w swoim pokoju, gdzie nikt mi nie będzie przeszkadzał. (no i zawsze można się zamknąć z dziewczyną żeby pooglądać jakiśfilm ;p). Nie zależy mi na TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa - Sony Bravia oraz mały CRT w pokoju. Oraz monitor, ze względu na to, że czasami może mi ktoś w graniu na sony przeszkadzać, to jak kupie x360 (może niedługo) to będę grać u siebie w pokoju na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 14:47, evilADM napisał:

Jaki to dokładnie model (tych głośników)?
Ja będę kupywał niedługo LCD 22 (teraz CRT 17), bo chcę grać w swoim pokoju, gdzie nikt
mi nie będzie przeszkadzał. (no i zawsze można się zamknąć z dziewczyną żeby pooglądać
jakiśfilm ;p). Nie zależy mi na TV.

Kupowałem go 3 lata temu :P, a pudełka nie mam :) Najlepiej kup sobie jakiś zestawik 5.1 Logiteha lub innego Creativa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można się obecnie załapać (legalnie) na darmowy kod Xbox Live 48h? Mam w planie zakupienie całego roku, ale najpierw bym chciał się pobawić na próbę:) Poza tym najpierw HDD kupię, później kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 11:30, destro177 napisał:

Jak można się obecnie załapać (legalnie) na darmowy kod Xbox Live 48h? Mam w planie zakupienie
całego roku, ale najpierw bym chciał się pobawić na próbę:) Poza tym najpierw HDD kupię,
później kod.

Nie ma co próbować :) Ale jeśli już musisz to : nieraz dają je do gier i chyba na allegro można się zaopatrzyć w takowy kod (po niskiej cenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 11:42, destro177 napisał:

Jakoś żadne gry które kupiłem lub zamierzam, nie posiadają takowego bonusa, trza będzie
jednak po pełny rok sięgnąć:)

A po zakupie kosnoli nie miałeś darmowego Gold przez 1 mc. ??

Edit: Ok przeczytałem na GS że masz wersje Arcade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić update firmware mojej konsoli: PS3. Mam pendrive, właśnie ściągam wersję firmware najnowszą.
Czytałem, że na pendrivie muszę zrobić katalog PS3, w tym katalogu katalog UPDATE, a do tego katalogu wrzucić pliki, które pobieram. Czy tak ma być?

No i update robie po raz pierwszy, więc mam takie pytanko głupie, czy nie potrzebuję ściągać wcześniejszych wersji firmware? Ta wersja 2.42 czy jak jej tam zawiera wszystkie poprzednie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mnie poprosić :P Mam jeszcze kilka kodów, mogę jeden Ci odstąpić. Daj tylko e-mail. Ale chyba nie będziesz potrzebował go, bo po założeniu konta masz od razu miesiąc gry za free.

MasterOfBlaster

To nie ma znaczenia jaką ma wersję konsoli. Wystarczy założyć konto i masz miesiąc gry za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jak byś był miły, to byś mógł mi wysłać :) Skończył mi się darmowy miesiac, a na razie mam inne wydatki, i nie dam rady zakupić sobie abonamentu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:03, Sarturias napisał:

Ta wersja 2.42 czy jak jej tam zawiera wszystkie poprzednie, tak?


Ya, ya. Zawiera wszystkie poprzednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten plik, który ściągnąłem z oficjalnej strony PlayStation po 60 % instalacji konsola wykryła jako uszkodzony. Nie zauważyłem, by coś złego działo się z konsolą po tym zdarzeniu. Czy dane, które prawie się wgrały zostały wymazane czy są gdzieś na dysku?

Może lepiej ściągnąć z innej strony firmware albo jakąś inną wersję np. 2.35? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się