Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 22:36, jackass napisał:

> W końcu z Niemiec wrócił mój (a w zasadzie nie mój, bo przyjechał nowy :P) Xbox
360.
Wrócił z RODa tak ? Słowem offtopu zapytam się ile trwała wymiana ?

Wyjechał we wtorek 9 września, wrócił w poniedziałek 22 września. Nie tak źle. A co do problemu, już go rozwiązałem. Wystarczyło wpisać nowy adres MAC dla konsoli (ten, którego używam na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, moje konto PSS jest na Polskę, czy mógłbym zmienić gdzieś w opcjach walutę w jakiej płace, a jeśli nie to czy przy założeniu nowego konta na (niech będzie) US i pobraniu gier, da się w nie grać na polskim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:20, JaN-J napisał:

Mam pytanie, moje konto PSS jest na Polskę, czy mógłbym zmienić gdzieś w opcjach walutę
w jakiej płace, a jeśli nie to czy przy założeniu nowego konta na (niech będzie) US i
pobraniu gier, da się w nie grać na polskim koncie.

Waluty chyba nie zmienisz bo przecież w polkim sklepie placisz złotówkami.
Zakładasz nowe konto na US i kupujesz za $.
Gry są na całą konsole a nie przypisane do konta, z demami przynajmniej tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:29, krak2610 napisał:

Waluty chyba nie zmienisz bo przecież w polkim sklepie placisz złotówkami.
Zakładasz nowe konto na US i kupujesz za $.
Gry są na całą konsole a nie przypisane do konta, z demami przynajmniej tak jest.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanie, nie znalazłem odpowiedzi na nie w tym temacie. Co na PS3 oprócz satysfakcji daje zdobycie trofeów? Czy za nie można coś dostać czy coś w tym stylu, np. jakąś darmową grę w PSS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart?
Trofea są swojego rodzaju zadaniami, stawianymi przez producentów, po ukończeniu których jesteś pewien, że przeszedłeś grę wzdłuż i wszerz na 100%. Tak samo jak z Avhievementami na X360. Żadnych darmowych gier, nagród, niespodzianek, cheerleaderek, zwierzątek, jedzenia nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:38, Steel Dogg napisał:

na ile godzin gry wystarczy bad company (nie gram na multi) i czy do single player sa
różne poziomy trudności

z 15 godzin, są 3 poziomy: easy, medium i hard (przy czym ten ostatni jest diabelsko trudny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żart, tylko pytanie. Po prostu byłem ciekaw;) I tak i tak jak będę miał grę z trofeami, to postaram się ją przejść na 100% (tak jak to z serią GTA poczynając od 3:P). Ale "To jakiś żart?" mógłbyś sobie darować. No nic, ważne że padła odpowiedź, dzięki za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 18:08, JaN-J napisał:

> na ile godzin gry wystarczy bad company (nie gram na multi) i czy do single player
sa
> różne poziomy trudności
z 15 godzin, są 3 poziomy: easy, medium i hard (przy czym ten ostatni jest diabelsko
trudny)


diabelsko trudny...hmmm...biore te gre natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 18:36, Steel Dogg napisał:

> > na ile godzin gry wystarczy bad company (nie gram na multi) i czy do single
player
> sa
> > różne poziomy trudności
> z 15 godzin, są 3 poziomy: easy, medium i hard (przy czym ten ostatni jest diabelsko

> trudny)

diabelsko trudny...hmmm...biore te gre natychmiast :)

Czy ja wiem czy on jest diablesko trudny?
Niby go nie skończyłem ale to sieciówka i tam się przyjemniej gra.
Wcale tak wiele na hard nie ginołem więc szczerze dla samego single kupowanie BC hmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napiszę że Halo 3 dostało właśnie update który zwiększa ilość achievów do 79 a ilość możliwego do zdobycia GS aż do 1750! Dla mnie news miesiąca i przebija nawet to co robią twórcy Burnout Paradise! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:00, rob300i napisał:

Ja tylko napiszę że Halo 3 dostało właśnie update który zwiększa ilość achievów do 79
a ilość możliwego do zdobycia GS aż do 1750! Dla mnie news miesiąca i przebija nawet
to co robią twórcy Burnout Paradise! :-)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=14659
poprzednia strona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem Gearsy za 40 zyka .Jestem niezmiernie zadowolony bo ciężko dostać tą grę za taką cenę (anglik + polskie okładki ,płytka ma niby jakieś rysy ale działa świetnie) .Powiedzcie ,czy w multi to teraz same kozaki ,czy jakiś noob ma szanse się przecisnąc i nie tylko deadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:28, jackass napisał:

Właśnie kupiłem Gearsy za 40 zyka .Jestem niezmiernie zadowolony bo ciężko dostać tą
grę za taką cenę (anglik + polskie okładki ,płytka ma niby jakieś rysy ale działa świetnie)
.Powiedzcie ,czy w multi to teraz same kozaki ,czy jakiś noob ma szanse się przecisnąc
i nie tylko deadzić ?

Jakieś tam szanse masz xD Dasz radę na pewno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mianowicie niedługo rodzice założą mi konto w banku z kartą visa Electron i czy mogę nią płacić w PSN za gry np.? Jeśli nie to jest jakiś inny sposób? Słyszałem o jakiejś karcie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 22:07, errtime12 napisał:

Mam pytanko mianowicie niedługo rodzice założą mi konto w banku z kartą visa Electron
i czy mogę nią płacić w PSN za gry np.? Jeśli nie to jest jakiś inny sposób? Słyszałem
o jakiejś karcie internetowej.

W mbanku wystarczy zadzwonić na mlinię i aktywować opcje dokonywania transakcji internetowych po przez ustalenie limitu. xD Nie wiem jak jest w innych bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się