Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 21:56, Qbasmok napisał:

A tobie chłopie radziłbym bardziej przejąć się ortografią, a nie propagowaniem piractwa
jako rzecz dobrą i religijną (co można wywnioskować z twoich wypowiedzi w tym wątku).
Jak MaccCry napisał, rezydencje zła można kupić za śmiesznę pieniądze jak na nowość,
więc lepiej uzbieraj tą okrągłą bańkę, kup słownik, dobierz od rodziców koszt jaki wydałeś
na słownik i możesz śmiało kupować grę. Taki być powinien Twój nabliższy plan zakupów.

a co ty masz do moich najbliższych zakupów... ja nie potrzebuje gry pajacu residen evil 5 tylko muj kolega w ogóle bym nie pisał w tym temacie gdyby on mnie o to nie poprosił... ale dobra.. co do tych zakupów to moge ci dać twoją listę zakupów... tabletki na głowę bo chyba coś z nią masz nie tak... termometr bo może być tak że masz też gorączkę... i krzyż na drogę ... bo to ostatnie najbardziej by ci się przydało hahahha :D bye :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:00, Pan_Cienia1993 napisał:

> Wiem, wiem, mój post był trudny do zrozumienia dla ciebie jako analfabety. W podstawówce

> ponoć uczą czytania ze zrozumieniem, najwyraźniej to umiejętność dla ciebie trudna
do
> opanowania.
analfabeta,... hahaha jak byś jeszcze znał znaczenie tego słowa... kolego co ty wogóle
wiesz a do podstawówki to ty chyba chodzisz ? tak ? odp pls.... :D
> Dlaczego więc pytasz się w tym temacie o piracką wersję gry? Raz, że nie jest to
zgodne
> z regulaminem, dwa, robisz to gwałcąc nasz piękny język.
pytam się o piracką wersję gry poniewasz jest ona na konsolę x box 360.... a jak byś
wyrzej czytał pajacu to byś zauwarzył że chodziło mi najbardziej na tym w jaki sposób
można ją wgrać na x boxa... co za rozpieszczony dzieciak... heh i jeszcze się pluje ...
pa nobku.... koniec spama... bye


Jesteś poganem zasranym który nie zna ortografii. Zapewne z takimi umiejętnościami jeszcze gimnazjum nie opuściłeś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:00, Pan_Cienia1993 napisał:

pytam się o piracką wersję gry poniewasz jest ona na konsolę x box 360....

A jakby była na PC, PS3 czy DS to by to coś zmieniło ?
>a jak byś wyrzej czytał pajacu to byś zauwarzył że chodziło mi najbardziej na tym w jaki sposób

Dnia 05.08.2009 o 22:00, Pan_Cienia1993 napisał:

można ją wgrać na x boxa...

Możesz sobie ją wgrać nawet na mikrofalówkę, ale wiedz jedno, nadal będzie to piractwo.
>co za rozpieszczony dzieciak... heh i jeszcze się pluje ...
No, więc już lepiej zamilknij i zniknij. Jednego rozpieszczonego bachora mniej.

Dnia 05.08.2009 o 22:00, Pan_Cienia1993 napisał:

pa nobku.... koniec spama... bye

Ja również kończę tę płytką wymianę zdań.

EOT

EDIT : Ciekawe, kto sobie zrobił drugie konto:)
EDIT2 : Heh, a to Ci psikus. Nie wiedziałem, że to TY:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:06, Dandelion1 napisał:

Ja również kończę tę płytką wymianę zdań.

To dobrze idioto że kończysz te nudne teksty lamera
pan swiatla t to w ogóle jesteś jakiś bachor hahahah narazie deblu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:09, Pan_Cienia1993 napisał:

> Ja również kończę tę płytką wymianę zdań.
To dobrze idioto że kończysz te nudne teksty lamera
pan swiatla t to w ogóle jesteś jakiś bachor hahahah narazie deblu hahaha


hahah Ty jakiś dziwny jesteś hahahah, bachor hahahaha starszy od Ciebie hahahaha i już jest w średniej szkole hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:05, Pan_Cienia1993 napisał:

a co ty masz do moich najbliższych zakupów... ja nie potrzebuje gry pajacu residen evil
5 tylko muj kolega w ogóle bym nie pisał w tym temacie gdyby on mnie o to nie poprosił...
ale dobra.. co do tych zakupów to moge ci dać twoją listę zakupów... tabletki na głowę
bo chyba coś z nią masz nie tak... termometr bo może być tak że masz też gorączkę...
i krzyż na drogę ... bo to ostatnie najbardziej by ci się przydało hahahha :D bye :D:D:D


i znów błędy.. ehh. Myślałem, że dasz sobie po chwili spokój, ale nie!
Więc czas na kontakt z Moderatorem (o ile ktoś już tego nie zrobił).

PS. Pan-Swiatla-1993 nas wyręczył, więc nie powinniśmy mu mieć tego za złe : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 22:10, Pan-Swiatla-1993 napisał:

hahah Ty jakiś dziwny jesteś hahahah, bachor hahahaha starszy od Ciebie hahahaha i już
jest w średniej szkole hahahahah

no widać że masz jakiś rozum.. IQ 1/100 nie no przesadziłem 0/100 :D to jak będzie z tym wgraniem na x boxa ... powie mi ktoś :D hehe ... nie napisze to inaczej.. jak można wgrać na dysk twardy grę ? ORGINALNĄ jeśli w ogóle jest taka możliwość.. bo orginalne raczej się kupuje w sklepie ...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:12, Pan_Cienia1993 napisał:


> hahah Ty jakiś dziwny jesteś hahahah, bachor hahahaha starszy od Ciebie hahahaha
i już
> jest w średniej szkole hahahahah
no widać że masz jakiś rozum.. IQ 1/100 nie no przesadziłem 0/100 :D to jak będzie z
tym wgraniem na x boxa ... powie mi ktoś :D hehe ... nie napisze to inaczej.. jak można
wgrać na dysk twardy grę ? ORGINALNĄ jeśli w ogóle jest taka możliwość.. bo orginalne
raczej się kupuje w sklepie ...????

Twoja elokwencja mnie przerosła, nie wiedziałem, że u Ciebie iq liczy sie do 100 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:10, Qbasmok napisał:

i znów błędy.. ehh. Myślałem, że dasz sobie po chwili spokój, ale nie! > Więc czas na kontakt z Moderatorem (o ile ktoś już tego nie zrobił).

Dnia 05.08.2009 o 22:10, Qbasmok napisał:

PS. Pan-Swiatla-1993 nas wyręczył, więc nie powinniśmy mu mieć tego za złe : )

OK thx... zrobie se drugie koleś ... tak więc narazie nobku... ale i tak powinnem pierw dostać ostrzeżenie choć kto wie :D tak więc narazie pajace.. i powiedzcie temu co tam na mnie napisał do moderatora że nie ma nawet jaj i się moderatorami broni dureń... sry dzieciak :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:15, Pan_Cienia1993 napisał:

> i znów błędy.. ehh. Myślałem, że dasz sobie po chwili spokój, ale nie! > Więc
czas na kontakt z Moderatorem (o ile ktoś już tego nie zrobił).

> PS. Pan-Swiatla-1993 nas wyręczył, więc nie powinniśmy mu mieć tego za złe : )
OK thx... zrobie se drugie koleś ... tak więc narazie nobku... ale i tak powinnem pierw
dostać ostrzeżenie choć kto wie :D tak więc narazie pajace.. i powiedzcie temu co tam
na mnie napisał do moderatora że nie ma nawet jaj i się moderatorami broni dureń... sry
dzieciak :D papa

ale zapamiętaj, że i tak nikt Cie nie lubi... =D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:12, Pan_Cienia1993 napisał:

bo orginalne raczej się kupuje w sklepie ...????

Nie no co ty. Z drzewa spadłeś ? Oryginały są tylko u Rosjan na bazarze za "czypindziesiąt" sztuka.

A co by nie było offa. Jaki dobry pad polecacie do PS3? Cena do 100 zł. Zastanawiałem się nad LOGITECH CHILLSTREAM CONTROLLER PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 22:19, Dandelion1 napisał:

A co by nie było offa. Jaki dobry pad polecacie do PS3? Cena do 100 zł. Zastanawiałem
się nad LOGITECH CHILLSTREAM CONTROLLER PS3.


To już za stówkę można sixaxisa dorwać na allegro. I to właśnie jego Ci polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty masz bana. Trolli i prowokatorow na tym forum naprawde nie potrzebujemy. A przejrzalem sobie wszystkie twoje posty, w prawie kazdym kogos obrazales. Acha i przejrze pozniej dokladnie ten watek, podejrzewam, ze "nagrody" jeszcze sie posypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:00, Pan_Cienia1993 napisał:

pytam się o piracką wersję gry poniewasz jest ona na konsolę x box 360....


Raz, ze piratom na tym forum nie pomagamy. Dwa - nie obrazamy tutaj nikogo. Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:17, Qbasmok napisał:

Jest ktoś chętny do małej partyjki w LBP? : )


Ja, ja! Jak się uporam z karierą wokalisty w GH:Metallica. Master! Master! Coś niesamowitego, ta gra oczywiście. Czuję się jak prawdziwy Kirk. Niby wirtualnie, ale i tak daje estradowego kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 10:17, wawel12 napisał:

jest dobry fun z wii fit?

Wii Fit jest dla ludzi, którzy spędzają czas na bezproduktywnym oglądaniu TV. Jeśli nie oglądasz TV to prawdopodobnie nie znajdziesz czasu na zabawę z Wii Fit.

Na spotkania ze znajomymi nadaje się mniej, choć z mojego doświadczenia wynika, że skoki narciarskie są całkiem popularne.

Konkludując - poczekaj na Wii Fit Plus. Będzie to produkcja bogatsza i zapewne bardziej przystosowana do imprezowego grania niż samo Wii Fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się