Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2009 o 17:12, dulak napisał:

jeśli chcesz mogę Ci zrobić autorski komentarz nt. aktualizacji.


zrób to, zrób to...zazdrości, bo na klocka nie ma takich częstych aktualizacji ^^

Co do tematu, jaki monitor z funkcją TV (firma/cale) kupić do 1000zł? Mam pokój 4,5 x 3,5 Chodzi mi ogólnie jakich marek sie trzymać i ile cali bedzie dobre (ma być do PC i do PS3, ale głownie do PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 18:46, dulak napisał:

szukam tego samego. tv do 23" do około 1000zł.

ja chce monitor z tunerem tv, żebym mógł sobie house''a pooglądać ^^ ale ogólnie, żebym sobie podłączył i oglądał ^^ a kanały w SD na telewizorach ponad 40" są brzydkie, po drugie coś koło 23-24" jest na tyle małe, że może być do komputera i na tyle duże, że może być jako tv (gram teraz na TV kineskopie 50hz 24" ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 17:55, kotfilon napisał:

zrób to, zrób to...zazdrości, bo na klocka nie ma takich częstych aktualizacji ^^


Rzeczywiście, jest czego zazdrościć. Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam ekranu z tunerem, a obecnie gram na 40" full hd samsunga u rodziców. Ale to tv rodziców, nie to samo co mieć swoje mniejsze hdtv w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 20:07, Dincooo napisał:

> zrób to, zrób to...zazdrości, bo na klocka nie ma takich częstych aktualizacji ^^


Rzeczywiście, jest czego zazdrościć. Ogarnij się.


Ty się ogarnij i nie spamuj...

Czy BenQ G2420HD to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś problemy z kupowaniem w Polsce gier z amerykańskiego PlayStation Store? Czy wszystko chodzi gładko? Przymierzam się żeby coś sobie stamtąd kupić, ale to nie jest regionalny PSN więc nie wiem jak to jest...

kotfilon
> > Rzeczywiście, jest czego zazdrościć. Ogarnij się.
> Ty się ogarnij i nie spamuj...

Ciesz się że kolega tylko sobie postanowił po spamować, gdyby na przykład zdecydował się z tobą pożegnać to usłyszałbyś na do widzenia "pieprzysz głupoty" ;).

P.S
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:08, Fatal-X napisał:

Czy są jakieś problemy z kupowaniem w Polsce gier z amerykańskiego PlayStation Store?
Czy wszystko chodzi gładko? Przymierzam się żeby coś sobie stamtąd kupić, ale to nie
jest regionalny PSN więc nie wiem jak to jest...


na 99% z PS Store amerykańskiego można kupowac do woli...ale na koncie założonym na amerykańskim PSN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 17:19, ww3pl napisał:

Myślę, że w przeciągu 20-25 dni powinienem dostać nowego iksa. Zadzwonię jednak dopiero
w poniedziałek, z Romką to dziś przy telefonie nie wiele załatwiłem.
"No pan rejestracja przez interneta w doma, my panowi możemy pomóc jak panowi nie ma
interneta".

Czyli jakieś smuty gadają o tym, że zgłoszenie awarii przez telefon jest niemożliwe.
Pf!
... udowodnię w poniedziałek, że się mylą ;-)

:) Trafiłeś na mendę :) ja dzwoniłem 5 minut i trafiłem na taką, że mi załatwiła naprawę xa po gwarancji za darmo :). I jeszcze dała następną gwarancję. Zgłoszenie przyjęła i na następny dzień kurier już był w domu :). Co do czasu wymiany to myślę, że powinien Ci przyjść tak jak mi w tydzień, bo w tyle najczęściej wymieniają, góra 2 tygodnie i Xa będziesz miał w domu :). Chyba, że zepsuła Ci się pierdółka typu jakiś kabelek się stopił, jeżeli chcesz zobaczyć to wciśnij na konsoli razem przycisk do szukania padów i do napędu i zapisuj co Ci się wyświetli 4 diody to 0, 3 diody to 3, 2 diody to 2 i jedna dioda to 1 kod jest 4 cyfrowy podaj to powiem co się zepsuło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:08, Fatal-X napisał:

Czy są jakieś problemy z kupowaniem w Polsce gier z amerykańskiego PlayStation Store?
Czy wszystko chodzi gładko? Przymierzam się żeby coś sobie stamtąd kupić, ale to nie
jest regionalny PSN więc nie wiem jak to jest...


Z kupowaniem problemów pewnie nie ma, ale gorzej z uruchomieniem. ;)
Słyszałem różne wypowiedzi na temat niedziałających dodatków i DLC pobranych z amerykańskiego PSS, także najlepiej kupować u nas lub w brytyjskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2009 o 21:44, woko27 napisał:

Z kupowaniem problemów pewnie nie ma, ale gorzej z uruchomieniem. ;)

Moja konsola jest ze stanów także nie powinienem mieć w tym względzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:44, Fatal-X napisał:


> Z kupowaniem problemów pewnie nie ma, ale gorzej z uruchomieniem. ;)
Moja konsola jest ze stanów także nie powinienem mieć w tym względzie problemów.

Z tego co wiem, to jak chcesz mieć amerykańskie DLC, to musisz mieć grę w NTSC, konsola może być PAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:08, Fatal-X napisał:

Ciesz się że kolega tylko sobie postanowił po?spamować, gdyby na przykład zdecydował
się z tobą pożegnać to usłyszałbyś na do widzenia "pieprzysz głupoty" ;).


Bo przecież głupot nie pieprzyłeś? Choć ci to udowodniłem? :) Niestety do przeciętnego 14-latka nie dotrze, że nie ma racji. Jeśli masz więcej, to gratuluję samozaparcia. No, nie będę do tego już wracał panie merytoryczny.

@kotfilon - Nie ma to jak obgadać kogoś, potem dziwić się, że tej osobie może się to nie podobać. I dziwne, że oburza cię mój spam, a przyjaciela-peestrójkowca (trzykrotny) już nie :).

PS A wiecie, że kotfilon pewnie zazdrości posiadaczom x360 modułu pamięci, wiecieeee??

Wracam do swojego białego pokoju z miękkimi ścianami, bo chyba tam się tylko nadaję - nie rozumiem logiki wspaniałych gramowiczów.
Przepraszam też za niepotrzebny już, zwielokrotniony spam. Raczej się to nie powtórzy. Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2009 o 10:17, Dincooo napisał:

Bo przecież głupot nie pieprzyłeś?

Pożegnałem się, kończyłem dyskusję i nagle wyskakuje z nory misio Dincooo ze swoim "pierzysz głupoty" na do widzenia. Nie zamierzam wchodzić dalej w to jak zostałeś wychowany, to sprawa między tobą a twoimi rodzicami, ale poświadczyłeś tylko o swojej kulturze, widzę że nadal to robisz spamując, trudno było nie zareagować.

Dnia 17.10.2009 o 10:17, Dincooo napisał:

Choć ci to udowodniłem?

Jedyne co mi udowodniłeś to że nie warto z tobą dyskutować, bo zaczynasz wyskakiwać z...jak to było? Kazkiem Żulkiem i Joanną Senyszyn? Ha ha...

Dnia 17.10.2009 o 10:17, Dincooo napisał:

Niestety do przeciętnego 14-latka nie dotrze, że nie ma racji.

Widzę że zaczynasz pisać o sobie, chyba czas wracać do białego pokoiku.

Dnia 17.10.2009 o 10:17, Dincooo napisał:

Wracam do swojego białego pokoju z miękkimi ścianami, bo chyba tam się tylko nadaję(true)

Miłego pobytu w pokoju bez klamek. Jak zatęsknimy tutaj za niewychowanymi spamerami to zadzwonimy.

Zagul, zamierzam kupić całą grę, a nie DLC ale dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:10, Arumantis napisał:

Jak myślicie brać NFS Prostreet na PS3 za 4 dychy, jak chcę w miarę fajną ścigałkę na
split-screen z kumplem?

Raczej nie warto. Lepiej kup Grida. Prostreet to średniak i to z niższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 17:05, Kaucz napisał:

Raczej nie warto. Lepiej kup Grida. Prostreet to średniak i to z niższej półki.

a grid ma split-screen? Bo o to mi chodzi głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 17:43, Arumantis napisał:

> Raczej nie warto. Lepiej kup Grida. Prostreet to średniak i to z niższej półki.

a grid ma split-screen? Bo o to mi chodzi głównie.

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się