Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Skasowali żebyś mógł płakać.

Miałeś kupowac konsolę dla Rat Race, o której ledwie kto słyszał? Wybacz, ale ja myślę, że napisałeś to tylko po to, żebyś znowu mógł podniecać się tym, iż jakiś tytuł znowu został skasowany, a Ty nie kupisz PS3 bo nie ma Rat Race...Nie wiem, nie łapię tego co tobą kieruje bo co chwila piszesz jakieś idiotyczne docinki albo totalne głupoty, które ledwie da się czytać 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co dlatego że premiere jednej gry przekładają to od razu oznacza że z innymi też tak będzie?! Co z tego że Killzone 2 zopowiedziano 3 lata temu? jeżeli gra będzie warta zachodu to moge nawet 5 lat na nią czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:03, Davidskrk napisał:

I co dlatego że premiere jednej gry przekładają to od razu oznacza że z innymi też tak
będzie?! Co z tego że Killzone 2 zopowiedziano 3 lata temu? jeżeli gra będzie warta zachodu
to moge nawet 5 lat na nią czekać.


To jest metoda marketingowa Sony. Zapowiadają gry dużo wcześniej. Czasami robią nawet same teasery gdy prace nad grą się jeszcze nawet nie zaczęły. Prowadzi do takich sytuacji: W 2005 roku KZ był odpowiedzią Sony na Halo3, w 2006 na GeoW, w 2008 na Gears of War 2. Widzisz 1 KZ2 dzięki takiemu marketingowi może być odpowiedzią na kilka bardzo wysoko punktowanych tytułów. Na e3 KZ2 pewnie będzie stawał w szranki z nowym projekte Bungie o nazwie kodowej Halo Blue. Żadna gra nie jest warta żeby czekać na nią 5 lat. Chcesz to czekaj nawet 10 i udawaj dalej, że wszystko jest okej. Ja jednak mam PS3 po to żeby na niej grać w niezłe exclusive''y a nie żeby się kurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja jednak mam PS3 po to żeby
>na niej grać w niezłe exclusive''y a nie żeby się kurzyła.

A ja po to żeby na niej grać, nie tylko w exclusive''y. Jak kupowałeś PS3 tylko dla tytułów ekskluzywnych no to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:16, Davidskrk napisał:

Chcesz mi przez to powiedzieć że na PS3 nie ma dobrych gier?!


Nie. Chce przez to napisać, że nie ma wysokiej liczby dobrych exclusive''ów. Do końca roku do tej grupki dojdzie najprawdopodobniej tylko LittleBigPlanet.

Miluś: "A ja po to żeby na niej grać, nie tylko w exclusive''y. Jak kupowałeś PS3 tylko dla tytułów ekskluzywnych no to gratuluję."

W multiplatformy gram w większości na x360. Działają lepiej lub tak samo, są achievementy i niezłe community. Mając 360tke PS3 jest mi potrzebna tylko dla dedykowanych gier. Zdaje sobie sprawe że jak ktoś ma jedną konsolę to nie jest aż tak źle. Kolorowo jednak też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:16, Davidskrk napisał:

Chcesz mi przez to powiedzieć że na PS3 nie ma dobrych gier?!

Czy opanowałeś cholernie trudną umiejętność czytania ze zrozumieniem? Bo nie wydaje mi się. On nie napisał, że na PS3 nie ma dobrych gier. On napisał, że śmieszne jest odpowiadanie jednym tytułem (Killzone 2) na kilka innych od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pare gier co działa lepiej na PS3
GTA IV, Race Driver:GRID

Heavenly Sword, Uncharted, MGS4, Ratchet & Clank, Resistance, Motorstorm, GT
To są niskiej klasy exlusivy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?

To była odpowiedz na zdania
Ja jednak mam PS3 po to żeby na niej grać w niezłe exclusive''y a nie żeby się kurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:26, Davidskrk napisał:

Jest pare gier co działa lepiej na PS3
GTA IV, Race Driver:GRID


E, przykro mi, ale GTA IV lepiej działa w wersji na Xboxa 360. Lepszy framerate i lepszej jakości tekstury. Na temat GRIDa się nie wypowiadam, bo nie miałem okazji widzieć porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:26, Davidskrk napisał:

Jest pare gier co działa lepiej na PS3
GTA IV, Race Driver:GRID

Skąd Ty masz takie info?

Dnia 16.07.2008 o 17:26, Davidskrk napisał:

Heavenly Sword, Uncharted, MGS4, Ratchet & Clank, Resistance, Motorstorm, GT
To są niskiej klasy exlusivy??

Heavenly Sword? Ta pięciogodzinna gra, która jedynie dobrze wygląda? MGS 4 jest tylko dla fanów, Ratchet & Clank owszem, świetny, Resistance to kolejny sztampowy FPS, Motorstorm to świetna ścigałka, a GT jest bardzo specyficzne.

Dnia 16.07.2008 o 17:26, Davidskrk napisał:

Kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?

Najwidoczniej Ty.

Dnia 16.07.2008 o 17:26, Davidskrk napisał:

To była odpowiedz na zdania
Ja jednak mam PS3 po to żeby na niej grać w niezłe exclusive'y a nie żeby się kurzyła.

A może on chciał odnieść się do wcześniejszych słów o tym, że nie ma zamiaru czekać nie wiadomo ile czasu na Killzone 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:30, Szperacz Robson napisał:

> Jest pare gier co działa lepiej na PS3
> GTA IV, Race Driver:GRID
Skąd Ty masz takie info?

Każdy serwis o grach który porównywał dwie wersje tych gier doszedł do takiego wniosku no może tylko nie Game Trilers z wiadomych powodów

Dnia 16.07.2008 o 17:30, Szperacz Robson napisał:

> Heavenly Sword, Uncharted, MGS4, Ratchet & Clank, Resistance, Motorstorm, GT
> To są niskiej klasy exlusivy??
Heavenly Sword? Ta pięciogodzinna gra, która jedynie dobrze wygląda? MGS 4 jest tylko
dla fanów, Ratchet & Clank owszem, świetny, Resistance to kolejny sztampowy FPS, Motorstorm
to świetna ścigałka, a GT jest bardzo specyficzne.


Resistance sztampowy FPS grałeś? GT to klasa sama w sobie

A może nie chodziło mu o Killzone 2 tylko ogólnie o brak gier
Możemy sobie tak wymieniac wiecznie dlatego to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:26, Davidskrk napisał:

Jest pare gier co działa lepiej na PS3
GTA IV, Race Driver:GRID

Heavenly Sword, Uncharted, MGS4, Ratchet & Clank, Resistance, Motorstorm, GT
To są niskiej klasy exlusivy??


GTA IV na x360 zaliczyłem w 100%, na PS3 narazie jestem w 51%. Żadnych znaczących różnic nie dostrzegłem. Race Driver Grid podobno gorzej działa na PS3. Żadną z wersji nie grałem więc się pod tym nie podpisuje. Znowu masz problem z czytaniem. Nawet specjalnie podkreśliłem słowo klucz. To są bardzo bardzo dobre exclusive''y. Tylko co z tego skoro HS, Uncharted i R&C:ToS ukończyłem już bardzo dawno temu. Do uncharted pewnie wrócę bo nie ma retroaktywnych trofeów więc będzie trzeba jeszcze raz 1000 medal points wycisnąć. W GT P gram sobie od czasu do czasu. W Res''a i Motorstorma też grałem ale nie przypadły mi do gustu na tyle, żeby je masterować. MGS4 EK kupuję na dniach. 2 exclusive''y (MGS4 i LittleBigPlanet) na połowę roku to jednak trochę biednie.

edit: średnie GTA IV na metacritic 98 i 98 a na gamerankings 97,4% dla PS3 i 97% dla x360. Kolosalna różnica która jednoznacznie wskazuje która wersje nalezy kupic :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2008 o 17:33, Davidskrk napisał:

Każdy serwis o grach który porównywał dwie wersje tych gier doszedł do takiego wniosku
no może tylko nie Game Trilers z wiadomych powodów

To pokaż mi przykładowy.

Dnia 16.07.2008 o 17:33, Davidskrk napisał:

Resistance sztampowy FPS grałeś? GT to klasa sama w sobie

Taaa? Mi GT kompletnie nie leży. A Resistance nie ma w sobie nic nowego. Grałem u kolegi na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:33, Davidskrk napisał:

Każdy serwis o grach który porównywał dwie wersje tych gier doszedł do takiego wniosku
no może tylko nie Game Trilers z wiadomych powodów


O ile porównań GRIDa nie miałem okazji widzieć, tak te z GTA IV widziałem.
Sam mam PS3 i GTA IV i śmiało mogę powiedzieć, że GTA IV lepiej chodzi na Xboxie. Przede wszystkim tyczy się to frameratu, który jest większy i niektórych tekstur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rece Drive GRID działa gorzej według Game Trilers bo jest to bardzo stronniczy portal...
A z tym gorszym działaniem gier na PS3 nie pomyślałem że to chodzi o to że na PS3 trudniej robi sie gry i programiści dopiero poznają ten sprzęt? być może sytuacja sie zmieni a to na PS3 gry będą chodzić lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że tobie nie leży nie znaczy że to słaba gra może dla ciebie owszem ale skoro miliony ta gra uwiodła to chyba nie te miliony sie co do niej mylą tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:39, Davidskrk napisał:

Rece Drive GRID działa gorzej według Game Trilers bo jest to bardzo stronniczy portal...

A co ty ciągle z tym GameTrailers?

Dnia 16.07.2008 o 17:39, Davidskrk napisał:

A z tym gorszym działaniem gier na PS3 nie pomyślałem że to chodzi o to że na PS3 trudniej
robi sie gry i programiści dopiero poznają ten sprzęt?

A pomyślałeś do cholery, że ta konsola jest już dwa lata na rynku? A producenci dev-kity konsoli dostali już dawno temu.

>To że tobie nie leży nie znaczy że to słaba gra może dla ciebie owszem ale skoro miliony ta gra uwiodła to chyba

Dnia 16.07.2008 o 17:39, Davidskrk napisał:

nie te miliony sie co do niej mylą tylko ty

A wiesz, co to jest gust? Coś indywidualnego. Pomyśl kilkanaście razy zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się