Zaloguj się, aby obserwować  
zielony33

Baldurs Gate-takie tam pytanka

16 postów w tym temacie

1.Czy księgi opowieści np. Historia Północy,Historia Halrui,Historia Doliny Cienia,itd. do czegoś się przydają,czy służą tylko do zarabiania mamony [są strasznie wartościowe ;-) ] , podobnie chyba jak te pierścionki,naszyjniki,opale,itd. (oprócz magicznych oczywiście). 2.Jeśli obrabiam domy ze wszystkiego co się da przy ich właścicielach (oprócz tego co jest zamknięte na kłódke,zamek,itp;i oczywiście jeśli mnie nie widzą,gdyż wtedy mnie atakują) to czy nie będe miał kłopotów z tego powodu w dalszej rozgrywce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:43, zielony33 napisał:

1.Czy księgi opowieści np. Historia Północy,Historia Halrui,Historia Doliny Cienia,itd. do
czegoś się przydają,czy służą tylko do zarabiania mamony [są strasznie wartościowe ;-) ] ,
podobnie chyba jak te pierścionki,naszyjniki,opale,itd. (oprócz magicznych oczywiście). 2.Jeśli
obrabiam domy ze wszystkiego co się da przy ich właścicielach (oprócz tego co jest zamknięte
na kłódke,zamek,itp;i oczywiście jeśli mnie nie widzą,gdyż wtedy mnie atakują) to czy nie będe
miał kłopotów z tego powodu w dalszej rozgrywce

Buuu Chyba nie doczekam się odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:28, XardasiK napisał:

Zadaj to pytanie tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&u=1049
Na pewno szybciej uzyskasz odpowiedź :)

Ponieważ jak mój nick wskazuje jestem zielony w tych sprawawach,co to za ukryty adres i dlaczego mi się nie wyświetlił gdy wpisałem w polu szukaj na Forum "Baldurs Gate"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość rzeczywiście korzystaj z tamtego, większego tematu, ale ten jeden raz odpowiem ci jeszcze tutaj:
1. Księgi, poza kilkoma podnoszącymi statystyki (ale są zaznaczone w ekwipunku jako magiczne, niezidentyfikowane, więc je poznasz) możesz tylko przeczytać, a potem sprzedać (są oczywiście zadania typu: przynieś książkę taką i taką, ale chyba wiesz o co chodzi), podobnie jak pierścionki, amulety i klejnoty.
2. Jeśli nie pojawi ci się napis, że donieśli o tobie straży i zaraz nie pojawi się oddział Płomiennej Pięści, to żadnych kłopotów mieć nie będziesz. W przeciwnym razie lepiej grę zloadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:13, Raylin napisał:

Na przyszłość rzeczywiście korzystaj z tamtego, większego tematu, ale ten jeden raz odpowiem
ci jeszcze tutaj:
1. Księgi, poza kilkoma podnoszącymi statystyki (ale są zaznaczone w ekwipunku jako magiczne,
niezidentyfikowane, więc je poznasz) możesz tylko przeczytać, a potem sprzedać (są oczywiście
zadania typu: przynieś książkę taką i taką, ale chyba wiesz o co chodzi), podobnie jak pierścionki,
amulety i klejnoty.
2. Jeśli nie pojawi ci się napis, że donieśli o tobie straży i zaraz nie pojawi się oddział
Płomiennej Pięści, to żadnych kłopotów mieć nie będziesz. W przeciwnym razie lepiej grę zloadować.

Wielkie dzięki.A tak na marginesie gdy wpisałem w pole szukaj "Baldurs Gate" wyświetliła mi się tylko jedna strona na ten temat bez podstron itd. w której nie było tego tematu.Więc jak ją miałem znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:12, zielony33 napisał:

Wielkie dzięki.A tak na marginesie gdy wpisałem w pole szukaj "Baldurs Gate" wyświetliła mi
się tylko jedna strona na ten temat bez podstron itd. w której nie było tego tematu.Więc jak
ją miałem znaleźć?


Czasem zamiast calej nazwy gry, najlepiej jest wpisac jej czesc - np. wpisz "Bald" - znajdzie ^^
EOT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:18, XardasiK napisał:

> Wielkie dzięki.A tak na marginesie gdy wpisałem w pole szukaj "Baldurs Gate" wyświetliła
mi
> się tylko jedna strona na ten temat bez podstron itd. w której nie było tego tematu.Więc
jak
> ją miałem znaleźć?

Czasem zamiast calej nazwy gry, najlepiej jest wpisac jej czesc - np. wpisz "Bald" - znajdzie
^^
EOT?

Faktycznie,wyświetliły mi się 3 strony,już troche lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srebne pantalony: W dzielnicy cmentarza jest grób i muszisz uwolnić tam człowieka. Wykonaj to zadanie w całości ale na końcu powiedz hrabinie (dzielnica mostów tam będzie 2 gości do zabicia) że chcesz okup. Obniży się twoja reputacja ale w dzielnicy kuli sfer w nocy pojawi się posłaniec zagadaj z nim a da ci pantalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest to normalne żę jak chcę (na początku rozgrywki) wejść na teren pod pomocną dłonią, to po ładowaniu wychodzi mi paru gosci i od razu zabijają mi całą drużynę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:24, balduran2 napisał:

Chciałbym przedstawić stworzony przeze mnie pokaz slajdów, dla wszystkich "maniaków" Sagi Baldur''s
Gate.

I w tym celu trzeba wydobyć jakiś zapomniany mały temacik nadający się do zamknięcia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować