TYHE

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4697
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TYHE

 • Ranga
  Banshee

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. TYHE

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  I sami będziecie sobie winni, userzy! Zobaczcie, do czego go doprowadziliście!
 2. TYHE

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Może jakaś uwaga w dzienniczku w podstawówce? Jak na tyle lat aktywnego pisania to zaprawdę imponująca kartoteka. Już nie pamiętam, ile lat nie moderuję, a jakies moje ostrzeżenie jest wyciągane jako ogromna kartoteka. ____________ No coż, panowie moderatorzy, takie eleganckie powiedzonko przytoczę. Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie.
 3. TYHE

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Zapewniam, że już pierwszy syn jest do tego zdolny ;->
 4. mam nadzieję, że to ci najmniej interesujący...
 5. Gildia Ordo Lupi Albi w Guild Wars 2 :)
 6. No bo wiesz, są warny i warny :] Za naszych czasów (^_^) lubiliśmy pokazać osobowość, dowcip i ludzie to pamiętają. * Też z kolegami ** masz okazję nadawać moderacji na forum fajny styl, pod warunkiem że show nie przeważy nad stroną merytoryczną. * choć niektórzy pewnie bardziej są anty-fanami, lecz cóż zrobić... ** może nie wszystkimi kolegami, ale kilkoma na pewno.
 7. TYHE

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  A widzieliście gameplay z Pillars of Eternity?
 8. Och no wiesz, życie idzie naprzód, stare musi ustępować nowemu itd.
 9. Dziewięęęć lat minęęęęłooooOOOoo jak jeeedeeeeen dzieeeEEeeń... ;) Pozdrawiam Sol (biedna Sol, daliśmy sie jej pewnie we znaki, ale to dlatego że była zaangażowana, ona naprawdę BYŁA z nami moderatorami i z nami userami), cedricka, bywalców DSzLSz, weteranów forum (bo młodsi to już zapewne nie wiedzą, kim jestem)! Miło mi, że jeszcze kilka osób mnie pamięta. A będąc w [OLA] czasem biję Tequatla z [gram] ;)
 10. Film widziałam. Nie miałam żadnych skojarzeń ze Star Wars. Wyjasnisz, co masz na myśli? >wesoła komedyjka z obowiązkowym Happy Endem Wesoła? Komedyjka?... Czy przez większość filmu się beztrosko śmiałeś? Co też wypisujesz? A happy end... no cóż, można było przewidywać, że "nasi" nie dadzą się pozabijać, bo byłby koniec zabawy - albo trzeba by brnąć w absurdalne wskrzeszanie z martwych za pomocą magicznych planet i dziwacznych rytuałów...
 11. TYHE

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Zrozumiałeś wypowiedź walgierza zupełnie na odwrót. Pisał właśnie, że Twoja opinia pozytywnie odstaje od głównego nurtu wypowiedzi w tym wątku, bo jakoś tutaj jest moda na narzekanie na GW2.
 12. TYHE

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  koty są szalone http://www.youtube.com/watch?v=aP3gzee1cps
 13. TYHE

  Masa gier... i jak to ogarnąć?

  Wygląda na to, że szczęśliwszy byłeś bez nowego kompa. Spal go i wróć do starego sprzętu. http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/05/too-many-games-too-little-time.jpg
 14. Kolejna ofiara złudzenia, że jak się wygłupiam to jestem fajnym redaktorem.