Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nier: Automata trafiła do miliona graczy

5 postów w tym temacie

Nie dziwie się. Przeszedłem całą (i mówię - całą całą a nie tylko "całą") i nie nudziłem się ani chwili.

Chciałbym powiedzieć więcej ale zamiast tego powiem - to solidny hack & slash. Jeżeli ktoś lubi tego typu gry (stary DMC, Bayoneta itp w lekko otwartym świecie) to sugeruje kupić i unikać jakichkolwiek informacji na temat tytułu i spoilerów. Pod tym względem gra ma to samo co nowa Zelda. Im więcej info z sieci zaciągniecie tym mniejsza frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadnych info nie zaciagalem i oprocz ciekawej historii i muzyki ta gra lezy i kwiczy na wszystkie mozliwe sposoby. Nie wiem jakim sposobem sie nie nudziles jak ta gra to klepanie w kolko tego samego g#wna. Oprawa wizualna gorsza od startowych tytulow z ps3 , przeciwnicy żenujący do kwadratu . A ten pseudo otawrty swiat naprawde najgorszy w historii gier. Nie mam pojecia o co chodzi z podjarka na ta gre. Jesli chodzi o historie to naprawde lepiej sobie wypozyczyc ciekawy film i spedzic przy nim 2 godz niz jak katowac  Nier . Ktos w komentarzach kiedys napisal , ze to najlepszagra w jego zyciu - Pozdrawiam i wspolczuje tak ubogiej biblioteki gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Zadnych info nie zaciagalem i oprocz ciekawej historii i muzyki ta gra lezy i kwiczy na wszystkie mozliwe sposoby. Nie wiem jakim sposobem sie nie nudziles jak ta gra to klepanie w kolko tego samego g#wna. Oprawa wizualna gorsza od startowych tytulow z ps3 , przeciwnicy żenujący do kwadratu . A ten pseudo otawrty swiat naprawde najgorszy w historii gier. Nie mam pojecia o co chodzi z podjarka na ta gre. Jesli chodzi o historie to naprawde lepiej sobie wypozyczyc ciekawy film i spedzic przy nim 2 godz niz jak katowac  Nier . Ktos w komentarzach kiedys napisal , ze to najlepszagra w jego zyciu - Pozdrawiam i wspolczuje tak ubogiej biblioteki gier.

LOL, śmieszny jesteś. A Ty w co pogrywasz? Zapewne w te wszystkie odgrzewane kotlety ostatnich lat, bo nic nowego w EU/USA nie wymyślili od lat. Nie masz pojęcia co to za gra, co robi się po jej pierwszym przejściu to się nie wypowiadaj. Ta gra to prawdziwa perełka na rynku. I to pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczort człeku ja w to gram a nie sobie to wszystko wymyslilem. Co sie robi po przejsciu ? Gra w to samo z inna historyjka ? Smieszny jak widac to ty jestes . Tak sie sklada , ze gram w wszystko co wychodzi i dostaje oceny powyzej 7 , wiec mam do czego porownywac w przeciwienstwie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować