Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 11:33, tosz napisał:

a co do tych printscreen`ów to masz rację

To może niech się reszta wypowie i wtedy stosowne środki podejmiemy. Ja osobiście jestem za wprowadzeniem do regulaminu tego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się do błędu przegięcia, ale nie uważam żeby printscreeny były złe, przynajmniej zgaduje się jakieś filmy które się naprawdę widziało, a nie znalazło w wyszukiwarce.
Po tym to już każdy zgadnie i jak obejrzy film to zobaczy, że wcale na siłę nie wyszukiwałem screenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2007 o 11:06, Jarys napisał:

Z tym, że na zdjęciu musi być człowiek to przesada, w nie każdym filmie występują ludzie :).
Ciężko ich znaleźć np w Mikrokosmosie, Shreku.


Shrek to akurat zły przykład,bo występują tam postacie ludzkie-to co,że animowane,ale jednak- ile jest film gdzie nie ma człowieka na ekranie-przeglądając-w zadawanych tutaj filmach nie było ich wiele o ile były.
Uważam ,że przymusowe wciskanie jakiś bohaterów na zdjęcia puszczane jest raczej bez sensu,bo czasem jakiś przedmiot czy widok o wiele więcej powiedzą niż postać z 10-tego planu.

Co do wrzucania Zdjęć TYLKO z netu to jest to warte zastanowienia,ale na razie zdajmy się na inteligencję zadających-wyznaję zasadę jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie-przecież wystarczy jedno zdjęcie,które potrafi naprowadzić,niech będzie podane i w drugiej podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym pierwszym screenem to było przesada choć rzeczywiście może tak być-nie mam teraz płyty-i coś mi świtało przy tych organach.
Dobra coś mojego.Fotki można wyszukać na netcie ;D

20070111122911

20070111122918

20070111122926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 12:14, Jarys napisał:

> a co do tych printscreen`ów to masz rację
To może niech się reszta wypowie i wtedy stosowne środki podejmiemy. Ja osobiście jestem za
wprowadzeniem do regulaminu tego punktu.

Mi się ten punkt nie podoba. Jest wiele filmów, których zdjęć nigdzie w necie nie ma (szczególnie bez znanych aktorów, vide "Upadek" z M.Douglasem), wtedy z pomocą przychodzą nam trailery lub filmy w bibliotece kinomana. Często też można natknąć się wyłącznie na miniaturki, a chyba nie chcielibyśmy by ta gra zmieniła się w zabawę w "odczytywanie" zdjęć. Uważam, że osoba zadająca zagadkę powinna dawac takie zdjęcia, po których sama by odgadła (i nie chodzi tu o dzień czy dwa od obejrzenia filmu, ale o dużo dłuższy okres czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:05, ddd-d2 napisał:

> > a co do tych printscreen`ów to masz rację
> To może niech się reszta wypowie i wtedy stosowne środki podejmiemy. Ja osobiście jestem
za
> wprowadzeniem do regulaminu tego punktu.
Mi się ten punkt nie podoba. Jest wiele filmów, których zdjęć nigdzie w necie nie ma (szczególnie
bez znanych aktorów, vide "Upadek" z M.Douglasem), wtedy z pomocą przychodzą nam trailery lub
filmy w bibliotece kinomana. Często też można natknąć się wyłącznie na miniaturki, a chyba
nie chcielibyśmy by ta gra zmieniła się w zabawę w "odczytywanie" zdjęć. Uważam, że osoba zadająca
zagadkę powinna dawac takie zdjęcia, po których sama by odgadła (i nie chodzi tu o dzień czy
dwa od obejrzenia filmu, ale o dużo dłuższy okres czasu).

nie zgadzam się z tobą , jeżeli bedzie dowolnośc dawania zdjęć to może dojść do absurdów typu pokażę ci liść z drzewa a ty powiedz jaki to film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że printscreen''y nie są niczym złym. Niemniej zestawienie zdjęcia nieba + monitor/ekran ( sama nie wiem, co to mogło być ) i rentgen czaszki na okrasę, to faktycznie trochę mało. Z drugiej zaś strony, jeżeli ktoś dałby printscreen''a jakiegoś charakterystycznego detalu, to na pewno nie mielibyśmy nic przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:01, Łukol napisał:

Osobiście uważam, że printscreen''y nie są niczym złym. Niemniej zestawienie zdjęcia nieba
+ monitor/ekran ( sama nie wiem, co to mogło być ) i rentgen czaszki na okrasę, to faktycznie
trochę mało. Z drugiej zaś strony, jeżeli ktoś dałby printscreen''a jakiegoś charakterystycznego
detalu, to na pewno nie mielibyśmy nic przeciwko temu.

i tu się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostajemy po staremu. Tym bardziej, że do tej pory nie było problemów z dziwnymi zdjęciami (no może poza zagadką Marros`a ;).
Możemy się na przykład umówić, że printscreen`y (charakterystyczne) dajemy w momencie kiedy nie ma na necie zdjęć z filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli można powiedzieć, że dzięki mnie ten temat stał się jeszcze bardziej dopracowany ;) A co to tych 2 zdjęć to przepraszam, przesadziłem, więcej tak nie będę. Tym niemniej wole ''samorobne'' screeny niż szukane w necie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora dodać podpowiedź.Oto i ona:
1/tytułowy bohater jest na pierwszym zdjęciu-i to już jest dużo jak na moje zdanie,ale jeszcze to
2/film jak każdy widzi jest dla dzieci z rok u 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejną aktualizacje punktów zrobię w piątek, lub sobotę, bo akurat ferie się u mnie zaczynają.
Jak na razie nie miałem zbytnio czasu wejść na forum, bo jeszcze w tym tygodniu męczyli nas sprawdzianami i projektami, a wiadomo, trzeba było jeszcze wyciągać niektóre przedmioty na półrocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:55, tosz napisał:

> > > a co do tych printscreen`ów to masz rację
> > To może niech się reszta wypowie i wtedy stosowne środki podejmiemy. Ja osobiście
jestem
> za
> > wprowadzeniem do regulaminu tego punktu.
> Mi się ten punkt nie podoba. Jest wiele filmów, których zdjęć nigdzie w necie nie ma (szczególnie

> bez znanych aktorów, vide "Upadek" z M.Douglasem), wtedy z pomocą przychodzą nam trailery
lub
> filmy w bibliotece kinomana. Często też można natknąć się wyłącznie na miniaturki, a chyba

> nie chcielibyśmy by ta gra zmieniła się w zabawę w "odczytywanie" zdjęć. Uważam, że osoba
zadająca
> zagadkę powinna dawac takie zdjęcia, po których sama by odgadła (i nie chodzi tu o dzień
czy
> dwa od obejrzenia filmu, ale o dużo dłuższy okres czasu).
nie zgadzam się z tobą , jeżeli bedzie dowolnośc dawania zdjęć to może dojść do absurdów typu
pokażę ci liść z drzewa a ty powiedz jaki to film ?

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, ale mam takie samo zdanie co Łukol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować