Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

Już, już... ostatnio mam naprawdę mało casu, kruca bomba, mało casu...

Podpowiedź 1 pod hasłem "Cudze chwalicie" :D

Zaskoczę Was, ale jest to film polski ( Gregory z tym trafił ). Mało tego, na trzecim zdjęciu widać bardzo znanego polskiego aktora, gwiazdę po prostu ( i tu, Gregory, strzał w dziesiątkę ):D

A tu pozostałe gwiazdy, cała ich plejada:

20070404192804

20070404192832

20070404192920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gangsterzy i filantropi
że to polski film to było wiadomo od początku , a zmyłą było to że Kociniak nie był głównym bohaterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżanie mi powoli działa, i jak chciałem wpisać film to już widziałem odpowiedź
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.filmpolski.pl/z1/42i/2842_1.jpg&imgrefurl=http://www.filmpolski.pl/f p/index.php/152842&h=149&w=199&sz=5&hl=pl&start=11&tbnid=xZ72MSPtuaKq4M:&tbnh=78&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dgangsterzy% 2Bi%2Bfilantropi%26hl%3Dpl%26rlz%3D1B2GGGL_pl___PL202
a tutaj wszystkie zdjęcia i podpisy znakomitych aktorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała prośba - jeżeli zgadłem to zagadkę będę mógł dać dopiero jutro o 8 rano
jeżeli chcecie to możecie zadać ją za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 19:50, tosz napisał:

mała prośba - jeżeli zgadłem to zagadkę będę mógł dać dopiero jutro o 8 rano

Nie ma sprawy - zaklepane :D i też stanę w obronie Łukolci (ja już też dostałem za to ochrzan) każdy jak może to jest na necie i daje czy to film czy to podpowiedź do niego i tak jak ty nie możesz zadać zagadki (3zmiana boli) to właśnie dobrze, że możesz zagadkę oddać i za to Ci chwała :P regulaminowi też :) Punkcik za godzin 2 14min 38sek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem i już przyznaję:

Koledze toszowi, któremu wiedzy umniejszać nie chciałam w żadnej mierze, sugerując się jedynie wcześniejszą odpowiedzią Jarysa, śmiałam dodać, że polski on to jest - przyznaję, z całym splendorem i dostojeństwem, punkt ten oto zdobyty honorowo, po walce zaciekłej acz bezkrwawej :DD

tosz +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zadam ja :) coś czego nienawidzę, bo jak to mówią nie umiesz wygrać to się przyłącz ... ale mogą zapomnieć bo dla mnie każdy żółty ludzik wygląda tak samo (oprócz tego z Sin City :P) i dalej nie lubię takich filmów - historia mojego życia :) poproszę ją na nagrobek :P

20070404214146

20070404214159

20070404214205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podpowiedź
Po pierwsze już nie będę dawał takich filmów :) bo jak czegoś nie lubię i nie widziałem to wiele się o tym nie da powiedzieć

20070405085423

20070405085428

20070405085432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:54, deecom napisał:

Po pierwsze już nie będę dawał takich filmów :) bo jak czegoś nie lubię i nie widziałem to
wiele się o tym nie da powiedzieć

Te filmy wcale nie są takie złe. Ja mam tylko taki problem, że tych aktorów nie rozróżniam, potem wydaje mi się, że w każdym japońskim filmie gra jeden i ten sam aktor ;)
BTW - Zdjęcia, które zamieściłeś też mi się nie podobają bo są takie "zimowe" ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:40, Jarys napisał:

BTW - Zdjęcia, które zamieściłeś też mi się nie podobają bo są takie "zimowe" ;)))

Chyba tylko takie tam są może jakieś 2,3 się znajdą + to co już tutaj jest. A co do tych filmów to oprócz aktorów wszystkie filmy są takie same (moim zdaniem) są wyjątki oczywiście ale jak mam oglądać jakiś film z wild wild east to mam mieszane uczucia a przyczyniły się do tego takie filmy jak Klątwa Ring i różne inne ich kopie poza tym te filmy, gdzie w kółko latają też mi nie odpowiadają. No ja już mam pomysła na następną zagadkę więc zgadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty za film zapodał? Wpisuję w wyszukiwarkę "filmy, których nie cierpi deecom", a ona mnie pyta "czy chodziło mi o art deco?"

Nie, kurde! Nie chodziło mi o art deco!! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:08, Łukol napisał:

Nie, kurde! Nie chodziło mi o art deco!! :DD

szprytny jestem :P i co ja teraz zrobię, chyba wrzucę wszystkie screeny do następnej podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:15, deecom napisał:

> Nie, kurde! Nie chodziło mi o art deco!! :DD
szprytny jestem :P i co ja teraz zrobię, chyba wrzucę wszystkie screeny do następnej podpowiedzi
:)

Ale najpierw poczekasz regulaminowe 6 godzin - prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:20, Jarys napisał:

Ale najpierw poczekasz regulaminowe 6 godzin - prawda ;)

A nie, bo wrzucę teraz dużą porcję żółtych ludzików :P

20070405112528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:37, deecom napisał:

podpowiedż

Film z 2005 roku z Korei ale nie powiem jakiej :) + screeny

Hehe - według filmweba(u) w 2005 roku w obu Koreach wyprodukowano tylko jeden film i nie jest to ten Twój "fenomen" tylko jakaś animacja :)
Coś czuję, że będą jaja z odgadnięciem tego tytułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować