Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fani są wściekli na twórców gry Friday the 13th: The Game

3 posty w tym temacie

Jakoś mi tych graczy nie żal. Skoro kupili kota w worku i niedokończony produkt, niech teraz tracą. Skoro producent i wydawca dostali już pieniądze (pewnie nie liczą na duża sprzedaż po wydaniu łatek) to po co się wysilać? Przez takie praktyki (preordery, early access, częściowo crowdfunding itp.) rynek się psuje. Dziś już nie trzeba zrobić gdy. Wystarczy dobrze rozreklamowana zapowiedź albo pomysł.
Mnie to nie odpowiada, uważam że płacić się powinno za produkt, nie obietnice. Powinniśmy głosować portfelem, inaczej podobne sytuacje będą się zdarzać coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campbell napisał:

Jakoś mi tych graczy nie żal. Skoro kupili kota w worku i niedokończony produkt, niech teraz tracą. Skoro producent i wydawca dostali już pieniądze (pewnie nie liczą na duża sprzedaż po wydaniu łatek) to po co się wysilać? Przez takie praktyki (preordery, early access, częściowo crowdfunding itp.) rynek się psuje. Dziś już nie trzeba zrobić gdy. Wystarczy dobrze rozreklamowana zapowiedź albo pomysł.
Mnie to nie odpowiada, uważam że płacić się powinno za produkt, nie obietnice. Powinniśmy głosować portfelem, inaczej podobne sytuacje będą się zdarzać coraz częściej.

To jest gra multi. Więc nie ma czegoś takiego jak "koro producent i wydawca dostali już pieniądze (pewnie nie liczą na duża sprzedaż po wydaniu łatek) to po co się wysilać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować