TobiAlex

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4916
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-3 Słaba

O TobiAlex

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tylko po co? Po obejrzeniu tego, co jest dostępne, ta gra nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Szykuje się przereklamowana gra jak to było z HZD.
 2. Gdzie już dostępny? Zarówno na GOG jak i Steam od godziny 19:00.
 3. Średnio generacja konsol trwa 5 lat więc,a ta trwa od 2013. Więc ta przepowiednia z 2020 rokiem jest sensowna biorąc pod uwagę że Sony(o PS5 wiadomo od dobrych 2 lat) i MS celują już w nową generację konsol. I weź pod uwagę że do 2020 PS4 będzie miało te 100 mln egzemplarzy sprzedanych więc dla nich to będzie logiczne podejście. Natomiast MS nie ma wyboru bo praktycznie jest już pozamiatane dzięki genialnym posunięciom szefostwa w dniu premiery (Phil Spencer jest także za to odpowiedzialny za premierę). Nintendo oficjalnie ogłosiło że oni idą we własnym kierunku i nie patrzą na tą tak zwaną wojenkę. Zapomniałeś o PS4 Pro i Xbox One X, które pojawiły się... hmm, rok temu? 1.5 roku temu? A skoro PS4 Pro i Xbox One X sprzedają się dobrze, nawet bardzo dobrze, to zarówno Sony jak i Microsft musieliby mieć kuku, żeby w 2020 roku wypuścić PS5. No chyba, że będzie 100% wstecz z PS4. Bo akurat u MS o to można być spokojny.
 4. Tak jak napisał inny kolega- inni producenci dawno by grę olali, jak np. EA Andromedę. I to przez takich branża się stacza. A stacza się głównie przez "graczy" płaczków - vide dalej np. Andromeda. Grę kupiłem, podobała mi się... i tyle. Dodatków nie dostanę, bo "gracze" płaczki (KTÓRZY NAWET GRY NIE WIDZIELI NA OCZY!!! O KUPOWANIU NAWET NIE WSPOMNĘ!) zhejtowali grę jak się tylko dało. Kto został pokrzywdzony? Gracz, który grę kupił...
 5. O, widzę, że gram.pl bawi się w clickbaity... gdzie niby jest do pobrania? Może w amerykańskim AppStore, ale nie jest dostępne w europejskim.
 6. Np teraz gra ponad 75 tyś graczy wg steam. Plasuje się w tym momencie na 5 miejscu najbardziej obleganych pozycji steama. Fajnie, nie? No tak średnio. Daleko do tych 38mln, gdzie ja sam mam 3 konta + wersję na Xbox i PS4 a nie gram.
 7. No tak, bo PC nie można podłączyć do telewizora... ludzie.
 8. Parowanie tak mocnej karty graficznej ze średniej klasy procesorem zawsze będę się kończyć wynikami poniżej oczekiwań, choć oczywiście nie uważam, żeby Kingdom Come mogło czymkolwiek usprawiedliwić równie wysokie wymagania. Akurat i5 6600 i GTX1080Ti jest dobrą konfiguracją.
 9. A może tak naprawdę nic nie ma? Jak tam Panowie i Panie z CDP Red co?
 10. Ano. Za 150 zł...
 11. Ja pierdziele, buc i tyle.
 12. Gram w CoD WWII i grałem podobnym style i czytając ten tekst coś mi nie pasowało - po prostu wcale nie jest tak łatwo wycelować i zabić. Odpaliłem film... no i wszystko jasne - wersja konsolowa a tam jest aim asist. Niech gościu spróbuje tak zrobić w wersji PC! Powodzenia!
 13. Rozwala mnie, jak ludzie piszą, że nie mając jakiegoś tam telewizora to nie zobaczą różnicy. Ja mam stary telewizor 32" 720p (tak!). Ale gram na monitorze FullHD 24". I trzeba być ślepym, żeby nie widzieć różnicy, tu akurat odwołam się do PS4, między PS4 (który generuje obraz w full hd) i PS4 Pro (który generuje obraz w 1800p i robi downscale do full hd). Mam obie konsole (niestety pierwszej wersji PS4 nie udało mi się sprzedać a teraz nawet już nie opłaca, niech lepiej leży dla syna) i róznice w jakości obrazu widać gołym okiem.
 14. Najlepszym telefonem dla graczy jest Galaxy S8 i tego przed długi czas nic nie zmieni, nawet ekran 120Hz.