TobiAlex

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4956
 • Dołączył

 • Ostatnio

TobiAlex ostatnio wygrał w dniu: 27 Sierpień 2018

TobiAlex miał najwięcej polubień!

Reputacja

0 Neutralna

O TobiAlex

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tu zapewne chodzi o co innego np. w Polsce, gdy ja robiłem w hurtowni oprogramowania, to taki sklep zarabiał na grze maks 8 zł (a to było z 15 lat temu), dziś pewnie ta kwota jest jeszcze mniejsza.
 2. xDDD Przecież oni prawie żadnego prawdziwego AAA nie mają na wyłączność służą jedynie jako druga platforma dystrybuji, wystarczy popatrzeć na the division 2 na uplay wzrost preorderów o 6 razy od monetu ogłoszenia że tylko tam i na epicku można kupić a danych o sprzedaży na epic game brak bo pewnie są niższe niz wyniki poprzedniej części na steamie. Epic jak na razie jedynie dotuje wydawców gier AAA darmowymi pieniędzmi.  Ja nie wiem, co trzeba mieć z głową nie tak, aby kupić taki Division 2 na EPIC Store, gdzie: 1. Docelową platformą jest Uplay (to samo w sumie dotyczy Steam). 2. Na obu platformach cena jest taka sama, ALE... 3. ... na Uplay można wykorzystać rabat 20%, co przy takiej wersji Gold w EPIC Store to ponad 400 zł a na UPlay ok. 320 zł.  
 3. Niffelheim to zdecydowanie bardziej survival + roguelike niż RPG...
 4. Że co proszę? "po to jest beta/demo aby firma ogarnęła grę i w pełniaku"? Beta tak, ale nie DEMO. DEMO to wycinek pełnoprawnej gry a takową było DEMO Anthem (a nie żadna beta).
 5. Nateszcie pogram po chińsku! No i dla redsów będzie okazja, żeby po raz enty wydać W3 w tym razem jako chiensee enhanced enhancened game of the year edition
 6. Nie, nie każdy. Tak zrobiłby tylko cham i prostak. A, nieznajomość prawa nie jest żadnym usprawiedliwieniem. I jak ktoś się nie orientował, to teraz jest sobie winien. No cóż, trafił swój na swojego. A, i tak, ja zrobiłem dużo kreatywnego. Problem w tym, że ty nawet nie masz pojęcia kim ja jestem.
 7. TobiAlex

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Po przeczytaniu tej recenzji i oceny... jebłem! (i w d... mam, że dostanę bana).
 8. Wyższa imersja... biegając tylko z bronią a nie widząc postaci, którą właśnie się stworzyło i przez całą grę ubiera...
 9. W DMC wersja premierowa była cienka poziom trudności był poracha robiony dla dzieci z podstawówki. Skoro najwyższy poziom DMC był porównywalny do łatwego z DMC 3. Walki uproszczone nie trzeba było się starać by coś zrobić. Ogólnie gra nie zarobiła minimalnej zakładanej kwoty, a to coś znaczy. To że ludzie narzekali nie wzięło się znikąd zasługiwała by ją krytykować. Zaznaczam, że gry mają bawić a nie frustrować...
 10. A grałeś chociaż? Bo fakt, SGW3 na początku był słaby, ale po patchach jest grą dobrą, nawet bardzą dobrą a do tego jedną z lepszych strzelanek (model strzelania).
 11. Grałeś, czy tylko tak pier... ?