Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co warto wiedzieć o XNA?

22 postów w tym temacie

Chyba przegapiłem poprzedniego news''a. Ten projekt zapowiada się doskonale. Mam tylko nadzieję, że gry zrobione w nim nie będą miały zbyt dużych wymagań, bo rzeczywiście screeny wyglądają bardzo ładnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe i mnie to jakoś zainteresowało chociaż nigdy tego nie robiłem ale spróbuje ^^ no wiecie 6 z informatyki ^^ a u mnie w gimnazjum to łatwo miećale jak jakąś kijowągre przyniose to na pewno dostane na koniec 6 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:52, Havoc666 napisał:

Czy tam na drugim screenie pisze Torque? Chyba nie wykorzystuja darmowego engina Torgue Game
Engine?

odpowiedz masz w podlinkowanym blogu

For example, we have an excellent relationship with Garage Games. They’ve been creating a managed code version of their tools and engines that work the XNA technologies.

a pozatym - torque jest darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:52, Havoc666 napisał:

Czy tam na drugim screenie pisze Torque? Chyba nie wykorzystuja darmowego engina Torgue Game
Engine?


Bardzo możliwe. Zwłaszcza, że to co widać na tym screenie bardzo przypomina Marble Blast ( http://en.wikipedia.org/wiki/Marble_Blast_Gold), najbardziej popularną grę na TGE (Torque Game Engine).

W sumie to nie będzie tak źle, skoro normalnie TGE kosztuje $100 za programistę, a w XNA będzie za darmo. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:15, gmx napisał:

jeszcze sie zastanawiaja nad wycena


W tym momencie ta oferta nie wydaje się już TAK ciekwawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:22, gogl napisał:

> jeszcze sie zastanawiaja nad wycena

W tym momencie ta oferta nie wydaje się już TAK ciekwawa ;]

czy ja wiem, jezeli robisz gre i zamierzasz ja sprzedawac, wydatek niecalych 400zl na narzedzie to nie duzo. ale nawet bez torque xna wyglada ciekawie - nie mozna miec wszystkiego podanego na tacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nigdy nie miałem styczności z programowaniem :( ale spóbuje może coś mi wyjdzie tylko, zeby darmowa wersja była ;] :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować