Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Obnizki cen World of Warcraft.

4 posty w tym temacie

Witajta. Pisze do was z Holandii (to powoduje brak polskich znakow). Zainteresowala mnie pewna rzecz. Otoz odwiedzilem tutaj 5 sklepow z grami i zauwazylem, ze kosztuje wszedzie 30 euro. Czemu zatem u nas kosztuje ciagle 200 zl? No, CDP? Ja sie was zapytuje, bo w Holandii ludzie zarabiaja 4 razy tyle, a my jeszcze placimy prawie polowe wiecej za gre? I to sie tyczy nie tylko WOWa, bo pozostale gry kosztuja tyle samo co u nas, wiec czy nie dalo by sie obnizyc cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 21:51, sathorn1 napisał:

Witajta. Pisze do was z Holandii (to powoduje brak polskich znakow). Zainteresowala mnie pewna
rzecz. Otoz odwiedzilem tutaj 5 sklepow z grami i zauwazylem, ze kosztuje wszedzie 30 euro.
Czemu zatem u nas kosztuje ciagle 200 zl? No, CDP? Ja sie was zapytuje, bo w Holandii ludzie
zarabiaja 4 razy tyle, a my jeszcze placimy prawie polowe wiecej za gre? I to sie tyczy nie
tylko WOWa, bo pozostale gry kosztuja tyle samo co u nas, wiec czy nie dalo by sie obnizyc
cen?

cena wowa jest obniżona lub była do 120 zł lub jakos tak dokładnie ci nie powiem bo czytałem tylko reklame w jakiejs gazetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

125zl z wykorzystaniem wPLN. Skoro tam maja "125zl" bez zadnych dodatkowych znizek to troche dziwne... Z wPLN powinien byc WoW za 99zl. Zreszta wiekszym problemem jest abonament niz kupno gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 22:06, Solstheim napisał:

cena wowa jest obniżona lub była do 120 zł lub jakos tak dokładnie ci nie powiem bo czytałem
tylko reklame w jakiejs gazetce


Ja jakos nie zauwazylem, zeby w sklepie po mniej niz 200 zl bylo. Oni maja tutaj normalnie w sklepach na ulicy po 120 zl (niecale, bo euro chodzi po 3,90), a my na gram.pl drozej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować