Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Civilization IV: Warlords (temat ogólny)

10 postów w tym temacie

Witam. Niedawno pojawił się oficjalny dodatek do świetnej strategi Civilization IV. Rozszerzenie to jest wydane w cenie 79.90zł Z tego co wiem Warlords oferuje sześć nowych cywilizacji, nową postać (Paladyna), kilka nowych scenariuszy i dziesięciu nowych wodzów. Zastanawiam się nad zakupem tego dodatku, gdyż mam orginalną ,,podstawkę". Co Wy sądzicie o tym rozszerzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 10:39, olcia13 napisał:

Witam. Niedawno pojawił się oficjalny dodatek do świetnej strategi Civilization IV. Rozszerzenie
to jest wydane w cenie 79.90zł Z tego co wiem Warlords oferuje sześć nowych cywilizacji, nową
postać (Paladyna), kilka nowych scenariuszy i dziesięciu nowych wodzów. Zastanawiam się nad
zakupem tego dodatku, gdyż mam orginalną ,,podstawkę". Co Wy sądzicie o tym rozszerzeniu?


Widziałem już grę u kumpla(nie wiem skąd ma,nie pytałem się,twierdzi że już kupił w preorderze,przed premierą dostał)

Jakos specjalnie nie różni sie od podstawki... co najwyżej tym,że pojawia się wódz który dodaje parę bonusów do armi.
Paladyn...jaki Paladyn!? To chyba nie ta gra.Owszem,jest parę nowych przywódców ale... paladyn!? Żadnego Paladyna nie widziałem w dodatku.

Jedyne rzeczy które są ciekawe,to zestaw scenariuszy,które są oparte n apodbojach sławnych władców.Możemy się wcielić w Aleksandra wielkiego,i zabawić się w podbój Grecji, Persów, Egiptu, a może i nawet uda nam się zdobyc Azję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 10:39, olcia13 napisał:

Witam. Niedawno pojawił się oficjalny dodatek do świetnej strategi Civilization IV. Rozszerzenie
to jest wydane w cenie 79.90zł Z tego co wiem Warlords oferuje sześć nowych cywilizacji, nową
postać (Paladyna), kilka nowych scenariuszy i dziesięciu nowych wodzów. Zastanawiam się nad
zakupem tego dodatku, gdyż mam orginalną ,,podstawkę". Co Wy sądzicie o tym rozszerzeniu?


zastanawiam sie bo dodatek do III czesci dal mi kilka miesiecy dobrej zabawy. jedyne co mnie martwi to prawie sama starozytnosc w dodatkowych scenariuszach. moze w drugim dodatku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 10:56, Darkstar181 napisał:

> Witam. Niedawno pojawił się oficjalny dodatek do świetnej strategi Civilization IV. Rozszerzenie

> to jest wydane w cenie 79.90zł Z tego co wiem Warlords oferuje sześć nowych cywilizacji,
nową
> postać (Paladyna), kilka nowych scenariuszy i dziesięciu nowych wodzów. Zastanawiam się
nad
> zakupem tego dodatku, gdyż mam orginalną ,,podstawkę". Co Wy sądzicie o tym rozszerzeniu?


Widziałem już grę u kumpla(nie wiem skąd ma,nie pytałem się,twierdzi że już kupił w preorderze,przed
premierą dostał)

Jakos specjalnie nie różni sie od podstawki... co najwyżej tym,że pojawia się wódz który dodaje
parę bonusów do armi.
Paladyn...jaki Paladyn!? To chyba nie ta gra.Owszem,jest parę nowych przywódców ale... paladyn!?
Żadnego Paladyna nie widziałem w dodatku.

Tak piszę na reklamach, ktore są umieszczane w czasopismach o grach, sama się troszkę zdziwiłam, bo Paladyn kojaży mi się raczej z grami RPG

Dnia 18.08.2006 o 10:56, Darkstar181 napisał:


Jedyne rzeczy które są ciekawe,to zestaw scenariuszy,które są oparte n apodbojach sławnych
władców.Możemy się wcielić w Aleksandra wielkiego,i zabawić się w podbój Grecji, Persów, Egiptu,
a może i nawet uda nam się zdobyc Azję?


Czyli warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2006 o 11:32, olcia13 napisał:

Czyli warto zainwestować?

Jeżeli pdobała ci się Cywilizxacja 4 i tak pewnie kupisz:) Ja w dodatku zobaczyłem to,czefgo mi właśnie brakowało.
Scenariuszy opartych na podbajach słwnych władców.I to dla tych samych scenariuszy warto kupić dodatek.
A zwykła rozgrywka wygląda tak samo.Po prostu po pewnym czasie do armi można dodać wodza,dzięki czemu wojska szybciej będą zdobywać nowe umiejętności i skuteczniej walczyć.

Ciekawe są nowe tryby pomiedzy graczami. Tryb wasala, na ten przykład:) Co to za tryb,nie będe tłumaczył,bo to wiedza na poziomie gimnazjum.Ci co pamiętają z historii,dobrze wiedzą,na czym będzie polegał ten tryb.Coś takiego jak sojusz...prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 22:13, olcia13 napisał:

> Nie paladyn, tylko palatyn :)
>
Ups.... :X
Obciach :->


Spoko, mnie się zdarzały gorsze rzeczy :) Np. pisałem o patchu do Herosa w wątku o Titan Quest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 23:22, Huksi napisał:

> > Nie paladyn, tylko palatyn :)
> >
> Ups.... :X
> Obciach :->

Spoko, mnie się zdarzały gorsze rzeczy :) Np. pisałem o patchu do Herosa w wątku o Titan Quest
:D

Wpadki się zdarzają, nie ma się czym przejmować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ta gra jest super do pogrania z kumplami, wciąga i uczy historii (np. Amerykanami można mieć Wielki Mur :D ) Polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować