• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Virus_500

karta graficzna & sterowniki

Pytanie

Kupiłem sobie nową kartę graficzną ATI RADEON X1600 PRO , podłączyłem do kompa i działa , jest git
Zainstalowałem najnowsze stery do karty z www.ati.com , i już problem , na tych sterownikach cały czas komputer sam mi się restartuje...
Później zainstalowałem stery z płyty oryginalnej którą dostałem z kartą , też najnowsze i to samo reset ...
Zainstalowałem sterowniki Omega Drive i...... na tych sterownikach działa wszystko OK
I dlaczego na oryginalnych sterach mi się komp resetuje ??
Proszę o POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.08.2006 o 12:09, Virus 500 napisał:

Kupiłem sobie nową kartę graficzną ATI RADEON X1600 PRO , podłączyłem do kompa i działa , jest
git
Zainstalowałem najnowsze stery do karty z www.ati.com , i już problem , na tych sterownikach
cały czas komputer sam mi się restartuje...
Później zainstalowałem stery z płyty oryginalnej którą dostałem z kartą , też najnowsze i to
samo reset ...
Zainstalowałem sterowniki Omega Drive i...... na tych sterownikach działa wszystko OK
I dlaczego na oryginalnych sterach mi się komp resetuje ??
Proszę o POMOC

Tutaj masz temat dotyczący części do komputera.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=3645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.08.2006 o 12:09, Virus 500 napisał:

Proszę o POMOC


A usunąłeś stare sterowniki najpierw? Bo to trzeba zrobić i dopiero potem zainstalować nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Posiadam system Win98 i kartę graficzną GeForce 2MX 400. Zainstalowałem najnowsze sterowniki karty ale nie jestem pewien czy dobrze to wykonałem. Zrobiłem to tak jak opisuję poniżej.
Najpierw odinstalowałem stare sterowniki po czym komputer poprosił o restart i kliknąłem OK. W czasie ponownego uruchamiania pojawił się komunikat o wykryciu nowego sprzętu i propozycji wyszukania najlepszego steronika. Przy zaznaczonej opcji "stacja dysków" kliknąłem OK. Wówczas po znalezieniu sterownika komputer uruchomił się do końca. Następnie zainstalowałem najnowsze steroniki karty graficznej.
Bardzo proszę o informację, czy właściwie postąoiłem a wszczególności przy pojawieniu się komunikatu o wykryciu nowego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.08.2006 o 11:37, CzesiekN napisał:

Posiadam system Win98 i kartę graficzną GeForce 2MX 400. Zainstalowałem najnowsze sterowniki
karty ale nie jestem pewien czy dobrze to wykonałem. Zrobiłem to tak jak opisuję poniżej.
Najpierw odinstalowałem stare sterowniki po czym komputer poprosił o restart i kliknąłem
OK. W czasie ponownego uruchamiania pojawił się komunikat o wykryciu nowego sprzętu i propozycji
wyszukania najlepszego steronika. Przy zaznaczonej opcji "stacja dysków" kliknąłem OK. Wówczas
po znalezieniu sterownika komputer uruchomił się do końca. Następnie zainstalowałem najnowsze
steroniki karty graficznej.
Bardzo proszę o informację, czy właściwie postąoiłem a wszczególności przy pojawieniu się
komunikatu o wykryciu nowego sprzętu.


Spytaj tutaj - napewno ktoś Ci wszystko wyjaśni dokładniej. ;) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=2522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować