Zaloguj się, aby obserwować  
Andrew14

ToCA - problem z dźwiękiem

6 postów w tym temacie

Mam duży problem z ToCĄ (część pierwsza), no więc od samego początku (ale tylko podczas wyścigu, bo na filmikach i w menu jest dobry) dźwięk samochodu jest jakiś pokićkany, podobny do suszarki. z tym się po prostu nie da jeździć! robiłem wszystko co kazali w pomocy technicznej i nic. Mam nowe sterowniki do karty dźwiękowej.
Karta dźwiękowa jest zintegrowana to AC ''97 na płycie shuttle (może to przez to???)
mój komp: celeron 700MHz, 256 MB RAM, GeForce 2 MX, Win XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 20:31, Andrew14 napisał:

Mam duży problem z ToCĄ (część pierwsza), no więc od samego początku (ale tylko podczas wyścigu,
bo na filmikach i w menu jest dobry) dźwięk samochodu jest jakiś pokićkany, podobny do suszarki.
z tym się po prostu nie da jeździć! robiłem wszystko co kazali w pomocy technicznej i nic.
Mam nowe sterowniki do karty dźwiękowej.
Karta dźwiękowa jest zintegrowana to AC ''97 na płycie shuttle (może to przez to???)
mój komp: celeron 700MHz, 256 MB RAM, GeForce 2 MX, Win XP


wiekszosc zintegrowanych kart dzwiekowych na płytach jest AC''97 ;] tylko to moze byc stary czip na płycie i cieszko bedzie cos z tym zrobic ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2006 o 20:35, TTBoS napisał:

wiekszosc zintegrowanych kart dzwiekowych na płytach jest AC''97 ;] tylko to moze byc stary
czip na płycie i cieszko bedzie cos z tym zrobic ;[



no to co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:26, Andrew14 napisał:


> wiekszosc zintegrowanych kart dzwiekowych na płytach jest AC''97 ;] tylko to moze byc
stary
> czip na płycie i cieszko bedzie cos z tym zrobic ;[


no to co robić???


jak juz wspomniałes zainstalowałes sterowniki do karty i nie pomogło to ja znam tylko jedno rozwiazanie kupic nowa płyte główną ;[

moze ktos zna tanszy sposob ale ja miałem kiedys podobny problem i tylko nowa płyta gł. pomogła


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co powinno rozwiac problem:
1. http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=70&p=55
2. sprobuj wylaczyc przyspieszanie dzwieku directx (start-uruchom-wpisz dxdiag, przejdz na zakladke
dzwiek i przesun suwaczek ''przyspieszenie'' max w lewo), zastosuj zmiany
3. odinstaluj jesli masz (a pewnie tak ;) zainstalowane pakiety kodekow w szszczegolnosci nimo czy k-lite.
4. jesli problem bedzie nadal wystepowal to wygeneruj raport z dxdiaga i przeslij razem z formularzem do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:56, Tuddrussel napisał:


2. sprobuj wylaczyc przyspieszanie dzwieku directx (start-uruchom-wpisz dxdiag, przejdz na

Witam! Ja mam dość podobne pytanie: czasem w kompie wogóle dźwięk mi sie wyłącza i musze kompa resetować, aby był znowu ( nie wiem, może sie grzeje czy coś...?? ) I pytanie jest takie czy tutaj również przyspieszenie sprzętowe może pomóc na ten problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować