Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 16:17, MonczynF napisał:

Lubie Linkin Park ale bez przesady:) np plecaka czy walicki nie opszywałbym naszywkami z nazwami
Linkin Parku:)

Przecież to zaledwie jedna, gustowna naszywka. Ważne żeby być oryginalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park był jednym z pierwszych zespołów jakich zacząłem słuchać :D w 3 klasie podstawówki :P kupa czasu temu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:13, Stasimir napisał:

Linkin Park był jednym z pierwszych zespołów jakich zacząłem słuchać :D w 3 klasie podstawówki
:P kupa czasu temu ^^

Ja w trzeciej klasie podstawówki pierwszy raz usłyszałem o Linkin Park. Mój najlepszy przyjaciel był ich wielkim fanem, ale mi nie pasował ten ostry klimat. Wolałem wtedy słuchać Tatu (hehe)... Jedyną piosenką, którą byłem w stanie przesłuchać była Somewhere I Belong, bo podobał mi się teledysk :)
I tak żyłem sobie ok. 5 lat. Jakiś rok temu miałem wielkiego doła i postanowiłem poszukać jakiejś fajnej, smutnej piosenki. Z YouTuba wygrzebałem In The End - zakochałem się w tym utworze i do dzisiaj uważam go za najlepszą piosenkę Linkinów! Potem poszło już z górki - Breaking The Habit, Numb i reszta piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja zacząłem dosyć późno słuchac LP. gdzie w I klasie gim(rok 2003) kiedy pierwszy raz usłyszałem breaking the habit na vivie niemieckiej:D potem porzyczyłem metoere, słuchałem jej z pól roku, aż kupiłem se HT i tak do dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:12, Igor FCBayern napisał:

Ja w trzeciej klasie podstawówki pierwszy raz usłyszałem o Linkin Park. Mój najlepszy przyjaciel
był ich wielkim fanem, ale mi nie pasował ten ostry klimat. Wolałem wtedy słuchać Tatu (hehe)...
Jedyną piosenką, którą byłem w stanie przesłuchać była Somewhere I Belong, bo podobał mi się
teledysk :)
I tak żyłem sobie ok. 5 lat. Jakiś rok temu miałem wielkiego doła i postanowiłem poszukać jakiejś
fajnej, smutnej piosenki. Z YouTuba wygrzebałem In The End - zakochałem się w tym utworze i
do dzisiaj uważam go za najlepszą piosenkę Linkinów! Potem poszło już z górki - Breaking The
Habit, Numb i reszta piosenek :)


Ja słuchałem eminema i scootera *wstyd* :P Pod koniec podstawówki przejrzałem na oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw piszesz:"Linkin Park był jednym z pierwszych zespołów jakich zacząłem słuchać :D w 3 klasie podstawówki"A potem że słuchałeś eminema i scootera a pod koniec podstawówki zacząłeś sluchać LP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 14:08, Stasimir napisał:


Ja słuchałem eminema i scootera *wstyd* :P Pod koniec podstawówki przejrzałem na oczy :D


eminem to żaden wstyd^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:47, razormw napisał:

najpierw piszesz:"Linkin Park był jednym z pierwszych zespołów jakich zacząłem słuchać :D w
3 klasie podstawówki"A potem że słuchałeś eminema i scootera a pod koniec podstawówki zacząłeś
sluchać LP



Źle zrozumiałeś :D Pod koniec podstawówki metalu słuchałem :P a Linkin Park był do tego moim wstępem w 3 klasie słuchałem scootera i eminema razem z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczołęm słuchać linkinów w 3 klasie podstawówki, a pierwszm kawałkiem to było numb/encore z Jayem-Z.
Popytałem tatę o nich, trochę poczytłem w.... Bravo o nich( wiecie, że chester był w dzieciństwie molestowany seksualnie przez kolegę swego ojca) i zacząłem ich słuchać. Teraz zbieram kasę na MtM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ich( wiecie, że chester był w dzieciństwie

Dnia 17.11.2007 o 16:27, Break the peace napisał:

molestowany seksualnie przez kolegę swego ojca)



ta, i to go zainspirowało do teledysku crawling:D tylko temat został troche zmieniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:27, Break the peace napisał:

wiecie, że chester był w dzieciństwie molestowany seksualnie przez kolegę swego ojca

O, o tym nie wiedziałem O_O Ja przeczytałem swojego czasu w Bravo, że Chester urodził się wtedy kiedy ja - 20 marca :) Od tamtego czasu zacząłem interesować się Linkin Park, a po jakimś czasie ostatecznie się do nich przekonałem i zacząłem słuchać ich piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:40, marcinshinoda napisał:

ich( wiecie, że chester był w dzieciństwie
> molestowany seksualnie przez kolegę swego ojca)


ta, i to go zainspirowało do teledysku crawling:D tylko temat został troche zmieniony

Niestety nie miałem jeszcze przyjemności obejrzeć tego teledysku, ale nadrobię zaległości.
co sądzicie o duecie LP & J-Z i o ich kawałkach. Mi się strasznie podobają ( w szczególności "dirt of your sholder/ lying from you", oraz 99 problems/points of autority/ lying from you) , tylko szkoda, że jest ich na płycie tylko 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 20:31, Break the peace napisał:


Niestety nie miałem jeszcze przyjemności obejrzeć tego teledysku, ale nadrobię zaległości.
co sądzicie o duecie LP & J-Z i o ich kawałkach. Mi się strasznie podobają ( w szczególności
"dirt of your sholder/ lying from you", oraz 99 problems/points of autority/ lying from you)
, tylko szkoda, że jest ich na płycie tylko 6 :(


takie sobie tylko numb/encore sie wyrózniaxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:34, Igor FCBayern napisał:

> Lubie Linkin Park ale bez przesady:) np plecaka czy walicki nie opszywałbym naszywkami
z nazwami
> Linkin Parku:)
Przecież to zaledwie jedna, gustowna naszywka. Ważne żeby być oryginalnym :)


No dobra niech będzie przekonałeś mnie:):) ale na swoim plecaku i tak nie naszyje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować