Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 14:49, Ecko09 napisał:

A tak w ogole wiadomo kiedy będzie jakiś koncert LP?



nie zapowiada sie nic narazie:/ chociaż w lipcu mają grać na Łotwie więc do polski im po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:15, marcinshinoda napisał:

> A tak w ogole wiadomo kiedy będzie jakiś koncert LP?


nie zapowiada sie nic narazie:/ chociaż w lipcu mają grać na Łotwie więc do polski im
po drodze:)


Oby ;) Ale i tak sie nie wybiore, może w TV pokażą koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za LP nie przepadam, ponieważ nie za bardzo lubię mieszanie rapu z rockiem. Według mnie jest wiele lepszych grup muzycznych jak na przykład System Of A Down, Metallica, Slipknot czy Slayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park to jeden z moich ulubionych zespołów, każda z ich piosenek mi się podoba (no może poza KILKOMA wyjątkami). Fajne połączenie metalu i rapu i czegoś tam jeszcze :D Moje ulubione utwory ich to Lying for you, Papercut, Somewhere I Belong i oczywiście Numb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na chacie wszystkie płyty Linkinów. Pierwsza płyta czyli "Hybryd Theory"( nie wiem czy dobrze napisałem) była wspaniała i to pozwoliło Linkin Park pokazać że są zespołem z pełnego zdarzenia. Potem był remix niezbyt udany ale następnie była płyta nie pamiętam teraz nazwy ale była wspaniała(Numb, Breaking the Habit, Faint to były utwory). I potem kolejne remixy i w końcu następna płyta która wyszła w zeszłym roku czyli "Minutes to Midnight" okazała się rewolucyjna bo Linkini całkiem inny styl grania bardziej wyciszyli się ale album okazał się świetny. Każda piosenka jest bardzo fajna i wpada do ucha. Nie wiem wszyscy się jarają Shadow of the Day ale dla mnie to jest może fajna piosenka ale jednak jednak jedna ze słabszych na tej płycie. I to tyle na temat Linkinów. A właśnie wie ktoś coś czy może będzie jakaś nowa płyta Linkinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:36, Coxsik napisał:

A właśnie wie ktoś coś czy może będzie jakaś nowa płyta Linkinów?


Planują pracować nad nową płytą podczas nadchodzącej trasy koncertowej która ma trwać do końca lata :] Tak więc możliwe że płyta wyjdzie jeszcze w tym roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:20, dawidos170 napisał:

Kurde nie wiedziałem,że temat o tym jest na forum :P Ja słucham Linkin Park ale starego
dobrego LP a nie tego nowe minutes to midnight;/


Heh ja też nie widziałem tego tematu. No muszę przyznać, że mi też się [Minutes to Midnight] nie podoba - jakieś to takie ckliwe i nijakie. Wolę takie kawałki jak np. Faint, Crawling, Paranoid, Qwerty, itd... Nie podobało mi się też kiedy grali razem z Jay-Z (czy jak tam się to pisze) - to co zrobili z Numb było straszne - no dobra są tacy którym się to podobało, ale ja nie mogłem tego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:43, Benqiu napisał:

Nie podobało mi się też kiedy grali razem z Jay-Z (czy jak tam
się to pisze) - to co zrobili z Numb było straszne - no dobra są tacy którym się to podobało,
ale ja nie mogłem tego słuchać.


A mi się podobało :) Ja akurat lubię Collision Course :) tylko najnowszej nie trawię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:50, dawidos170 napisał:

> Nie podobało mi się też kiedy grali razem z Jay-Z (czy jak tam
> się to pisze) - to co zrobili z Numb było straszne - no dobra są tacy którym się
to podobało,
> ale ja nie mogłem tego słuchać.

A mi się podobało :) Ja akurat lubię Collision Course :) tylko najnowszej nie trawię
;/


Do mnie jednak nie dotarło. Z nowej to zdecydowana większość mi się nie podoba - są tylko 2 utwory które mi pasują na tej płycie: :Given Up" i "No more Sorrow" a reszta jest już u mnie na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A właśnie wie ktoś coś czy może będzie jakaś nowa płyta Linkinów?
>
> Planują pracować nad nową płytą podczas nadchodzącej trasy koncertowej która ma trwać
> do końca lata :] Tak więc możliwe że płyta wyjdzie jeszcze w tym roku .

no nie wiem czy aż tak szybko. Piosenki które będą robić podczas płyty będą wersją beta. Samo poprawianie, nagrywanie w studiu może potrawać dłużej. Przecież na samym Breaking the habit mike pracował kilka miesięcy. Chester mówił że na MTM zostały wybrane najlepsze z około 80 piosenek które napisali. Tak więc materiał mają. Mamy nadzieje że w tej trasie zawitają do polski;]

>Benqiu napisa
>Wolę takie kawałki jak np. Faint, Crawling,
> Paranoid, Qwerty, itd...ł

dziwne, nieznałem tej piosenki poszukałem w necie i to po prostu jest PAPERCUT z HT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować