Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

18 Wheels of Steel- cała seria

16 postów w tym temacie

Co myślicie o tej seri . Jest to symulator jazdy ciezarowka. w Kazdej czesci jestesmy szefem formy przewoźniczej. I rozwosimy towary po calych Stanach zjednoczonych. Zarabiamy pieniadze, kupuje my ciezarowki. Bardzo ciekawa gra.

Gry z seri 18 Wheels of steel
Hard Truck- pierwsza gra z serii 18 Wheels of steel. Dobra na tych samych zasadach tylko słąba grafika
Across America- Druga czesc z seri -||-. Wszystko to samo. Lepsza grafika. Wiecej możliowosci
Pedal to the Metal- Trzecia czesc wg. mnie najlepsza doskonała grafika, az 35 rodzajow ciezarowek. Duzo mozliwosci. Polecam
Convoy osobiscie w nia nie gralem nie wiem jaka jest

Bardzo prosze. I zapraszam do tematu o seri o 18 Wheels of Steel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 19:01, Szympek napisał:

A ile kosztuje i gdzie można dostać np. Pedal to the metal bo w empiku nie widziałem tej seri

Pedal to the metal kupilem w Media Markt za 29zł kosztuje normalnie jak kupilem na promocji jak to w Media Mrakcie za 19zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pedal to the Metal nie jest takie extra. Po pierwsze ciężarówek nie jest 35 tylko góra 16. Po drugie 0 realistyki. Nie czuć czy jedziesz na pierwszym biegu czy na dziewiątym! Po za tym dźwięk i muzyka w grze! Muzyka - do bani, jeden utwór w którym ktoś tak grzępoli na gitarze, że się słuchać nie da. Dźwięki nie lepsze. Jak zwiększają się obroty silnika to tego nie słychać. Po za tym jak hamuję na ręcznym to nie ma śladów! Litości! Jak walniesz tirem w motocyklistę z prędkością 60 MPH to on nadal siedzi na motorze! I kto widział, żeby rozpędzony tir w uderzeniu w miejskie autko od razu się tir zatrzymał! Nie ma wgnieceń w karoserii! Nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 20:11, Filip92 napisał:

Ale jestes wczesny po pierwsze to o Hard Trucku. A po drugie ten temat jest o calej seri 18
Wheels of steel

Czytałeś pierwszego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gre 18 WOS Across America. I mam taki problemz tą grą. W Hard Trucku i w Pedal to the Metal. były strzałki jak gdzie dostarczyc towar. I czy w Across america jest ta fuckcja. Jesli tak to prosze podajcie mi jak to sie ustawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 wheels of steel...szczerze jedna z fajniejszych gier w jakie grałem. Uwielbiam symulatory :)

Dnia 30.08.2006 o 17:26, Filip92 napisał:

Mam gre 18 WOS Across America. I mam taki problemz tą grą. W Hard Trucku i w Pedal to the Metal.
były strzałki jak gdzie dostarczyc towar. I czy w Across america jest ta fuckcja. Jesli tak
to prosze podajcie mi jak to sie ustawia :)

W AA o ile pamiętam była strzałka.Przydaje się na długie trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować