Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Detroit: Become Human - recenzja - bardziej ludzki niż człowiek

3 posty w tym temacie

"Napisana historia, nieważne, jaką drogę wybierzemy, jest spójna, logiczna i trzyma w napięciu."

Taa, widziałem ci ja tą spójność, na youtube. Nawet nie grałem a dałem radę zauważyć, to co powiedzą "gracze"? Co ciekawe gra potyka się o własną nogę, bo to właśnie ławość w dostępie do alternatywnych wyborów pokazuje, że "coś nie tego". Zdecydowanie, wymuszony gameplay (tudzież recycling kwestii) to najmniejszy problem tej gry. Jedyne co, zapewne, będzie zachęcać do odwiedzenia flochart'a (a pamiętacie co Cage tym sądzi o wielokrotnym przechodzeniu jego gier? ;) to ciekawość jak zrąbano alternatywę albo jakich oczywistych wyborów nie uwzględniono.

A propos tych tematów społecznych: sam Cage od dawna deklarował, że nie będzie to "głos w sprawach", a jego gra naprawdę jest tylko o androidach (i gynoidach).

BTW Plot twist z dziewczynką jest taki tani i, co dziwne, widoczny z kilometra, że usta pierzchną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Katarzyno! Akurat sekwencja na śmietnisku jest bardzo fajna i zupełnie odmienna niż reszta gry. Tu można się poczuć jak w Observerze troszkę (nomen omen android :)

Co do jazd samochodem to zgoda, co do sterowania postaciami... też. Ale klimat ogólnie jest! Sam o tym napiszę lada dzień :)

Pozdrawiam i widzimy się może gdzieś nie tylko na bawarskiej farmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować