Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Just Cause 4 wyciekło

4 posty w tym temacie

Wszyscy jarają się wyciekami, a ja wolałbym, żeby w ogóle ich nie było. Wtedy targom E3 towarzyszyłyby większe emocje. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że obecny stan rzeczy jest już nie do uniknięcia. W końcu nic tak nie podbija zainteresowania nowym tytułem przed targami, jak "przypadkowy" wypływ informacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Headbangerr napisał:

Wszyscy jarają się wyciekami, a ja wolałbym, żeby w ogóle ich nie było. Wtedy targom E3 towarzyszyłyby większe emocje. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że obecny stan rzeczy jest już nie do uniknięcia. W końcu nic tak nie podbija zainteresowania nowym tytułem przed targami, jak "przypadkowy" wypływ informacji. 

Przecież wszystkie te przecieki wycieki są kontrolowane i dawno temu zaplanowane przez speców od marketingu i innych. To jest cześć kampanii promowania gry która od tego się zaczyna, od przecieków. To wszystko jest obmyslane przeliczone wyliczone. KAŻDY PRZECIEK JEST POD KONTROLĄ WŁAŚCICIELI. a ludzie podniecaja się że dowiedzieli się czegoś czego niby nie powinni się dowiedzieć, narazie. I już adrenalina pracuje, i już pismakom ręce się trzesą od pisania nowego niusa o zekomym przecieku. Maszyna sama się napędza. A po co to wszystko ? Właśnie po to co my teraz robimy  czyli rozmawiamy o tej grze. Darmowa reklama. Już potencjalnym nabywcom sprzedający produkt, niediadomym kupującym ustawili celowniki na dany produkt. Już będziemy mieli w głowach zakodowaną nową cześć JC4

Edytowano przez Muradin
Poprawienie cytowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować