Zaloguj się, aby obserwować  
Vintax

[RAGE] RAGERS – Polska Społeczność MultiGamingowa!

1 post w tym temacie

NOWA SPOŁECZNOŚĆ ZAPRASZA GAMINGOWA 
RAGERS.ORG
[RAGE] RAGERS – Polska Społeczność MultiGamingowa!
Nazywają nas Ragersi – jesteśmy Polską Społecznością Multigamingową.
Grajmy wspólnie, Bawmy się, Gadajmy! Dołącz do Nas już dziś!

KIM JESTEŚMY?
RAGE “RAGERSI” jesteśmy Polską Społecznością graczy zaangażowaną w różnorodne gry, która dąży do zbudowania Zespołów opierających się na Uczciwości, Lojalności, Koleżeństwie oraz Wspólnej zabawie.

CZŁONKOSTWO RAGERS
Dołączając do członkostwa społeczności RAGERS, każdy z Was otrzyma specjalną Role na naszym serwerze Discord, ponadto każdy z członków RAGERS, będzie mógł brać udział w specjalnych GiveAwayach czy Konkursach organizowanych co jakiś czas, pula nagród będzie ogromna między innymi pełne wersje gier na platformy takie jak Steam, Origin czy UPlay oraz dodatkowe przedmioty w grach takie jak Skiny.

AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ
Jedną z największych zalet naszej multigamingowej społeczności jest to, że jesteśmy aktywni zarówno na forach, portalach społecznościowych, w przeróżnych zespołach, na portalach live takich jak Twitch czy Youtube i zawsze mamy kogoś z kim możemy wspólnie pograć czy pogadać. Będąc tak aktywnym w wielu grach, Ci, którzy są zmęczeni jedną grą, zawsze mają kompanów, z którymi będą mogli pograć w inną grę lub dołączyć jako widz na Live.

WYNAGRADZANIE CZŁONKÓW
To, co odróżnia nas od innych miejsc czy społeczności, to to, że Nie używamy żadnego wojskowego systemu rankingowego , tak jak by każdy członek naszego serwera Discord, jest równy innemu, nie będziecie mieli żadnych nastolatków, którzy powiedzą wam, co robić. Zamiast tego nagradzamy członków za to, co robią zarówno na naszej oficjalnej stronie internetowej jak i na naszym serwerze Discord.

WYDARZENIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Jako, że jesteśmy społecznością graczy, staramy się co jakiś czas organizować niesamowite turnieje w przeróżnych grach, ale także eventów organizowanych w Rust, World of Tanks czy War Thunder oraz rajdowanie naszych zaprzyjaźnionych streamerów. Przyjmujemy zaproszenia oraz Organizujemy spotkania z innymi społecznościami bądź klanami, dla tych którzy szukają, troszeczkę rozgrywki bądź smaku rywalizacji, jest to bardzo dobre miejsce.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

DISCORD: https://discord.gg/TgrCMFq
STRONA: https://ragers.org/

ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować