Zaloguj się, aby obserwować  
ZygmuntGiertych

ID Software, Blizzard. Co Gdyby Nie Oni

81 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 10:48, hans olo napisał:

Z tą pracą zespoową to różnie bywa. Na necie jest mnóstwo XP Hunterów, Rambo medyków i "artylerzystów"
z którymi gra się bardzo nieprzyjemnie.

Tak, ale w Fear Combat nawet nie masz tego wyboru. ET jest bardziej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:43, Araondoion napisał:

> Nie słyszałem żeby ID należało do Vivendi. Przecież to ich największa konkurencja. Na
www.idsoftware.com
> w zakładce business nie ma nawet słowa o Vivendi. Blizzard.. należy do Blizzard north
;)
Vivendi to tylko podalem przyklad koncernu,
"Blizzard Entertainment, a division of Vivendi Games"
http://www.blizzard.com/inblizz/profile.shtml


ale to sie stało kiedy Blizz zrobił WoWa bo ktos jeszcze mosiał płacic za te serweri i utzrymanie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:51, TTBoS napisał:

ale to sie stało kiedy Blizz zrobił WoWa bo ktos jeszcze mosiał płacic za te serweri i utzrymanie
gry

ale trzeba mowic o terazniejszosci, to co bylo minelo i nie ma co tego wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:48, Araondoion napisał:

O czym Ty piszesz? Nie rozumiem.
> Ciekawe :) Dzięki za info. Ale Blizzard też już w tej chwili nie najlepiej czuje się finansowo
:/.
Tego tez nie rozumiem, WoW byl wielkim sukcesem i przyniosl sporo kasy.


Codzi o to że generalnie Enemy Territory miał być normalnie płatnym dodatkiem do Return to castle Wolfenstein. Z singleplayer''em. Ciekaw jestem jak wyglądałby ten płatny ET

A WOW przyniósł kupę szmalu Blizzowi. Ale cały czas w necie IGN, czy GAMESPY piszą o problemach finansowych Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:52, ZygmuntGiertych napisał:

Codzi o to że generalnie Enemy Territory miał być normalnie płatnym dodatkiem do Return to
castle Wolfenstein. Z singleplayer''em. Ciekaw jestem jak wyglądałby ten płatny ET

Moze sie przekonasz, ET: Quake Wars raczej nie bedzie darmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:52, Araondoion napisał:

> ale to sie stało kiedy Blizz zrobił WoWa bo ktos jeszcze mosiał płacic za te serweri i
utzrymanie
> gry
ale trzeba mowic o terazniejszosci, to co bylo minelo i nie ma co tego wspominac.


ale to nie jest tak ze Vivendi Games zadzi Blizzem mówiac tak po chłopsku ;] tylko Blizza wspomaga w grze WoW i nie długo w dodatku WoW:BC no ale warzne ze jak i narazie Blizz bedzie na arenie jeszcze długi czas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:54, Araondoion napisał:

> Codzi o to że generalnie Enemy Territory miał być normalnie płatnym dodatkiem do Return
to
> castle Wolfenstein. Z singleplayer''em. Ciekaw jestem jak wyglądałby ten płatny ET
Moze sie przekonasz, ET: Quake Wars raczej nie bedzie darmowy ;)


Patrząc na Trailery i screeny. Może to śmiesznę.. ale przypomina mi Ghost Recon''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:54, TTBoS napisał:

ale to nie jest tak ze Vivendi Games zadzi Blizzem mówiac tak po chłopsku ;] tylko Blizza wspomaga
w grze WoW i nie długo w dodatku WoW:BC no ale warzne ze jak i narazie Blizz bedzie na arenie
jeszcze długi czas ^^

Dlatego sie pytam o to, czyz nie? Bo nie znam sie co nalezy do kogo itp.
Popraw orty plx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:01, kowboj3 napisał:

Nie zapominajmy o Bethesda Softworks i jej genialnym Morrowind i Oblivion :)

Ja słyszałem, że wcześniejsze zwoje były lepsze. Ale nie grałem w żadne, bo mnie te gry przytłaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:02, hans olo napisał:

> Nie zapominajmy o Bethesda Softworks i jej genialnym Morrowind i Oblivion :)
Ja słyszałem, że wcześniejsze zwoje były lepsze. Ale nie grałem w żadne, bo mnie te gry przytłaczają.

Daggerfal czyli Buggerfall ;) Nie gralem ale slyszalem, ze swiat byl wiekszy niz w Morku czy Oblivionie.

Seria Total War tez juz sobie zasluzyla na spora ilosc fanow :)
Command&Conquer tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:01, kowboj3 napisał:

Nie zapominajmy o Bethesda Softworks i jej genialnym Morrowind i Oblivion :)

pomijajac fakt ze obliviona uznaje za gniota (za genialne rozwiazanie dostosowujace poziom przeciwnikow) to w okresie o ktorym tu sie mowi Bethesda byla znana glownie z bledow - zamiast daggerfall mowilo sie buggerfall :D a kazda kolejna gra z serii byla upraszczana czego szczytowym osiagnieciem jest oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:10, gmx napisał:

> Nie zapominajmy o Bethesda Softworks i jej genialnym Morrowind i Oblivion :)
pomijajac fakt ze obliviona uznaje za gniota (za genialne rozwiazanie dostosowujace poziom
przeciwnikow)

Oblibvion IMO jest dobry, a co do poziomu przeciwnikow, po to jest jakis mod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Id software jak najbardziej... to ojciec FPSów:) sam zagrywałem się kiedys w takiego Dooma:)

Blizzard? Eee.... gry robi niezłe,ale Starcraft nie był pierwszym RTSem. Najpierw było Dune, później Command&Conquer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:14, Darkstar181 napisał:

Id software jak najbardziej... to ojciec FPSów:) sam zagrywałem się kiedys w takiego Dooma:)

Blizzard? Eee.... gry robi niezłe,ale Starcraft nie był pierwszym RTSem. Najpierw było Dune,
później Command&Conquer.


ale nie sądzisz że Blizzard pokazał jak stworzyć RTS''a, który zbije sukces na cały świat. Nie wspominam o Japończykach, Chiny :P ... Ehh.. tam to jest religia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:12, Araondoion napisał:

z C&C bardziej cenie poprzednie wersje niz Generals, ciekawe jaki bedzie:
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7113


Noo może byc ciekawy.. tylko chyba czeka mnie up-grade kompa :P

Z resztą zawsze jak pojawia się nowy tytuł ID.. muszę się wyportkować na nowy sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:20, ZygmuntGiertych napisał:

ale nie sądzisz że Blizzard pokazał jak stworzyć RTS''a, który zbije sukces na cały świat.
Nie wspominam o Japończykach, Chiny :P ... Ehh.. tam to jest religia :P

A no pokazał. trzeba zrobić grę prymitywną (choć nie ukrywam wypucowaną) i dać to specjalistom od marketingu. Oni już się nawet byle gównem zajmą.
Cavedog rulesssss!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować