Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do World of Warcraft testowany

23 postów w tym temacie

Domek

Twórcy World of Warcraft rozpoczęli alfa-testy oficjalnego dodatku do tego niezwykle popularnego MMO. W jakim stanie znajdują się aktualnie prace nad The Burning Crusade może się przekonać każdy, pod warunkiem że jest członkiem rodziny lub znajomym pracownika Blizzarda.

Przeczytaj cały tekst "Dodatek do World of Warcraft testowany" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prowadzone są alfa testy i terminy mają być dotrzymane... nieeee to niemożliwe, pewnie będą jeszcze testy beta, omega, kasjopeja i Bóg wie co jeszcze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po dodatku na swieta 2006 na wakacje 2007 wyjdzie expansion nr.2 z nowymi instancami, super wypasionymi setami tier 21, niewidzialnymi mountami z mozliwoscia teleportacji, poziomem postaci max 80, a "hero class" jak nie bylo tak nie bedzie... a ciekawy bylby Mountain King :P

Ciagle dodawanie nowych "lepszych" przedmiotow, wyzszych poziomow, mountow itp., itd., nie za duzo zmieni. Po prostu chca jak najwiecej wyciagnac z naszej kieszeni... i pozbawic nas zycia rodzinnego :P

Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:33, Wap napisał:

heh chyba najwyższy czas się zaprzyjaźnić z pracownikami blizzarda :D

Lepiej ożenić sie z córką prezesa Blizza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bouncer - Dokładnie. Dla tego rzuciłem wowa, i czekam na dobrą gre full pvp. Half pvp ewentualnie. Przynajmniej nie będzie tam 8letnich gówniarzy, biegających w bombelku...Eh...DFO to będzie coś pięknego jeśli spełnią chociaż w połowie to co obiecują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:39, Bouncer napisał:

A po dodatku na swieta 2006 na wakacje 2007 wyjdzie expansion nr.2 z nowymi instancami, [...]


Pomyliłeś się w cyferkach. Chyba miało być:

"A po dodatku na swieta 2007 na wakacje 2010 wyjdzie expansion nr.2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym grał w WOW gdyby nie abonament ;/ to nie na moją kieszeń ale gdyby na miesiąc było powiedzmy 30 zł to bym grał ale 50 to nie dla mnie a i tak ten dodatek nie zmieni dużo jak już to powiedział Bouncer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 12:16, Inki napisał:

ja bym grał w WOW gdyby nie abonament ;/ to nie na moją kieszeń ale gdyby na miesiąc było powiedzmy
30 zł to bym grał ale 50 to nie dla mnie [...]


mam to samo. już wole co miesiąc kupować dobrą grę w reedycji (lub nawet dwie) niż opłacać wowa, jakkolwiek świetny by nie był. zresztą grałem w triala i jakoś mnie nie wessał bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nasrane w wełbie i sobie opłacam i skończcie wreście smutną gatke że mnie nie stać itp. imho każdego przeciętnego gracza i użytkownika internetu będzei na to stać troche na używakach poszczędzaj a napewno te 109 zeta na dwa miech wyskrobiesz. A jak jesteś nie pełnoletni to do roboty np w weekendy i zarobisz na subkrybcje na wow-a. Dla chcącego nic trudnego. Ciekawe kiedy dla mas dopuszczą masy:P i kiedy wreście będę mógł zakupić giereczke i cieszyc się z każdej minuty spędzonej w azeroth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak trochę offtopicznie, ciekawe co blizzard zrobi z tą kasą którą wybulił (i buli) na Wowie? ciekawe zresztą jest to że wcale nie musi się spieszyć z dodatkami ,bo kasę i tak zgarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla. Marud marud marud.
Ludzie dajcie już spokój na prawdę :p Bardzo nas obchodzi, że x czy y nie stać na WoW-a na prawdę. Nie stać? Trudno. Nie chwal się wszystkim ;p

Ja tam na Burning Crusade czekam z niecierpliwością >:)

@kamalin
O-otóż to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie moge doczekać dodatku.
Mam nadzieje że uwiną się do tych świąt.
2 nowe rasy, nowy kontynent, latające mounty, koniec 40osobowych rajdów, 10 kolejnych leveli do zdobycia już mi ślinka cieknie.
Jak myślicie ile będzie kosztować dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować