Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Eeee... Chyba źle Cię zrozumiałem - skoro piszesz, że masz patcha;] Jak się moduł nie chce rozpakować to nie mam pojęcia... reinstall? Sprzęt mam podobny (IntelCoreDuo6400,GF7950GT,1gbRam(800mhz) i u mnie takie coś sie jeszcze nie zdażyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 11:44, ChrisBgnr napisał:

Eeee... Chyba źle Cię zrozumiałem - skoro piszesz, że masz patcha;] Jak się moduł nie chce
rozpakować to nie mam pojęcia... reinstall? Sprzęt mam podobny (IntelCoreDuo6400,GF7950GT,1gbRam(800mhz)
i u mnie takie coś sie jeszcze nie zdażyło...


Jak pisałem reinstalka nic nie daje, trzeba wyrzucić ekwipunek (wiem, że głupie ale to jedyna rzecz jaka mi zadziałała), jak już udało mi się przejść moment, w którym się zawieszała to po część wróciłem, ale nie po całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dzisaij wlanczam gre i jakby mi klawiatura nie dziala na poczatku znaczy nie moge ominąc reklam nigdy tego nie bylo?! ta gra sie coraz bardziej kopie po tym patchu 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 12:40, keyrome napisał:

ta gra sie coraz bardziej kopie po tym patchu 1.4

Miejmy więc nadzieję, że są to błędy nieoficjalności patcha.

Dnia 09.02.2007 o 12:40, keyrome napisał:

Aha i jak wlonczyc quick-save bo zapomnialem

Instrukcja str. 155. I włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:11, lampak napisał:

> ta gra sie coraz bardziej kopie po tym patchu 1.4
Miejmy więc nadzieję, że są to błędy nieoficjalności patcha.
> Aha i jak wlonczyc quick-save bo zapomnialem
Instrukcja str. 155. I włączyć.


Tez prawda lezy przedemna a do niej nei zagladam wiec F12 a jak wczytac? bo nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki ja jestem głupi zrobiłem sobie łowce/łucznika człowieka, i co sie okazało jak juz wykonałem kilka zadan w miescie newerwinter?? ze nie ma dla mnie zadnej dobier klasy prestizowej. Bo co mistyczny łucznik odpada bo nie jestem elfem ani pół elfem, kilka opcji jak np mistrz broni daje premie do walki wrecz wiec bede musiał sie zadowolic....no własnie dziewiatką newerviter czy jak oni tam mają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ale klasy prestiżowe to tyko urozmaicający całość dodatek - wcale nie są potężniejsze od normalnych, dają tylko więcej możliwości. Poza tym dalej możesz swojego łowcę na przykład połączyć z wojownikiem dla dodatkowych atutów bądź z łotrzykiem dla lepszego skradania. Możliwości jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaznaczam "Zajewi" (jakkolwiek się to pisze) pada najczęściej kwestia - "Ilithidzie! Niewolniku łupieżców umysłów!" - czy ja czegoś nie kumam czy jak? Bo cały czas myślałem, że Łupieżcy Umysłów to po prostu inne określenie Ilithidów, a tu taki kwiatek;] Czy więc to ja o czymś nie wiem, czy może tłumacze zrobili wyjątkowo głupie masło maślane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem ale ogulnie jak juz jest błąd w tłumaczeniu to kretrynski:D np ta czarodziejka co na początku gry do Ciebie dochodzi muwi męskim głosem:] :D albo zle cos przetłumaczyli i powstało im bezsensowne"cholerna magia, straciłem czar" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa bugi z dźwiękiem to temat rzeka w NWN2 - źle powiązane zestawy dźwięków, w pewnych miejscach "bonusowe" efekty jak pogłosy czy zmiana w modelowaniu głosu kiedy nie ma do tego powodów, brakujące kwestie mówione... Ech godzinami można by rozprawiać;/
Ale akurat to o czym pisałem wyżej o Łupieżcach/Ilithidach zakrawa mi już na absurd - bo o ile bugi są wynikiem niedopracowania pewnych rzeczy i złego "powiązania" całości, o tyle kwestia "uroczej" kapłanki świadczy o dużej ignoracji panów tłumaczy. Jeżeli jest inaczej to proszę mnie poprawić, wtedy przeproszę, ale póki co śmiech na sali, bo tak bzdurnego zdania dawno nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no błedy w tłumaczeniu MUSIAŁY byc bo przy tak duzym materiale jest to nie do unikniecia ale nie które błedy to naprawde przesada:D:D mi to az tak nie przeszkadza ale bardziej "wyczulonym" graczom moze. Mamy szczescie ze nie ma takich bugów i błędów jak w Gothic(u)3.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zdejmuje mojemu bohaterowi helm a on jest nadal na glowie.. lol , dobra a teraz taki problem powaznijeszy, dostalem zadanie w mojej warowni ze mam isc pogadac z lordem nasherem, on dla mnie nic niema ale ten jego slugus ma dla mnie zad z luskanczykami wiec zrobilem to wracam do slugusa itd potem wracam do warowni a ta kapitan moja mowi mi ze mam isc pogadac z lordem nasherem i tak non stop o co chodzi?! I jak co zrobic zeby wkoncu moi zolniezy mieli jakas zbroje dobre morale i jakos zeby bylo ok? i zeby ta cholerna warownia cos zarabiala bo narazie wiekszosc kupuje ze swojej kasy znaczy musze dodawac bo zarabiala okolo 1000 a teraz juz nic bo tyle wojska jest (200 lol) to pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:01, keyrome napisał:

Mam problem, zdejmuje mojemu bohaterowi helm a on jest nadal na glowie.. lol , dobra a teraz
taki problem powaznijeszy, dostalem zadanie w mojej warowni ze mam isc pogadac z lordem nasherem,
on dla mnie nic niema ale ten jego slugus ma dla mnie zad z luskanczykami wiec zrobilem to
wracam do slugusa itd potem wracam do warowni a ta kapitan moja mowi mi ze mam isc pogadac
z lordem nasherem i tak non stop o co chodzi?! I jak co zrobic zeby wkoncu moi zolniezy mieli
jakas zbroje dobre morale i jakos zeby bylo ok? i zeby ta cholerna warownia cos zarabiala bo
narazie wiekszosc kupuje ze swojej kasy znaczy musze dodawac bo zarabiala okolo 1000 a teraz
juz nic bo tyle wojska jest (200 lol) to pomozcie


No wlasnie prosze o odp na to pytnaie i drugie bo mam quest w dzienniku " Ponowne uruchomienie konstruktora" i nawet nie wiem skad sie tam wzielo wsomie i o co w nim chodzi i nie kojarze tego Grobnara zabardzo jesteem w 2 akcie i mma isc do tej siedzimy Aman jero czy jak mu tam ale to zad z konstrukorem chce zrobic tylko jak ? I jeszcze dajcie mi odp na powyzsze pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rpg''ach dużą rolę odgrywa czytanie tych wszystkich dziwnych znaków zwanych literkami;] Nie wiesz skąd się wziął konstrukt w pinwicy warowni? Nie kojarzysz Grobnara? Hmmm... I nie każdy quest daje się wykonać w danym momencie - niektóre muszą poczekać. CZYTAĆ! CZYTAĆ! i jeszcze raz uważnie CZYTAĆ! A jak się nie chce to grać w hack''n''slashe - tam wystarczy tylko klikać;]
P.S. Wszystkie zapytania do questów są opisane w poradniku który każdy dostał do gry, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:01, ChrisBgnr napisał:

W rpg''ach dużą rolę odgrywa czytanie tych wszystkich dziwnych znaków zwanych literkami;] Nie
wiesz skąd się wziął konstrukt w pinwicy warowni? Nie kojarzysz Grobnara? Hmmm... I nie każdy
quest daje się wykonać w danym momencie - niektóre muszą poczekać. CZYTAĆ! CZYTAĆ! i jeszcze
raz uważnie CZYTAĆ! A jak się nie chce to grać w hack''n''slashe - tam wystarczy tylko klikać;]
P.S. Wszystkie zapytania do questów są opisane w poradniku który każdy dostał do gry, więc
o co chodzi?


zawsze może być tak, że ktoś poradnika nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:04, Luicen LaCroix napisał:

zawsze może być tak, że ktoś poradnika nie ma


... a grę kupił w promocji na bazarze za 10zł?;] Wszystkie oryginalne wersje gry mają poradnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować