Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

a ktos juz wogóle dostał mailem ''potwierdzenie'' statusu zamówienia??
Bo tam jest napisane, że "maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką" a to oznacza, że 7 (czwartek) jakoś nie bardzo wydaje się byc aktualny... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:24, Ivo kudlaty napisał:


A to, zę nie dojdzoe w obiecane 2 dni przed premierą :/


Już kij z tymi obiecanymi dniami, ale nawet w premierę nie bede sie mogl cieszyć grą, tylko dzień po...

offc4 > dziś były wysyłane maile z potwierdzeniem zamowienia. Przynajmniej ja dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ładnie Ek skonstruowało ale z póżniej zaczęło się dziać coś złego;/Najpierw cisza żadnych informacjii potem troche ruszyli bo do EK coś tam dodali.A teraz wizualizacjii jak nie ma tak nie ma.


A tak wogóle to ktoś z CDP mógłby nam nareszcie odpisać na forum;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:12, mikolajmix napisał:

A tak wogóle to ktoś z CDP mógłby nam nareszcie odpisać na forum;/


Znasz CDP. Gdy będzie premiera gry na siłę podepną wszystkim swój wątek o NVN 2 na forum... I wtedy będą odpowiadać nawet na najbardziej błahe pytania =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:48, offc4 napisał:

a ktos juz wogóle dostał mailem ''potwierdzenie'' statusu zamówienia??
Bo tam jest napisane, że "maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką" a
to oznacza, że 7 (czwartek) jakoś nie bardzo wydaje się byc aktualny... :/

Ja już dostałam potwierdzenie, parę minut po 11 godz, oczywiście dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, CDP nas strasznie olewa :| profesjonalizm przede wszystkim... Niestety nic już nie zamówię nigdy w tym sklepie, tak dla zasady, jak się klienta traktuje niepowaznie to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wizualizację mogli by już dać. Zapłaciłam i dalej niewiem za co, bo to że piszą co dają to w sumnie dla mnie nic nie znaczy, bo już tyle zmian było że i teraz to nie wiadomo. Należę raczej do cierpliwych, ale wszystko co dobre też się w końcu kiedyś skończy i moja cierpliwość również. Oni to dopiero potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi, kto będzie płacił za leczenie moich nadwyrężonych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest już przesada wcześniej wrzucili że 2 dni przed premierą otrzymamy paczkę a teraz wogóle tego nie ma (albo nie moge znaleść :P) omg kiedy my dostaniemy NWN 2 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by zrobili jakby role się odwróciły i to oni by czekali na nasz odzew czy chcemy te gry w które oni zainwestowali tyle kasy i czasu. Mogło by być ciekawie jakby wypisywali abyśmy sie odezwali w końcu i określili swoje stanowisko. No nie. Ha ha. Mogło by być całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:39, Doreczek napisał:

to jest już przesada wcześniej wrzucili że 2 dni przed premierą otrzymamy paczkę a teraz w ogóle
tego nie ma (albo nie moge znaleźć :P) omg kiedy my dostaniemy NWN 2 !!


Kurier dostarczyć powinien ją dzień po wyslaniu, czyli jesli wysyłka jest 7 grudnia, to 8 powinienes ją dostać.

PS. Poprawilem "byczki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdziłam moja przesykę. Jednak nadal mam możliwość zrezygnowania z zamówienia, wydawało mi się, że po potwierdzeniu nie można juz tego zrobić...coś tu jest podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:55, Eilene napisał:

Też potwierdziłam moja przesykę. Jednak nadal mam możliwość zrezygnowania z zamówienia, wydawało
mi się, że po potwierdzeniu nie można juz tego zrobić...coś tu jest podejrzane...


Taaa...Przestańcie z tą manią prześladowczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:17, zergh napisał:

Ta, CDP nas strasznie olewa :| profesjonalizm przede wszystkim... Niestety nic już nie zamówię
nigdy w tym sklepie, tak dla zasady, jak się klienta traktuje niepowaznie to ja podziękuję.


Ja tam do CDP mam następujące zastrzeżenia
-Niedają Wizualizacji NWN2 xD
-Przeważnie z obiecanymi dniami nigdy niewypala... ;/
-Czasem przedłużają Premierę...
-------------------------------
Zalety ;D
-Dołożyli EK więc mogłem sobie zamówic Lawful Good ;D
-zawsze ulepszaja EK
-No i mnie prawie nigdy niezawodzili ;D
------------------------------------
A co od nic wymagam ;DDDD
-żeby dali jakąs książke na mikołaja bo jak zamawiałem GW przed koncem roku to dali mi zajefajną książek pt:"Świątynia żłych żywiołów"
-Zęby dla EK wysyłali przed premierą
-I żeby dawali wizualizcjie EK !!!!!!!!!!!!
No i to tyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sumie kniga, by się przydała. Trzeba poczytać coś fajnego w święta. Nie samymi Słowackimi i Mickiewiczami człowiek żyje :P W sumie to prawie w mikołajki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować