Zaloguj się, aby obserwować  
Aziral92

Mb/Ram

6 postów w tym temacie

mam 256 mb/ram chciałbym dowiedzieć się ile kosztuje dokupinie 512mb/ram do gry Fable: Zapomniane Opowieści bo mi się pewnie będzie cieła jak tą gre kupię,i jeśli można to gdzie można dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:17, harnas14 napisał:

mam 256 mb/ram chciałbym dowiedzieć się ile kosztuje dokupinie 512mb/ram do gry Fable: Zapomniane
Opowieści bo mi się pewnie będzie cieła jak tą gre kupię,i jeśli można to gdzie można dokupić?


Jak masz pytanie odnośnie sprzętu to zajrzyj tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&tpage=1&u=3828
albo pogoogluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak drugie 256 kosztuje ok. 80-90zł tak ja kupowałem w hurtowni z czesciami komputorowymi.
Polecam ci kupic 512 tak za ok. 150-160zł ale wiecej oczywiscie 512 moze rez byc na jednej kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:17, harnas14 napisał:

mam 256 mb/ram chciałbym dowiedzieć się ile kosztuje dokupinie 512mb/ram do gry Fable: Zapomniane
Opowieści bo mi się pewnie będzie cieła jak tą gre kupię,i jeśli można to gdzie można dokupić?


Najlepiej w dowolnym sklepie komputerowym. Zabierz komputer ze soba, zeby sprzedawca wiedzial jaki model pamieci i aby od razu zainstalowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować