Zaloguj się, aby obserwować  
Domczak

Need for Speed: Underground 2 - Konkurs na najlepsze auto

460 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 00:46, Domczak napisał:

mam propozycje moze by tak zrobic konkurs na najladniejsze auto tak jak ktos to zrobil w temacie
o most wanted co wy na to??

eeeeee wiesz a jaki jest sens?? chyba żaden fakt że U2 jest rozleglejsze pod względem opcji tuningu optycznego ale wiesz...nie wiem komu by się chciało ale jak tam wolisz bynajmniej na mnie nie licz ja się bawię u dantego w furki z MW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 00:46, Domczak napisał:

mam propozycje moze by tak zrobic konkurs na najladniejsze auto tak jak ktos to zrobil w temacie
o most wanted co wy na to??

Przydałyby się jakieś szczegóły zasady konursu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 10:05, speedraid napisał:

> mam propozycje moze by tak zrobic konkurs na najladniejsze auto tak jak ktos to zrobil
w temacie
> o most wanted co wy na to??
Przydałyby się jakieś szczegóły zasady konursu:D

ja mysle ze moga byc zasady takie same jak z tuningiem aut z mw.
a chcialbys uczestniczyc w tym konkursie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 01:48, Dark SMG napisał:

> mam propozycje moze by tak zrobic konkurs na najladniejsze auto tak jak ktos to zrobil
w temacie
> o most wanted co wy na to??
eeeeee wiesz a jaki jest sens?? chyba żaden fakt że U2 jest rozleglejsze pod względem opcji
tuningu optycznego ale wiesz...nie wiem komu by się chciało ale jak tam wolisz bynajmniej na
mnie nie licz ja się bawię u dantego w furki z MW :P

wiesz zalezy kto ma jaki gust ale w mw mozna zmieniac tylko cale pakiety o ile dobrze wiem a w u2 mozna osobno listwy osobno zderzaki :)fakt ze niemozna zmieniac karuserii i niema tyle mozliwosci optycznego tuningu ale to moze sie udac ale jezeli wolisz tuningowac fury z mw to prosze bardzo kazdy ma swoj gust :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić by coś takiego, żeby połączyć konkursy - na najładniejszy samochód MW i U2 (jeśli oczywiście samochód występuje i w tej i w tej wersji gry) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:50, Grucha91 napisał:

A może zrobić by coś takiego, żeby połączyć konkursy - na najładniejszy samochód MW i U2 (jeśli
oczywiście samochód występuje i w tej i w tej wersji gry) ?

ej bardzo dobry pomysl tylko jest jedno ale ja niemam mw a i jeszcze jeden powod w mw jest wiecej aut i innych niz w u2 takze pomysl dobry ale gorzej z wykonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:45, Domczak napisał:

> > mam propozycje moze by tak zrobic konkurs na najladniejsze auto tak jak ktos to zrobil

> w temacie
> > o most wanted co wy na to??
> eeeeee wiesz a jaki jest sens?? chyba żaden fakt że U2 jest rozleglejsze pod względem
opcji
> tuningu optycznego ale wiesz...nie wiem komu by się chciało ale jak tam wolisz bynajmniej
na
> mnie nie licz ja się bawię u dantego w furki z MW :P
wiesz zalezy kto ma jaki gust ale w mw mozna zmieniac tylko cale pakiety o ile dobrze wiem
a w u2 mozna osobno listwy osobno zderzaki :)fakt ze niemozna zmieniac karuserii i niema tyle
mozliwosci optycznego tuningu ale to moze sie udac ale jezeli wolisz tuningowac fury z mw to
prosze bardzo kazdy ma swoj gust :):):)

wiesz mi właśnie chodziło o to że w U2 jest więcej możliwości tuningu niż w MW a poza tym na końcu możesz zmieniać karoserię na włukno węgliwe i masz kilka opcji, zmianają też samą bryłe auta :P tak wię zmiana bryły jest także w U2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dark SMG tylko ja mam do ciebie pytanie jak odbywa sie glosowanie tam gdzie tuninguja bryki z mw?? bo szczerze to niebralem w tamtym udzialu i nie bardzo wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:22, Rusty Mike napisał:

W końcu U2 jest najwięcej tuningu! Nawet lusterka możesz zmieniać! Wg mnie lepiej jest zrobić
konkurs w U2 a nie w MW.

jezeli tak twierdzisz to niema problemu tylko przydalo by sie troche wiecej osob do tej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chetnych do tuningu bryk z u2 prosze a napisanie postu. jak bedzie wystarczajaca ilosc chetnych to wybierzemy wspolnie auto i zrobimy konkurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 20:49, Domczak napisał:

dark SMG tylko ja mam do ciebie pytanie jak odbywa sie glosowanie tam gdzie tuninguja bryki
z mw?? bo szczerze to niebralem w tamtym udzialu i nie bardzo wiem:)

no więc Dante po zgłoszenbiu się jakiejś tam liczby ludzi post startowy i zwicięzca poprzedniej edycji zapodaje auto potem masz czas do 24 tego samego dnia na dawanie screenów swojej fury i potem ludzie wysyłąją dantemu swoje głosy i tak za najlepsze auto piszesz dantemu nick gościa i 3 pkt potem następne ma 2 i ostatnie 1 tylko 3 typy jak njuż wszyscy dali swoje głosy to dante daja taką tabelkę gdzie jest pokazane kto komu i ile :P proste i potem zwycięzca zapodaje furę do tuningowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:40, Dark SMG napisał:

> dark SMG tylko ja mam do ciebie pytanie jak odbywa sie glosowanie tam gdzie tuninguja
bryki
> z mw?? bo szczerze to niebralem w tamtym udzialu i nie bardzo wiem:)
no więc Dante po zgłoszenbiu się jakiejś tam liczby ludzi post startowy i zwicięzca poprzedniej
edycji zapodaje auto potem masz czas do 24 tego samego dnia na dawanie screenów swojej fury
i potem ludzie wysyłąją dantemu swoje głosy i tak za najlepsze auto piszesz dantemu nick gościa
i 3 pkt potem następne ma 2 i ostatnie 1 tylko 3 typy jak njuż wszyscy dali swoje głosy to
dante daja taką tabelkę gdzie jest pokazane kto komu i ile :P proste i potem zwycięzca zapodaje
furę do tuningowania :P

dobra dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga!!!!!! oglaszam konkurs na najlepsze auto w u2 moja propozycja na perwsze auto jest peugeot 206 a potem zwyciezca wybierze inne auto.
ZAPISY:
1.DOMCZAK
2.
3.
4.
5.
6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a chcialem ddac ze zasady sa takie same co w konkursie tuningu w mw jezeli ktos niepamieta to przypomne:
1.po zgloszeniu sie odpowiedniej ilosci uczestnikow napisze post o tresci START
2.macie czas do godz 24 tego samego dnia zeby wystawic fotki aut na forum
3.potrzebne do konkursu sa tylko 2 zdjecia:od boku tak oby bylo widac przod i sam tył
4.glosy oddajecie na moj e-mail:domczak@tlen.pl w meilu prosze napisac na kogo sie glosuje i wazne podpisac sie ta sama ksywka co ma sie na forum.
5.cierpliwie czekac na wyniki ktore po podliczeniu napisze na forum.


i zwyciezca konkursu wybiera auto do nastepnej edycji konkursu

zycze milego tuningowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:05, Paweł10 napisał:

to muszę stuningować peugota 206???
ok:)

tak ale narazie go niewystawiaj bo niema zbyt duzo chetnych przydało by sie jeszcze pare osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:22, Rusty Mike napisał:

W końcu U2 jest najwięcej tuningu! Nawet lusterka możesz zmieniać! Wg mnie lepiej jest zrobić
konkurs w U2 a nie w MW.

chcesz wziasc udzial w tym konkursie jezeli nieznasz regulaminu to ja go napisalem.
a jezeli chcesz brac udzial w tym konkursie to prosze cie o szybkie napisanie postu czy sie zgadzasz czy hnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować