Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Może faktyczny wygląd pudełka, w którym zapakują grę :P Bo to, które pokazane jest na większości zdjęciach nie wygląda prawdopodobnie, i nie zasługuje na miano EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dość duża możliwość z tym pudełkiem bo z tego co wiem Cenega ma Assassins Creed w...nie interesuje się za bardzo grą i mogą robić wszystko na ostatnią chwilę a przy ich rozumowaniu to po co robić nowe pudełko skoro mamy już gotowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, ale na pewno będą ogromne... dambialko, to są już znane przez wszystkich zdjęcia EK, ale mam nadzieję, że pudło jednak będzie wyglądać jak to twoje pierwsze zdjęcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnić?Porównaj ilość newsów dotyczących AC które dała Cenega (wydawca) i CDP i masz odpowiedź:)

p.s. Czy mógłbyś używać opcji "odpowiedz"?

dambialko----->Jak dla mnie to pierwsze będzie do zwyczjnej edycji a to które wcześniej komentowałem do EK o ile wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:59, Master J napisał:

Uzasadnić?Porównaj ilość newsów dotyczących AC które dała Cenega (wydawca) i CDP i masz odpowiedź:)

p.s. Czy mógłbyś używać opcji "odpowiedz"?

dambialko----->Jak dla mnie to pierwsze będzie do zwyczjnej edycji a to które wcześniej
komentowałem do EK o ile wyjdzie.


Mam nadzieję, że wyjdzie, W ogóle zapowiada się smakowita gierka, a najważniejsze jest to, że mama powiedziała, że na dniu otwartym w szkole miałem dobre oceny, więc w styczniu prawdopodobnie będzie nowy komp! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:24, Mateusz9214 napisał:

> Nie przesadzaj, komputery już prześcignęły konsole, pod względem technologicznym. Za parę
lat
> Xpudło, będzie zwykłym pudłem.
ale jakoś graficznie tego nie widać narazie. porownaj sobie gry na PS3 lub X0 i na kompie z
8800gt za 3 lata zobaczymy gdzie gry beda wygladać lepiej.
A teraz mam takie pytanie ktoś juz zamowil AC?


Najłatwiej porównać to sobie na przykładzie PS2 i PC''ta w tamtym okresie. Nie jestem fanboy''em żadnej ze stron, ale generalnie lepiej wyglądać będą tytuły na PC. Takie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:15, MateoKiszlo napisał:

> > Nie przesadzaj, komputery już prześcignęły konsole, pod względem technologicznym.
Za parę
> lat
> > Xpudło, będzie zwykłym pudłem.
> ale jakoś graficznie tego nie widać narazie. porownaj sobie gry na PS3 lub X0 i na kompie
z
> 8800gt za 3 lata zobaczymy gdzie gry beda wygladać lepiej.
> A teraz mam takie pytanie ktoś juz zamowil AC?

Najłatwiej porównać to sobie na przykładzie PS2 i PC''ta w tamtym okresie. Nie jestem fanboy''em
żadnej ze stron, ale generalnie lepiej wyglądać będą tytuły na PC. Takie realia.

w sumie tak, ale konsola jest ta sama a PC sie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:02, dambialko napisał:

ja tego nie wiem ale zobacz znalazłem takie coś co to może być ???

a to nie jest przypadkiem pudelko w ktorym wysylaja preordery z Ubi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 10:58, Orteos napisał:

Ja chyba jednak nie zamówię pre-order bo i tak juz jest blisko premiery a 1 dzien nic mi nie
robi...


A wy macie konsole?? Jeżeli tak, to gdy zagracie w AC - napisze swoją mini-recenzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 10:58, Orteos napisał:

Ja chyba jednak nie zamówię pre-order bo i tak juz jest blisko premiery a 1 dzien nic mi nie
robi...

a ja czekam na potwierdzenie czy gra ktora sprzedalem doszla i zamawiam :D
>A wy macie konsole?? Jeżeli tak, to gdy zagracie w AC - napisze swoją mini-recenzję ;)
o to sie nie martw ja jakies 2 dni po dostaniu tej gry daje na G''Sa recenzje albo mini recenzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować