Zaloguj się, aby obserwować  
busik132

Gta SA forumowa gra

86 postów w tym temacie

Dam ci pomysł. Weś zrób screenshot mapy san andreas albo z google i będziemy się posługiwać mapą jak w gta zaznaczać, każdy wybierze sobie postać na ja sweta i będą każde misje takie jak w gta tylko może być inny przebieg zdarzeń np. sweet nie zostanie postrzelony i takie tam co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,zgadzam sie z przedmówcami będą zasady będą chętni do gry tylko nie daj zasad w stylu "nie bluznic,nie spamowac" itp.idt.Chodzi o to ze jak przyjdzie osoba nie wiedząca oco chodzi gdy przeczyta twpjego posta będzie wiedziala dokladnie wszystko.Musisz wymyslec jakie są role postaci jak ma funkcjonowac swiat gry itp itd.Pomysł wydaje sie ciekawy wymaga troche pracy wiec bierz sie za nią;D;P

Powodzenia,pozdro sycyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:41, eidos napisał:

Dam ci pomysł. Weś zrób screenshot mapy san andreas albo z google i będziemy się posługiwać
mapą jak w gta zaznaczać, każdy wybierze sobie postać na ja sweta i będą każde misje takie
jak w gta tylko może być inny przebieg zdarzeń np. sweet nie zostanie postrzelony i takie tam
co ty na to ?

Doba eidos. Tylko ty daj mape bo mi nie wejdzie nie wiem czemu a tak to może być. Sycylius dzieki do twojego posta też się zastosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już dałem i mam jeszcze jeden pomysł ale to już ostatni bo to nie ja wymyśliłem ten temat,ty powinieneś najwięcej wymyślać.Dobra więc mój pomysł brzmi, gdy formułowicze będą przechodzić dalej z głównym wątkiem
wtedy będzie się odkrywać mapa w takiej kolejności jak na zdjęciach i każdy kto zdobędzie kase czy w rabunku czy w misji to będzie kupował dom albo samochód cenny zależne od miasta i ulicy dobra to tyle i teraz powiedz czy może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 20:27, eidos napisał:

Dobra już dałem i mam jeszcze jeden pomysł ale to już ostatni bo to nie ja wymyśliłem ten temat,ty
powinieneś najwięcej wymyślać.Dobra więc mój pomysł brzmi, gdy formułowicze będą przechodzić
dalej z głównym wątkiem
wtedy będzie się odkrywać mapa w takiej kolejności jak na zdjęciach i każdy kto zdobędzie kase
czy w rabunku czy w misji to będzie kupował dom albo samochód cenny zależne od miasta i ulicy
dobra to tyle i teraz powiedz czy może być

ok. Moze jeszcze zrobic cos takiego ze na poczatku kazdy wybiera swoja mafie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 20:34, eidos napisał:

niech każdy sobie skopiuje mape i wtedy będzie zaznaczać gdzie jest jego dom on sam itd.

Jestem za (a nawe przeciw :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka wygląda ciekawie (co ja gadam, przecież nie lubię tej gy...), wchodzę w to... Kiedy będą zasady napisane w jednym poscie... Tak bym mógł je przeczytać kilka razy, zapamiętać i zrozumieć, bo na razie coć wyglądają fajnie i ciekawie, nie mogę sobie wyobraxić jak to będzie wyglądało w praktyce... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobry pomysl jest z mafią i gangami.Mam nawet pomysl.Kazdy moze dołaczyc do gangu potem jak sie będzie dobrze sprawowal to moze przejsc na wyzszy poziom czyli do mafi i będzie tam awansowal itp,td forumowicze będą tworzyc kolejne gangi i mafie i będa walki o terytrium na mapie itd.Nasunołem tylko pomysl ty go rozwin i z złóz wszystko w logiczną całos.

BTW zapowiada sie całkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż oto zasady:
1 na początku każdy kto chce wejsc do gry zaznacza z pierwszej mapy gdzie mieszka, nazywa i opisuje swoją postać. Może dać też fach jaki preferuje np. kieszonkowiec, płatny morderca itp. Oczywiście nie zapomnijmy napisać do jakiej mafii będziemy należeć (groove street, ballas itp.)
2 Gra bedzie na zasadzie szczęścia. Wykonując zlecenia będziemy losować numery od 1 do np. 5 pod każdym numerem będzie jakieś zdarzenie (np. premia od bossa, postrzelenie itp.).
(Proszę jakiegoś szanownego moderatora aby zostal Game Masterem [Choc moge i ja nim zostac zalezy to od graczy])
3 Zdobyte pieniadze bedzie mozna wydac w silowni itp. bedzie to podnosilo odpowiednie wspolczynniki np. sile itp.
4 Zdarzenia beda generowane losowo wiec (jesli ktos w ogole bedzie gral) prosze nie miec do mnie pretensji.
Prosze moderatorow (jesli gra sie rozkreci) o umieszczanie tego posta na kazdej stronie naszej "gry" z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować