Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

The Lord of the Rings: The Return of the King

13 postów w tym temacie

Graliścię w tą starą już lecz świetną rąbankę! Zawsze lubiłem grać Legolasem, który miałpodwójną strzałę! Ogólnie gra była super i do tego ta muzyka...
Najlepszy był początek... Filmik i nagle rzucony jesteś w wir walki, coś niesamowitego, czegoś takiego jeszcze nie było! Gra miała problemy z kamerą, ale u mnie wszystko działało bez przeszkód!
Co wy sądzicie o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 22:53, Black Dog napisał:

Co wy sądzicie o tej grze?


Gra jest świetna, od premiery się nie zestarzała. Ogólnie - bardzo odprężająca sieczka :D Szczególnie miło wspominam walkę pod Czarną Bramą (ta fala orków...) i obronę murów Minas Tirith. Najcięższe były odblokowywane jako bonusy palantiry. A najbardziej lubiłem grać Gandalfem. Poza tym doskonały jest tryb kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra. Najlepiej jak się ma pada i można grać z kumplem. Wtedy zabawa jest najlepsza. Mi najlepiej gra się Aragornem vel Obieżyświatem. Grafa ciut zelżała ale wszystko inne(muzyka!) łącznie z grywalnością jest na niezłym poziomie. To dobra choć wymagająca gra. Którą ścieżkę najbardziej lubicie? Mnie podobały się wszystkie ale w kilu momentach szlag mnie trafiał. Ale jaka była radocha jak już przeszłem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:30, Blackgoat napisał:

Którą ścieżkę najbardziej lubicie? Mnie podobały się wszystkie ale w kilu momentach szlag mnie trafiał. Ale
jaka była radocha jak już przeszłem:).


Najbardziej lubię ścieżkę czarodzieja. Najciężej było chyba hobbitami, zwłaszcza pamiętam walkę z Szelobą, pewnie dlatego, że musiałem ją nieraz powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 19:34, Fitz napisał:

> Którą ścieżkę najbardziej lubicie? Mnie podobały się wszystkie ale w kilu momentach szlag
mnie trafiał. Ale
> jaka była radocha jak już przeszłem:).

Najbardziej lubię ścieżkę czarodzieja. Najciężej było chyba hobbitami, zwłaszcza pamiętam walkę
z Szelobą, pewnie dlatego, że musiałem ją nieraz powtarzać :)

Dla mnie ciężka to jest walka z Gollumem, ciężkie to nieco na dodatek jest troche niedopracowana, zaś najbardziej lubie misje przed "czarną bramą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara!? pewnie tak, miło się grało na PS2, natomias na komputerze dość słabo( jak dlamnie ustawienie kamer)
Obrona minas tirit hobbitem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka choć dla mnie juz troche grafika przestarzała. Najbardziej lubie grac z kumplem, specjalnie do tego pada kupiłem :) Ścieżka czarodzieja wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na padzie pożyczonym od wujka(mieszka kilkadziesiąt metrów dalej). Jeszcze nie dorobiłem się własnego, bo ciągle mi coś wypada. A żeby było na temat, fajna scena jest jak Gandalfem strzelamy do beczek niszcząc wieżę z łucznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna, bardzo ładna gra, ale koszmarnie krótka. Gdyby miała trzy razy większą objętość, wcale nie byłaby bardzo rozbudowana... Poziomy są malutkie i łatwe, i choć czasem będzie się rzucało mięchem zanim się je pokona (misja z Szelobą!!!!!), to ogólnie przez grę przechodzi się jak piła mechaniczna przez ciepłe masło. Szkoda, że tak łatwo odblokować wszystkie bonusy - raz przejdzie się grę i właściwie ma się wszystko. Powinno być inaczej, coś w rodzaju 1 postać - 1 filmik, np. kiedy przeszłoby się grę Samem, odblokowałoby się Froda i wywiad z odtwórcą roli Sama; jeśli Frodem, wywiad z odtwórcą roli Froda... A tak - zagrałem raz Aragornem i miałem zarówno wywiady, bonusowy poziom, jak i szkice koncepcyjne, dodatkowe postaci itp... Słabo to przemyśleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy na tą szelobę tak nadajecie
bardzo fajny poziom
Przy walce z nią trzeba tylko parować a jak lecą młode to najpierw je zabić
Ja ukończyłem gre na normalu sam i na hardzie z kumplem
Miodzio sie gra pod czarną bramą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna i jej "lata" nie mają tutaj znaczenia. Oprawa graficzna nawet nawet. Rzeczywiście jest krótka i nie należy do najtrudniejszych jednak fani LOTR''a potrafią w to pociskać godzinami. Z kumplem gra się według mnie lepiej ^^. Moją ulubioną postacią jest oczywiście Legolas ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować