Zaloguj się, aby obserwować  
Mistic

Heroes V: Hammers of Fate (Kuźnia Przeznaczenia) - temat ogólny [m]

396 postów w tym temacie

Ponawiam pytanie Syriusza15 bo mam ten sam problem. Ostatnia misja w Kuźni król krasnoludów jest dla mnie niemozliwy do pokonania. Jego armia rośnie w siłę a u sojuszników nie ma w czym wybierać aby sklecić wojsko które by mu się przeciwstawiło. Jeśli ktoś przeszedł to proszę o wskazówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy wie ktoś jake wymagania musi spełniać bochater aby mieć elitarną umiejętność (np. Akademia - Tajemna wszechwiedza) oraz co daje ta zdolnośc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:38, Takedashi napisał:

Mam pytanko czy wie ktoś jake wymagania musi spełniać bochater aby mieć elitarną umiejętność
(np. Akademia - Tajemna wszechwiedza) oraz co daje ta zdolnośc ??


w ksiedze czarow zostaja zapisane WSZYSTKIE zaklecia na poziomie mistrzowskim

w zalaczniku wymagane skille...
polecam skillwheel http://members.lycos.co.uk/homam/skilwheel.htm

20070330184430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos powiedzieć czy Kuźnia ma działać jako osobna gra? Czy to tylko u mnie tak? xD... Włączam sobie i nie ma save''ów z podstawowej wersji, nie można grać w stare kampanie. W podstawową muszę osobno grać... Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:27, Mychael napisał:

Może mi ktos powiedzieć czy Kuźnia ma działać jako osobna gra? Czy to tylko u mnie tak? xD...
Włączam sobie i nie ma save''ów z podstawowej wersji, nie można grać w stare kampanie. W podstawową
muszę osobno grać... Co jest?


U wszystkich tak jest:) Dodatek choć wymaga zainstalowanej podstawki, uruchamia się niejako jako osobna gra;) Ja też pewnie zauważyłeś ma własny plik startowy. Tak więc bez obaw, wszystko jest u Ciebie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Zastanawiam sie nad kupnem tego dodatku. Ale najpierw chciałbym się o nim conieco dowiedziec. A więc czy silna jest ta nowa magia runiczna krasnoludow? Na screenach widać że mają nawet ciekawe jednostki, ale czy są równierz dość silne? Wogóle mają jakieś jednostki dystansowe??
Nie wiem terz nic o kampanii nowej o ile takowa jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że opłaca się się kupić ten dodatek. Krasnoludy są mocne. Mają chyba 2 jednostki dystansowe w tym jedna magiczna. Magia runiczna jest bardzo pomocna, oczywiście jak masz zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TTak ma każdy:(
Ponieważ mi też to się nie podobało to zaproponowałem stworzenie moda, ale niestety uważają ż za skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj śmiało!
Kampania to bardzo ciekawe 15 misji, rasa krasnoludów jest bardzo silna bo ma strasznie dużo obrony.
Magia runicna jest n9iezła, chociaż niektóre cruny się nie przydają.
Są też regenaci czyli specjalne jednostki przystani, są całkiem ciekawi.
Trochę nowych misji się zawssye przyda.
Po prostu CIDO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:42, Przemek t74 napisał:

Cześć!
Zastanawiam sie nad kupnem tego dodatku. Ale najpierw chciałbym się o nim conieco dowiedziec.
A więc czy silna jest ta nowa magia runiczna krasnoludow? Na screenach widać że mają nawet
ciekawe jednostki, ale czy są równierz dość silne? Wogóle mają jakieś jednostki dystansowe??
Nie wiem terz nic o kampanii nowej o ile takowa jest;)


Czy warto? Oczywiscie, że tak. Już nawet soundtrack w menu jest swietny, a jednostki czerwonej przystani... miód. No i nowe misje i tryb pojedynku 3X3 w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:28, Sztofi napisał:

Ponawiam pytanie Syriusza15 bo mam ten sam problem. Ostatnia misja w Kuźni król krasnoludów
jest dla mnie niemozliwy do pokonania. Jego armia rośnie w siłę a u sojuszników nie ma w czym
wybierać aby sklecić wojsko które by mu się przeciwstawiło. Jeśli ktoś przeszedł to proszę
o wskazówkę



Ja nie atakowałem tego garnizonu z egzekutorami, ale ominąłem go natychmiastową podróżą, nie tracać wojsk. Freydą pozbierałem wojska z Horncrest i Lostdale oraz ulepszyłem trochę z nich w placu ćwiczeń po czym zaatakowałem podziemne miasta demonów. Mają je świetnie rozbudowane na początku (wszystkie trzy), więc jeśli nie zaatakujesz szybko, to zgromadzą potężną armie i będą Ci bardzo przeszkadzać w gromadzeniu wojsk na Tor Hrall. Z pewnością zaczynając misję i jadąc do Horncrest zauważyłeś bramę nienieskiego klucznika. Jest za nim portal do jaskini z Lochem (warto go zdobyć nie ze wzgędu na kupywanie tam jednostek, ale z powodu dostawy złota) . Jeśli chodzi o Tor Hrall, to ja ulepszyłem w placu ćwiczeń wszystkich strzelców wyborowych i szeregowych na krzyżowców, i miałem ich prawie legion! (to dzięki nim wygrałem bitwę z Tolgharem, a jeśli chodzi o tą potężną armie Alaryka przed Tor Hrall, to spokojnie! Bez względu jaką masz armie, Alaryk zdradzi Tolghara i ucieknie!

Jeszcze jedno, w tą misję wkradł się pewien błąd:
Na drodze od Horncrest do Tor Hrall są dwa garnizony. Pierwszy możesz ominąć natychmiastową podróżą, ale w drugim jest ten błąd. Po wygraniu bitwy pokaże się filmik, w którym Alaryk wycofuje się, a potem na mapie przygody widać jak jedzie do portalu, a garnizon można ominąc czarem natychmiastowej podróży i wtedy Alaryk nie rusza się i można go ominąć lib jeśli chcemy to zaatakować go. Jesli go zabijemy a potem zaatakujemy garnizon i wygramy, mapa przeniesie się tam gdzie stał i komputer będzie czekał i nie pozwalał nam się ruszyć, aż Alaryk nie wejdzie do portalu, a ten moment nigdy nie nadejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:42, Przemek t74 napisał:

Cześć!
Zastanawiam sie nad kupnem tego dodatku. Ale najpierw chciałbym się o nim conieco dowiedziec.
A więc czy silna jest ta nowa magia runiczna krasnoludow? Na screenach widać że mają nawet
ciekawe jednostki, ale czy są równierz dość silne? Wogóle mają jakieś jednostki dystansowe??
Nie wiem terz nic o kampanii nowej o ile takowa jest;)


moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać(oczywiście jesli podobała Ci sie 5) to zawsze kilka badz kilkanascie godzin zabawy z"hirołsami" ja kupiłem i nie załuje a i cena jest w miare lajtowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniej misji krasnoludów :]

Posiadałem Freyre [wybaczcie jeśli błędnie napisałem jej imię ;] ] z umiejętnością Szczęście na najwyższym poziomie i Dowodzeniem też na maxa, zaatakowałem ten cholerny garnizon z 10.000 egzekutorów, dzięki temu miałem możliwość zdobycia drugiego miasta Przystanii i to jedyna rzecz, która uratowała mnie w tej misji. Wszystkie jednostki starałem się ćwiczyć do Inkwizytorów, którzy po walce z królem krasnali (;-P) jako jedyni przeżyli, ale z liczby 120 zostało ledwo 60. Jak im się skończyła amunicja to wystarczyła boska siła, wpadli do zamku i skosili towarzystwo aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... :( Jak sie uzywa runow? Mam bohatera krasnoluda, ma runy w ksiedze zaklec... I co dalej? Podczas bitwy sa zaznaczone na szaro... :/ nad jednostkami sa runy ale sa popekane i nie moge ich uzyc, tzn klikam i nic sie nie dzieje. Co trzeba zrobic by ich uzyc? Sorry jesli to lamerskie pytanie ale w instrukcji nic nie ma na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystanie run wymaga posiadania odpowiednich surowców. Jeśli będziesz miał, nie będą już pęknięte i będziesz miał skorzystać. Po najechaniu myszą na odpowiednią runę (nad jednostkami) powinno się wyświetlić jakich surowców potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:13, Rafal G napisał:

Wykorzystanie run wymaga posiadania odpowiednich surowców. Jeśli będziesz miał, nie będą już
pęknięte i będziesz miał skorzystać. Po najechaniu myszą na odpowiednią runę (nad jednostkami)
powinno się wyświetlić jakich surowców potrzeba:)


No wlasnie mam te surowce :/ nawet sporo, nie wiem o co chodzi... No nic, thx za odpowiedz - kombinuje dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować