Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

O Wormsach

3 posty w tym temacie

Fani małych pełzających robaczków tu o nich ozmawiacie. Ja grałem w Worms World Party, 3D i Oblężenie. Nie wiem czemu, ale najbardziej do gustu przypadły mi Worms World Party. Ta gra jest cool, bo w miarę łatwa i ma dużo broni . Lubie sie bawić zakupami broni i moimi trybami. Oczywiście innymi częściami nie gardze, bo one tez są fajne. To dodawajcie posty, a ja mam na początek pytanko. Nie da sie zarabiać(w WWP) pieniędzy??? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:23, Avalon67 napisał:

Fani małych pełzających robaczków tu o nich ozmawiacie. Ja grałem w Worms World Party, 3D i
Oblężenie. Nie wiem czemu, ale najbardziej do gustu przypadły mi Worms World Party. Ta gra
jest cool, bo w miarę łatwa i ma dużo broni . Lubie sie bawić zakupami broni i moimi trybami.
Oczywiście innymi częściami nie gardze, bo one tez są fajne. To dodawajcie posty, a ja mam
na początek pytanko. Nie da sie zarabiać(w WWP) pieniędzy??? Z góry dzięki.



WWP rox, W3D sucks to taka moja opinia. Niestety dzisiaj probujac pograc w WWP natrafilem na problem :/ W menu kolory sa w porzadku, ekran ladowania potyczki rowniez (ten torcik) ale w momencie startu potyczki nie widac planszy a i kolory robakow sa inne :/ Czy mozecie mi pomoc? Kiedys tak nie mialem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować