Zaloguj się, aby obserwować  
rada

WARSAW GAME SHOW

18 postów w tym temacie

Organizatorzy jeszcze nic nie ogłosili, ale mam nadzieje że wkrótce to zrobią.

Poprzednie 2 WGS były naprawde udane (bardziej 2004) i mam nadzieje ze tegoroczna impreza bedzie jeszcze lepsza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:11, BiShopKF napisał:

Organizatorzy jeszcze nic nie ogłosili, ale mam nadzieje że wkrótce to zrobią.

Poprzednie 2 WGS były naprawde udane (bardziej 2004) i mam nadzieje ze tegoroczna impreza bedzie
jeszcze lepsza :)))

w 2004 wygralem pierwsze miejsce w colinie 5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:14, rada napisał:

i co nikt nie slyszal o jakichs targach?

Ja słyszałem o PGA (Poznań Game Arena), ale kiedy w tym roku to też nie wiem :P (news na stronie głownej mówi o końcu listopada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:18, CH1CKEN napisał:

> i co nikt nie slyszal o jakichs targach?
Ja słyszałem o PGA (Poznań Game Arena), ale kiedy w tym roku to też nie wiem :P (news na stronie
głownej mówi o końcu listopada).

ale to w poaznaniu aja sie pytam o warsaw game show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem. WARSAW GAME SHOW miało być 27-28 października, jednak po zadzwonieniu do EXPO XXI, powiedzieli, że jest odwołane , ale na pewno będzie.. PONAGLAM question "czy wiecie cos na ten temat?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie odwolali, bo poprzednio odbywalo sie to w takiej samej hali, jak ta, ktora niedawno zawalila sie w Katowicach... A tu znowu snieg zaczyna padac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinno byc wg. mnie jak co roku. codziennie zagladam na kalendaria zeby sie dowiedziec czy bedzie. mie sie zdaje ze poprostu przesuna i tyle. 1-2 tygodnie temu pojawila sie informacja o 25-26 listopada i zniknela tak szybko jak sie pojawila. musza zrobic te targi. musze juz zagrac na Wii i PS3 ktora najprawdapodobniej tam sie pojawią łącznie z premierowymi grami. jak ktos cos wie niech pisze bo nie chce ominac tego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie, ja niestety w zeszłym roku nie poszedłem , bo koleś z którym szedłem zaspał i jak doszliśmy to była taka kolejka,że byśmy chyba ze 2 godz. stali;/ ale trudno czekam , w tym roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować