Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podwójny agent w październiku

27 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2006 o 16:11, Darkstar181 napisał:

O, a co ten news robi na CDP? to on wydaję jednak Splintera, nie Cenega?

Samą grą trochę sie interesuje,pomimo że w poprzednie części zbyt długo nie grałem...ale ta
zapowiada się ciekawie,i wygląda na to że nie bedzie tak liniowa.


CDP wydaje gry Ubi na konsolę PS2, a Cenega na PC. Czekam na SCDA z niecierpliwościa, prawdopodobnie zakupię wersje na PS2 i PC. Jest to jedyna gra, na którą czekam z tak ogromną niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wpomninie jak grałem w SC i po linie schodziłem wzdłuź wieżowca :) Czemu ach czemu SC nie opiekuja sie CD Projekt (wersja PC). te przerywniki, te emocji, ta fabuła miód po prostu. I to gdy chodziłem pod jadacym pociagiem tzn pod wagonem takie rzeczy sie nie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 14:28, Noxbi napisał:

Super! Nie mogę się doczekać... SC to jedyna seria gier, w której wszystkie części mi się podobały
(oczywiście oprócz Raymana i Brothers in Arms)... Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie...
A RE4 też będzie super... To nie jakaś tam strzelanka to survival Horror... O wiele lepszy
od Cold Fear...
A ten screen przypomina mi R6:Vegas... Może Sam będzie jednym z tych terrorystów, których drużyna
Tęczy Sześć będzie tępić w tym wielkim mieście pełnym neonów...


Nie będzie ale jest. Już od dawna ;) Konwersje konsolowych gier nie mają zbyt dobrej historii (japońskich), głównym problemem zapewne będzie sterowanie, bo klawiatura służy przedewszystkim do pisania, nie do grania. Wymagania też pewnie nie będą małe, a gra raczej nie będzie wyglądać dużo lepiej od wersji na GCN. A za cenę PC zdolnego do odpalenia jej w max. detalach, zapewne będzie można kupić wszystkie trzy current-geny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 18:12, are91 napisał:



A myślisz, że o której wersji pisałem... Oczywiście, że PC... Bo na GaCku już w tę grę grałem... Fakt, ktrótko... Ale zawsze... Wrażenia świetne... Nie mogę się doczekać wersji na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować