663 postów w tym temacie

Hmm... Że przedmiot nie zniknie, to wiem ale ten ulepszany :-P A nie ten, którym go ulepszamy. Mam 3 reinformance potrion i nie wiem czy ryzykować ulepszać mój suit (zbroję) Unique na 15 poziom. Mam go +3 i wpakowane 4 kamienie. Opłaca się ? ^^

EDIT: Moglibyście mi napisać swoje loginy w grze, serwery na których gracie i swoje lvl'e. Z góry dzięki ;-)
Mój jakby co, to Baalnamib2pl serwer Evengard, lvl 18, gildia "Stara Gwardia" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:39, Baal Namib napisał:

Hmm... Że przedmiot nie zniknie, to wiem ale ten ulepszany :-P A nie ten, którym go ulepszamy.

Oczywsicie chodzilo mi o ulepszany przedmiot ;) Nie o potke...

Dnia 21.02.2008 o 20:39, Baal Namib napisał:

Mam 3 reinformance potrion

Reinforcement potion ;]

Dnia 21.02.2008 o 20:39, Baal Namib napisał:

i nie wiem czy ryzykować ulepszać mój suit (zbroję) Unique na 15 poziom. Mam go +3 i wpakowane 4 kamienie. Opłaca się ? ^^

Hm... nie wiem, ja bym juz nie ruszal, ref potki lepiej zostawic na pozniej, teraz te 2/3 punkty obrony wiecej chyba jakies duzej roznicy nie robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze taką rzecz. Zostawiać te potiony na wyższy level ? Czy sprzedawać ? Jak w miarę łatwo zdobyć kasę ? ;-) I czy może lepiej później te potiony po prostu kupować ? ;-)

BTW: popatrz na edit tamtego posta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:46, Baal Namib napisał:

A powiedz mi jeszcze taką rzecz. Zostawiać te potiony na wyższy level ? Czy sprzedawać
? Jak w miarę łatwo zdobyć kasę ? ;-) I czy może lepiej później te potiony po prostu
kupować ? ;-)


już po kilku dniach gry wiem, że 140 kafli (tyle mniej więcej kosztują Ref Potiony) to tyle, co nic.
Auction House to coś wspaniałego - dzięki temu dość szybko można nieźle zarobić. kupuj tanio, sprzedawaj trochę drożej. szybko można uciułać sporo grosiwa (i mówię to jako archlordowy newbie).
Daelor lvl 15, Brumhart, bezgildiowy (obecnie na etapie poszukiwań ;))

Inferno - nooooo Archlord do takiego na przykład GW nie ma startu, ale przyjemnie jest przysiąść na godzinkę i bezmózgo potłuc trochę potworów. na odstresowanie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:46, Baal Namib napisał:

Zostawiać te potiony na wyższy level ? Czy sprzedawać ?

Hmmm... ja tam zawsze sprzedawalem... pieniedzy nigdy za duzo ;) A itemy zmienialem calkowicie gdy tylko wpadla wieksza gotowka (czyt. plate chesta* wydropilem) ;).

Dnia 21.02.2008 o 20:46, Baal Namib napisał:

Jak w miarę łatwo zdobyć kasę ? ;-)

Hmm... dropic jakies ciekawe itemy i sprzedajac je ;) Do takich zaliczaja sie Prayer Stones (2 i 3 lvl, 1lvl to raczej taniocha), Platinum Treasure Chesty (czyli platynowe skrzynki) no i elite / unique itemy.
I czy może lepiej później te potiony po prostu kupować ? ;-)
Faktycznie, gdy ja wzialbym sie za wlasnoreczne ulepszanie itemow (40-50 lvl), mialbym pewnie kasy jak lodu... bo co to jest 140k za ref potke, skoro ja na 18 lvlu w pol godziny zarobilem ok. 900k (wydropilem dwa plate chesty, kazdego opchnalem za ok. 400-450k...^^)?

Dnia 21.02.2008 o 20:46, Baal Namib napisał:

BTW: popatrz na edit tamtego posta ;-)

Hmm ja juz nie gram ;] Ale gralem na Brumharcie, nicki: Lyda, Lydda, Lydiana ;] Blizniaczo podobne, czyz nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, skąd mogę zdobyć klucze, aby otworzyć te skrzynki ? ;-) Co do ref potionów, to na Evengardzie chodzą po około 95k ;-)

Szkoda że nie grasz.


Azrathel:
Też wiem, że tyle to mało. Jeśli miałbym trzymać od początku moją kasę którą zbierałem, to miałbym około 1,5m. Łatwo zdobywa się kasę, itemki, ale również łatwo ją stracić(w dalszej części gry kupowanie life i mana potionów jest zabójcze) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:05, Baal Namib napisał:

Właśnie, skąd mogę zdobyć klucze, aby otworzyć te skrzynki ? ;-)

Musisz kupic chantre (takie wlasnie paciorki sluzace do kupowania itemow ze specjalnego sklepu- sa tam miedzy innymi exp boosty i takie tam, no i klucze) i potem wejsc do Chantra Shopu (klawisz [T] bodaj) i tam kupic klucz. Ale nie jestem pewien, bo nigdy tego nie robilem...
Co do ref potionów, to na Evengardzie chodzą po około 95k ;-)

Dnia 21.02.2008 o 21:05, Baal Namib napisał:

Co do ref potionów, to na Evengardzie chodzą po około 95k

Hmm... musze kumpla zawolac, to beda po 50k chodzic ;) Ten czlowiek nakradl tyle kont, itemow, etc. (a nawet realnych pieniedzy- nakrecal oszustow zeby dawali mu kody do roznych ficzerow- kod oczywiscie xx zl+ VAT...) w Metin 2, ze prawie zachwial gospodarka tejze gry ;)

Dnia 21.02.2008 o 21:05, Baal Namib napisał:

Szkoda że nie grasz.

Kus, kus, to moze wroce ;)

Dnia 21.02.2008 o 21:05, Baal Namib napisał:

(w dalszej części gry kupowanie life i mana potionów jest zabójcze)

Hmm... extra-large large potion (paczka 99 sztuk) kosztowala cos ponad 25k... :/ Czaisz? Wydajesz 100k na potki, ktore starcza Ci na jakas godzine grindu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:39, Baal Namib napisał:

Hmm... Że przedmiot nie zniknie, to wiem ale ten ulepszany :-P A nie ten, którym go ulepszamy.
Mam 3 reinformance potrion i nie wiem czy ryzykować ulepszać mój suit (zbroję) Unique
na 15 poziom. Mam go +3 i wpakowane 4 kamienie. Opłaca się ? ^^

EDIT: Moglibyście mi napisać swoje loginy w grze, serwery na których gracie i swoje lvl''e.
Z góry dzięki ;-)
Mój jakby co, to Baalnamib2pl serwer Evengard, lvl 18, gildia "Stara Gwardia" ;-)


O! to pogramy stary! :D

Ja mam Budeppl , knight 17 lvl :) Evengard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:14, Damian14BO napisał:

Musisz kupic chantre (takie wlasnie paciorki sluzace do kupowania itemow ze specjalnego
sklepu- sa tam miedzy innymi exp boosty i takie tam, no i klucze) i potem wejsc do Chantra
Shopu (klawisz [T] bodaj) i tam kupic klucz. Ale nie jestem pewien, bo nigdy tego nie
robilem...
Co do ref potionów, to na Evengardzie chodzą po około 95k ;-)


Najgorsze w MMO są "Cash shopy" :-/.

Dnia 21.02.2008 o 21:14, Damian14BO napisał:

Hmm... musze kumpla zawolac, to beda po 50k chodzic ;) Ten czlowiek nakradl tyle kont,
itemow, etc. (a nawet realnych pieniedzy- nakrecal oszustow zeby dawali mu kody do roznych
ficzerow- kod oczywiscie xx zl+ VAT...) w Metin 2, ze prawie zachwial gospodarka tejze
gry ;)


Nie, niech nie zmniejsza :-P No i niech mnie nie okrada :-P

Dnia 21.02.2008 o 21:14, Damian14BO napisał:

Kus, kus, to moze wroce ;)



Dalej, będzie fajnie ! ;-)

Dnia 21.02.2008 o 21:14, Damian14BO napisał:

Hmm... extra-large large potion (paczka 99 sztuk) kosztowala cos ponad 25k... :/ Czaisz?
Wydajesz 100k na potki, ktore starcza Ci na jakas godzine grindu... ;]


Kupię sobię 198 czyli 7kx2 to mi starczy na pare AOE... Dużo troszkę tego leci.

@Budep:

O chłopie ! ;-) No to mam nadzieję, że w tej grze się spotkamy. Moja nazwa postaci to Baalnamib2pl. Gildia, którą założyłem wczoraj z kumplami z miasta (na gram.pl mikolajmix i Anarion Liadon. Dojdzie jeszcze Zagrodek, no i od niedzieli Vasilli może będzie grać) liczy z tego co mi wiadomo około 20 osób. Sami polacy. Nazwę dam Ci w grze, żeby nie było że rozgłaszam ;-).

@Marcinshinoda: Od której do której godziny ? ;-)


___


Jak ja lubię grać ze zmajomymi !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 07:24, Baal Namib napisał:

Najgorsze w MMO są "Cash shopy" :-/.

Hmm no tak, ale jesli bez nich gra bylaby platna...

Dnia 22.02.2008 o 07:24, Baal Namib napisał:

Nie, niech nie zmniejsza :-P No i niech mnie nie okrada :-P

;]

Dnia 22.02.2008 o 07:24, Baal Namib napisał:

Dalej, będzie fajnie ! ;-)

Zaczne grac od nowa na Evengardzie (Bo tam grasz? Ta moja pamiec...). Mozna liczyc na przyjecie do gildii? Co prawda bede zaczynal od nowa, ale 15 lvl to swobodnie nabije w kilka godzin ;)

Dnia 22.02.2008 o 07:24, Baal Namib napisał:

@Marcinshinoda: Od której do której godziny ? ;-)

Tu masz napisane co i jak:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11751&pid=227

Dnia 22.02.2008 o 07:24, Baal Namib napisał:

Jak ja lubię grać ze zmajomymi !! ;-)

Hehe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 07:24, Baal Namib napisał:

O chłopie ! ;-) No to mam nadzieję, że w tej grze się spotkamy. Moja nazwa postaci to
Baalnamib2pl. Gildia, którą założyłem wczoraj z kumplami z miasta (na gram.pl mikolajmix
i Anarion Liadon. Dojdzie jeszcze Zagrodek, no i od niedzieli Vasilli może będzie grać)
liczy z tego co mi wiadomo około 20 osób. Sami polacy. Nazwę dam Ci w grze, żeby nie
było że rozgłaszam ;-).



A w jakich godzinach grasz? Bo nie wiem jak Cię namierzyć :P Wystarczy że będziesz w grze , dam cię do friends i będę wiedział kiedy jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 07:38, Damian14BO napisał:

Hmm no tak, ale jesli bez nich gra bylaby platna...


Niestety.

Dnia 22.02.2008 o 07:38, Damian14BO napisał:

> Nie, niech nie zmniejsza :-P No i niech mnie nie okrada :-P
;]


Proszę :-P

Dnia 22.02.2008 o 07:38, Damian14BO napisał:

Zaczne grac od nowa na Evengardzie (Bo tam grasz? Ta moja pamiec...). Mozna liczyc na
przyjecie do gildii? Co prawda bede zaczynal od nowa, ale 15 lvl to swobodnie nabije
w kilka godzin ;)


100% masz że do gildii dołączysz. Co prawda wczoraj została założona, ale dużo już nas. Przyjmujemy od 10 lvl, ale zrobi się wyjątek ! ;-) Mam nadzieję, że będziesz grać do końca.


@Budep;

Różnie to bywa... Najczęściej w godzinach od 20 lub 19 do niewiadomej :-P Też zależy od dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 13:06, Baal Namib napisał:

100% masz że do gildii dołączysz.[...]

;] Dobra, to ja odpalam gre, usuwam postacie z Brumhartu i wbijam na Evengarde ;)
Tylko kim by tu grac...? Dobra, tylko Human Archera nie mialem... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja niedlugo też będę na Archlordzie, daj mi nick, to Cię do znajomych dodam, no i do gildii od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:58, marcinshinoda napisał:

ma ktoś jakieś newsy na temat najbliższych eventów?


Niet , bo owych nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej expić na 33 lvl?? Bije lazy bone cat(30 lvl) w Forgotten Tumb lvl 2 ale dostaje za nie ok. 2,3 k co raptem i daje z 0,18 xp. Gram knight, stawiam głównie na skille AoE. Biore z 4-5 mobów na klatexD

Aha sprzedam Platinum chest na serwerze Brumhart. Cena 400k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować